Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość romborum

Mezczyzni wola nizsze kobiety!!oto wyniki badan!!

Polecane posty

Gość Niet

Te niskie zazwyczaj biorą jacyś pajace z zapedami pedofiliskimi.A temat założony przez zapewne niską niedojrzałą mentalną gówniarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hjhgg

Znowu bol tylka jakiejs malej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:39, Gość romborum napisał:

Kiedyś słyszałam że mężczyźni lubią dziecięcy wygląd u kobiet (takie słodkie dziewczynki). Niski wzrost być może podświadomie im się z tym właśnie kojarzy...;)

Perłowa Królewna taka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja preferuję przedział 165-180. To prawda, że przy kobiecie mojego wzrostu czułbym się raczej nieswojo, ale zbytnie kurdupelki też są niefajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gghh

Mam nadzieje ze wyniki badan zaspokoily twoj kompleks i teraz szybciej znajdziesz faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Æðelgast napisał:

Ja preferuję przedział 165-180. To prawda, że przy kobiecie mojego wzrostu czułbym się raczej nieswojo, ale zbytnie kurdupelki też są niefajne

To ja, mieszczę się w Twoim przedziale, mój drogi Edelgaście <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alek

A ja lubię wysokie, ale tak w przedziale 170-175. Sam jestem dość niski (170), i wiem że łatwo nie jest ; )  Z wyższymi: 

-seks jest łatwiejszy (ten sam wzrost, więc nie ma przeszkód np. na pieska), 

-można się przytulić całym ciałem, 

-mam dużego, więc to "miłe" zaskoczenie (laski chyba myślą, że tylko wysocy mają duże ;x),

-wysoka to takie wyzwanie. A ja.. nie lubię łatwych lasek ; ) 

-no i mimo wszystko nie zrezygnuję z ładnej, fajnej kobitki bo jest wyższa o te parę centymetrów. Nie ujmuje mi to. 

Sporo jest wysokich gości co nie kumają ruchów w tym tańcu... godowym. Np. na siłowni wielkie koksy po 190/ 120 - 150kg na widok atrakcyjnej laski siedzą cicho jak zbite psy pod stołem. Mimo, iż obgadują jaka to fajna d.. z niej. A ja? Witam się żółwiem, rzucam jakiś tekst i już. 🙂 I kto zyskuje, kto traci? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×