Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Głupia jestem

Rozdrapałam sobie na twarzy krostkę i mam sączącą się ranę na pół policzka. Help

Polecane posty

Gość Głupia jestem

Błagam pomóżcie mi. Rozdrapałam sobie niewielką krostkę i teraz mam bordową ranę średnicy 1,5 cm i ciągle sączy się z niej jakiś płyn. Błagam czym to posmarować żeby do soboty sie zagoiło. Mam wesele i muszę ładnie wyglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jestem
Błagam pomóżcie mi 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka po grecku
to był pryszcz? wez spirytusem salicylowym sprobuj posmarowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesteś głupia :D teraz jej nie ruszaj, nie wyciskaj ani nic, smaruj tormentiolem, nawilżaj i pij witaminę A+E w większych dawkach i na słońcu dużo siedź ;) na policzku ciężko się goją, przynajmniej mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jestem
Spirytusem???? Nie zaryzykuję takiego cierpienia! Jeszcze bardziej by mi wypaliło skórę, a raczej jej brak, bo ranka ciągle sie sączy :( Mam w domu Tormentiol, ale już go nie raz używałam i mam wrażenie, że nie działa. A czy alantan maść coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jestem
A i jeszcze mam witaminę A w kapsułkach (taką do połykania) ale pomyślałam,że może ją przekłuć i posmarowac sobie tym ranę. Dobry to pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już tak robiłam z tą kapsułką....może trochę pomogło, ale tormentiuol też używaj i to często. A spirytus salicylowy nakładaj na patyczek kosmetyczny i tak tylko naciskaj na tą rankę. Ale rano i wieczorem . to ci troszkę podsuszy, tormentiol nawilży i będzie się goić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metua
najpierw czyms zdezynfekuj deliktanie, a potem może tribiotic - działa silnie, no i już tego nie dotykaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszanka po grecku
od salicylowego az tak nie piecze, powinnas wytrzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Głupia jestem
Kurde ale pewnie blizna mi zostanie 😭 Ale jestem idiotka!! Czyli spirytus, a potem na to Tormentiol. No a Alantan maść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lella
Żaden spirytus, lepiej woda utleniona. Po spirytusie mogą się właśnie blizny robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala
Dnia 15.08.2007 o 14:25, Gość kaszanka po grecku napisał:

to był pryszcz? wez spirytusem salicylowym sprobuj posmarowac 😄

Ty sobie polej ale mozg, przeciez na rany z ktorych cos sie saczy nie wolno lac spirytusu, bo zachodzi wtedy denaturyzacja bialek. Pomysl co piszesz czlowieku.. Powinno sie dawac bany takim dzbanom za ich zlote rady. Masakra. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×