Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoninkaaaaaaaaaaaa

jak spalić tłuszcz z brzucha?

Polecane posty

Gość słoninkaaaaaaaaaaaa

chodzi mi głównie o dolne partie, mam taki "wałeczek" a jestem osobą szczupłą. Wcześniej ćwiczyłam ale zamiast spalić tłuszcz wyrzezbiłam sobie mięśnie pod nim:O.. Poradzcie mi coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
do Samanta ale czy te cwiczenia ze strony modelingu spala tłuszcz? czy tylko wyrzezbia miesnie ( czego nie chce!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
Vanila: a jaki masaż i jaki balsam?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każde ćwiczenia spalają tłuszcz poprzez pracę mięśni - ja nie miałam grama tłuszczu na brzuchu więc mi ABS - bo to je ćwiczyłam - nie te ze str o modelingu - wyrzeźbiły trochę mięśnie - fajnie nawet. a6w rzeźbi mocno więc sobie ją odpuść lepiej.. spróbuj abs itp - przecież musisz cwiczyć zeby spalić tłuszcz a miesnie same się przy tym rozbudowują.. ale bez przeday - na kaloryfer trzeba długo pracowac:P:) cudowne kremy to wiesz.. fajne reklamy mają i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może być masażer z wypustkami - lekko masujesz,bo pod fałdką masz ważne narządy,potem wcierasz balsam lub serum odchudzające np ..Evelin lub Dax. Dobry jest peeling kawowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axaa
Z tego co wiem, bez aerobów tłuszczu nie spalisz, jedynie pod spodem będziesz mieć mięśnie. I to by się zgadzało, bo robiłam i po 1000 (tysiąc) brzuszków rozmaitych dziennie, a brzuch mam ogromny i żadnych mięśni nie widać, tylko boki mi się rozrosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
więc tylko fitnes? kurde mi chodzi szczegolnie o tą fałdke pod pępkiem:O:( a ten peeling kawowy coś daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny twierdzą ,że tak.Zawijają się w folię i pod kołdrę. Jeszcze nie stosowałam, wystartowałam ze skakanką i widzę mniejszy brzuszek, same brzuszki mi nie pomogły. Więc trzymam się skakanki.,a ten peeling jest dość brudzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam wszystkiego, ale brak mi systematyczności, więc najprostsza- skakanka.Ale trzeba mieć dobry biustonosz,żeby piersi nie sflaczały i nie obwisły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
ABS+HULA HOP+skakanka i czasami peeling kawowy myślicie, że coś pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
Dzięki Dziewczyny 👄 od jutra zaczynam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
tak, wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoninkaaaaaaaaaaaa
hehe kiedyś kreciłam hula hopkiem przez 2 dni. nalałam wody żeby bylo ciezsze:D i pozniej cale sciane byly mokre i na koncu mi peklo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nasypałam ryżu ho hula hop ... potem zakleiłam specjalną taśmą dla majsterkowiczów taką rozciągliwą ... i super się kręci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sybillla
Od miesiąca stosuję Regenerum Vitae ze strony regenerumvitae.pl i jest coraz lepiej. Niedawno odebrałam wyniki badań, to się okazało, że bardzo stan wątroby się polepszył. Sam lekarz się dopytywał jakim cudem taki efekt ;) Waga zaczyna lecieć, no i dobrze, że przy okazji mi się samopoczucie nie rozregulowało, bo z tym zawsze miałam duże problemy, robiłam się drażliwa, a to męczyło strasznie moje dzieci i męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ćwiczę już przez wiele miesięcy ale nie mogę dalej pozbyć się cellulitu z brzucha :( stosowałam też przeróżne kremy od tych najtańszych do najdroższych i też żadnej poprawy.... zastanawiałam się już nad zabiegiem, np Mezopen? Ktoś słyszałam coś o tym zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nova ce bydgoszcz
W NOVA Centrum Edukacyjne mamy szkoły i kursy! Jeżeli uważasz, że kochanego ciała jest trochę za wiele to zapisz się do szkoły! Specjalista do spraw dietetyki to kierunek dla Ciebie! A może kurs? - masaż antycelulitowy - dietetyka i odchudzanie Zadzwoń i sprawdź 790-400-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj, żadne zabiegi czy kuracje bez chociażby najmniejszego wysiłku nie przybliżą Cię do wymarzonej sylwetki. Najważniejsze w tym wszystkim jest zdrowa dieta, pozbawiona szybkich, tłustych potraw , słodyczy itd oraz wysiłek fizyczny. Nie jest tajemnicą iż w celu uzyskania założonego efektu musisz pracować nad całym ciałem a nie tylko częścią a więc może być rower, dłuższe spacery, może aerobik, basen czy siłownia? Warto także pomyśleć nad środkiem przyspieszającym redukcje wagi. Z mojej strony mogę polecić Efedrynę, lek często używany przez sportowców, kulturystów który przyczynia się do budowania beztłuszczowej sylwetki opartej na ładnie zarysowanych mięśniach. Zamawiam ją cyklicznie już od dłuższego czasu od Kasi (kom. 739 202 359), pewna i sprawdzona sprzedawczyni, zawsze pomocna. Sama przesyłka bardzo szybka, dodatkowo jak coś można sprawdzić zawartość przed zapłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×