Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

PROSZE o podpis http//www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=1865

Polecane posty

Gość ale ty wolno myslisz ...
Ta kurwa dożywocie człowiekowi za zabicie psa ... Ty jesteś jakaś poryta :( Chcesz karać ludzi zabijających zwierzęta na równi ze zwierzętami ? Co skazujesz na wegetarianizm ? Myśląc Twoim tokiem wszyscy rzeźnicy w Polsce powinni siedzieć ... Od wieków zwierzęta zjadały ludzi i odwrotnie ... Czy taki dajmy na to tygrys pójdzie siedzieć gdy zabije człowieka ? Głupszej rzeczy nie słyszałem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) bede temat podbijac ile sie da prosze mi wybaczyc robie to w dobrej sprawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestes glupia:O Tu nie chodzi o zabijanie,tylko o znecanie sie,przeczytaj uwaznie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musez was zmartwić już nie raz zbieraliśmy podpisy pod petycją skierowaną do prezydenta i żadna nie przyniosła skutku,on ma to gdzieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie masz tam napisane cos o DOZYWOCIU? po prostu chca zeby kary byly wyzsze!!! bo tak naprawde to malo kto odpowiada za takie okrucienstwo!! a zwierzeta tez czuja i wierz mi ze sa czesto lepsze od ludzi, jak Ci sie petycja nie podoba to nie wchodz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh domyslam sie ze malo zrobia nasze wspaniale wladze w tym kierunku;/ ale przynajmniej niech widza ze jest nas duzo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisze
ale wez najpierw popraw te blędy!!! nie pisze sie beztialski, tylko bestialski!! i popracuj nad skladnia, lepiej brzmi ,,prawie codziennie,, niz ,,codziennie prawie,,,. wiem, czepiam sie, przepraszam, nie chce cie urazic , tylko jesli to list do kochanego prezydenta, to moze lepiej uniknac obciachu. zmien te bledy ,bo nikt cie nie wezmie na serio. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no faktycznie
skladniowo to ten list kuleje. popracuj nad nim jeszcze bo takich listow nikt nie wezmie na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie interesuje mnie to i nie wiem po co to wszedles sadysto, wypad z mojego tematu, bydlakow tu nie potrzebujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENA1234567
podpisałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpisalem sie
;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noffa
za! razem mozemy wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×