Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość woskowa twarz

JAK WOSKOWA TWARZ

Polecane posty

Gość woskowa twarz

Czy któraś z was zna taki kosmetyk do twarzy po którym, posmarowane policzki wyglądają jak pokryte woskiem. Delikatnie się błyszczą, inaczej tego efektu nie umiem opisać. Widziałam kiedyś coś takiego u znajomej ale ona nie chciała zdradzić jaki to kosmetyk. Pytałam już w wielu perfumeriach,ale panie nie wiedzą o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfhfgh
moze rozjaśniacz do twarzy? ja mam z avonu za 9.90 skora sie blyszczy jest z drobinkami brokatu czy czegos tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ja też widzialam to na koncercie w telewizji chyba u Reni Jusis, tez miała takie ładne błyszczące , gładkie policzki:) I też jestem ciekawa, co to może byc..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezupełnie wiem o co wam może chodzić... Ale zajrzyjcie do Sephory, gdzie jest dostępne coś w rodzaju kremu do twarzy z silikonem. Produkt jest marki Sephora. Nie wiem czy twarz wygląda jak pokryta woskiem, ale wypróbowałam go na dłoni i wrażenie jest niesamowite, skóra jest idealnie gładka w dotyku i taka... no nie do opisania. Natomiast nie mam pojęcia jaki to może przynieść efekt wizualny po nałożeniu pod podkład, choć teraz jak się zastanawiam, to może rzeczywiście coś z woskiem. A swoją drogą, gratuluję koleżanki.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×