Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carinio

Wróciłam właśnie z imprezki i............

Polecane posty

jeszcze nie zamierzam iść spać.Ktoś jeszcze dołacza do nocnych marków?????Narazie spać mi się nie chce,jestem obżarta i opita. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wypilas zdrowie Kafeteriuszy? ;) ja nie spie bo sie w dzien wyspalam i wlasciwie tez dopiero wrocilam i taka pobudzona chodze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whispers ups niewypiłam zdrowia kafeterariuszy,ale moge to nadrobic bo mam piwo w lodowce,ale nie dzisiaj,bo mi już starczy. ;) No właśnie ja też tajka pobudzona jestem i chyba predko niezasne. ;) nauzykaa,a czemu masz wkurwa??Kto ci zalazł za skóre???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drogie panie, u mnie standard. mam wk* na chlopa swojego i jak za tydzien wroce do kraju to go porzadnie kopne w kostke :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee nachlopa to sie nie denerwuj i nie bij, przetlumacz a jak juz to skop go w kostke z wyskoku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie z nimi tylko problemy. jak on byl za granica dlugo dluzej ode mnie to nie bylo problemu zebym ja mu odpisala na smsa a on ma ewidentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie spie bo mam ciote->to wspolczuje,ale ja też mam konócwke cioci kloci. :) ariane84 a czemu ty masz wkurwa? nauzykaa,a to jak wrócisz to nakop mu tak,zeby popamiętał i się poprawił bo jak nie to kafeteriusze się zbiorą i się wezmą się za niego. :P Dobrze,że mam humor,bo wczesniej nie miałam ale to chyba drink pomogl. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carinio mnie rowniez pewien osobnik płci męskiej zdenerwowal ale staram sie nad soba panowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nauzyka ... kurna nowe martens-y , juz ci zazdroszcze , a jeszcze kopa zasłuzonego dodać to już ogród marzeń :D ijeszcze staremu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahaha :p nowe ne nowe, kilka miesiecy maja ale nie chodze w nich. zgadnijcie jaki maja kolor :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony???? Walic chłopow,czasami ciesze sie,ze jestem sama bo nie mam problemow a z drugiej strony no niezbyt,same wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz biale te buty?! Carinio -> juz po energii, co to tak Cie przed chwila rozpierala? Przyznaj sie, z czego te driny byly? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda-żmija
i uwazaj co moze Ci sie urodzic po tej imprezie. zeby nie szczekalo. taka byla to impreza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×