Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość slimak_

W czym do teatru?

Polecane posty

Gość slimak_

Wiem, ze nie można w codziennych ubraniach, ale w czym? bo np facet to wiadomo, ze w garniturze a kobieta? garsonka? sukienka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc i to i to
tylko sukienka nie plażowa tylko taka bardziej odświętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
Dzieki, ze nie plazowa to chyba oczywiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka po grecku
mała czarna najlepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowiec
Nie musi być zaraz pełna gala, wystarczy ładnie wyglądać, jak do kościoła czy coś. Teraz ludzie niespecjalnie przejmują się teatrem, w ciągu ostatnich lat byłam parę razy i nawet w dresie przychodzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieta też może isc w garniturze.... albo sukience i zakiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
ja uważam, ze facet może przyjść w jeansach+koszula i/lub marynarka a kobieta...hmm.. sukienka lub spódnica+bluzka/sweterek/marynarka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jaaaaaaaaa
dzinsy do teatru??? Ludzie, błagam, tylko nie to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
A czy w tym przypadku mozna przesadzic z elegancja i narazic sie na smiesznosc? Czy to raczej nie grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kara................
Zależy jaki to teatr. Np. do Teatru Nowego w Poznaniu nie chodzi się w typie "pełna gala", tam można włożyć dżinsy. Inna sprawa np. z Teatrem Wielkim - nie widziałam tam nikogo w dżinsach, tym bardziej w dresie. Pełna elegancja. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
Eh, a po czy poznać który teatr jest który? Tzn do jakiego jak sie chodzi? Sorki, ze tak draze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11111111111111111111111
napisz nam do jakiego teatru idziesz i na co to wtedy Ci pomożemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko też powiedzieć co masz w szafie:P:P ogólnie według mnie teatr to nie miejsce na dres czy dżinsy (choć w niektórych opcjach je jeszcze mogę dopuścić). ja wybrałabym coś eleganckiego ale prostego. z umiarem bez przesady skromnie lecz elegancko (jestem minimalistką z natury:P:P). prosty strój na zasadzie spodni i eleganckiej bluzeczki świetnie dopełnią korale. nie zobowiązująco a zarazem z klasą. nie musisz wskakiwać obrazu w długą sukienkę z szlem z tafty:P:P idealna według mnie jest za kolano, delikatny dekolt, a przede wszystkim dobry materiał. jeśli chciała bym ubrać spodnie teraz wybrałabym moje materiałowe rurki. ale ogólnie jakieś w kant:) plus bluzeczka też niezbyt wydekoltowana ale nie koniecznie gdzeczną białą bluzeczka:) do tego wszystkiego żakiecik na wierzch lub jakaś elegancka kurteczka albo bolerko. a i jeszcze ja wybrała bym szpilki żeby podkreślić elegancje stroju. zapomniała bym o dodatkach. tak jak pisałam one z prostego stroju mogą uczynić wyjściowy a jak będziesz sie złe czuła zawsze możesz zdjąć. życzę dobrej sztuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i nie sugerowała bym sie teatrem do którego idę. dla mnie teatr to wyjątkowe miejsce. poza tym lubię sie elegancko ubierać:P:P ale jeśli ty czujesz sie skrępowana i wolisz luźniejszy strój to sadze ze nie powinnaś sie ubrać sztywno lecz tak jak lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slimak_
Ja chyba jednak postawie na sukienke, taka mala czarna :) na ramiaczkach, przed kolano z delikatnymi kwiatkami, a pod spodem czyms podszyta (chyba siateczka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×