Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość co sądzicie *

dziewczyny co sądzicie o tej bluzeczce

Polecane posty

Gość czapusia
mnie się nie podoba, taka stadionowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunonka
Mnie się podoba ta bluzeczka:) Z tej firmy chyba nie są najgorsze rzeczy aczkolwiek słyszałam, że nie zawsze wyglądają tak jak na obrazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluzka jak bluzka, jest dużo podobnych. Parę lat temu miałam podobną z River Island. Słyszałam tylko, że z BonPrixu lepiej zamawiać ubrania o rozmiar mniejsze, bo są duże, no ale na ten temat lepiej niech się wypowie ktoś, kto je zamawia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zamawiałam z tego katalogu raz i wiecej nie zamówie...bluzke i sukienke..bluzka jeszcze uszla chociaz nie taki material jak pisali i inaczej niz na obrazku wygladała...a sukienka totalna porazka rozmiar zamiast 38 to wygladal na 44 i nadawala sie na szmate do podlogi...odeslalam na szczescie zwrocili pieniadze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko jaaaaaaaaaaa
mi sie podoba :) Tylko jak dla mnie dekolt troche za wielki :D Ale fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sądzicie *
a dlaczego uważacie ze stadionowa gdzie będę ją nosiła wszędzie na co dzień albo na jakąś imprezkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co sądzicie *
tylko zastanawiam sie czy jakiś stanik uda sie założyć pod taka bluzeczkę bo jakoś bez stanika sie nie czuje dziewczyny są staniki jakieś specjalne do takich bluzeczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wygląda tandetnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no stanika to raczej
pod nią nie załozysz - chyba ze samonośny. A i na codzien tez bym nie radziła - na imprezy jest ok, ale na codzien? No coś ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok jabłkowy
są specjalne staniki do taich dekoltów, takie które środek mają obniżony nad pępek, znajdziesz je w dobrych sklepach z bielizną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhehehefdg532
popieram STADIONOWA ! ogolnie bez rewelacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawiskowa x
ta modelka wogole to porazka ladna ale cycki w zaniku i to ma eksponowac dekold? ja mysle ze taka bluzka jest zbyt wulgarna i albo na silikony bo beda sterczec albo na maly biust ale bedzie widac ze masz maly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasqdna a stadionowa jest
dlatego ze wiecej w niej wyciec niz materialu ktory nota bene wyglada jak cos taniego i sztucznego i w dodatku wykonczona duza iloscia dzetow wies tanczy i spiewa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×