Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katrinka80

ślub w maju 2008...

Polecane posty

Super Kicia ze masz juz suknie napewno piekna:) i za swietna cena:))a buty szok naprawde. Ja ostatnio sie przerazilam ok 180 zl za buty i szukam tanszych potrzebuje biale bez zadnych zdobien jak ktos wie gdzie w poznaniu sa jakies tansze to prosze o cynka:)dzieki z gory. Ja bede chciala swoja suknie odsprzedac wiec jesli jest ktos chetny albo znacie kogos to polecam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też ostatnio oglądałam buty i też byłam w szoku, bo ceny standardowo były od 150 do 190 złotych. Dlatego kicia udało Ci się z tymi butami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ,tak moja sukienka bedzie nowa,uszyja mi ja na moje wymiary z nowych materialow a ja ja poprostu wypozyczam za 1150,po wesele oddaje do salonu i moze znajdzie sie inna dziewczyna ktora tez jest taka wysoka jak ja i ejj bedzie dobra,butki moje 80 zl:-) zwykle biale butki z malym obaciskiem 3 cm,bez zadnych zdobien bo i tak naloze je zapewno tylko raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka majówki co tam słychać??coś cisza;( nie dobrze zanikamy a tak byc nie moze:( Mam pytanie jak ktoś ma jakieś fajne fryzurki na dlugie wlosy ale nie koki i fajne bukiety (zdjecia oczywiscie:))to prosze zapodajcie lidiam@op.pl dzieki wielkie:)) papapap http://suwaczek.com/20080517290113.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia jeszcze trocha czasu zostala, chociaz ostatnio zdebialam bo moja przyszla tesciowa zamoiwla juz sobie fryzjera a ja jeszcze nie mam.Czasami wydaje mi sie ze ona chce byc gwiazda mojego slubu,bo w sumie ogolnie niby nie przywiazuje do slubu i calej oprawy wagi a ostatnio zachowuje sie tragicznie jakby to mial byc jej slub-masakra:( no ale coz. Nadal czekam na propozycje fajnych fryzurek i bukiecików Pozdrawiam http://suwaczek.com/20080517290113.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczyny cezmu sie nie odzywacie,patrze ze nasz topik jest strasznie slaby,jak tam przygotowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidiam1984
Hej Kicia narazie to trza sie do swiat przygotowac:)pewnie topik ozyje tak w marcu bo narazie to nie ma co zalatwiac bo wszystkie najwarzniejsze rzeczy czyli kosciol sala fotograf sa,czasami suknia jak u mnie a reszta to pozniej. WIec zobaczysz jeszcze ozyjemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no amm nadzieje:-)juz po swietach czas tak zacznie leciec ze zanim sie obejzymy to juz mja bedzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takaja jednaa
cześć dziewczyny. też chciałabym wziąć ślub w maju. nie mam pojecia od czego zacząć, jakie są przede wszystkim ceny:( nie stać mnie na drogie wesele. jeśli możecie mi doradzić. napiszę trochę o sobie. : ludzi będzie ok.30 osób. chciałabym znaleźć knajpkę, żebyśmy mogli bawić się do 1 w nocy, nie dłużej. myślałam już, że orkiestra odpada. będzie sprzęt (taniej) , no i co z daniami, ile trzeba, żeby nie było mało, ale nie full. kamerzysta też odpada. po prostu nie stać nas niestety na wiele rzeczy. a jednak marzy mi się ślub nie z tej ziemi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez biore slub koscielny 31 maja:) jestesmy juz po cywilnym ktory byl w tym roku we wrzesniu:)mamy sale i policzonych gosci:P imoja sukienke:P kuzynka mi sprezentowala po sobie:) Bedziemy mieli chyba problem bo mieszkamy za granica a slub w Polsce:/ teraz bedziemy razem na 2 tyg na swieta a reszte rodzice beda musieli dopilnowac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki jesli chodzi o koszty i o ich zmniejszenie to dobrze robisz jesli chodzi omuzyke bo orkiestra srednio 1000-1500, suknia zalezy uzywana srednio od 1000 w gore knajpa ok 120 zl na osobe porcje ok 2,5 na osobe zalezy oczywiscie od rodziny:)zaoszczedzic mozesz na kwiatach wybierajac skromniejszy bukiet,na samochodzie np znajomy niech was podwiezie za przyslowiowa flaszke, niestety ciezko jest zaoszczedzic na garniturze po prostu mozna wybrac tanszy:) no w kosciele zazwyczaj co laska ale to tez zalezy od kosciola srednio 200 w gore. No i jakas tam oplata chyba za dokumenty. Powodzenia:)) http://suwaczek.com/20080517290113.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiśienka
Maj to piekny miesiac :) Nie przejmujcie sie głupia gadniną....Uwielbiam ten miesiąc i to nie tylko ze względu na to, że brałam slub ale...tak w ogole.... A ślub odbył się 08.05.2004 - było pieknie! Powodzonka w przygotowaniach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Nowy Rok i ślub tuż tuż, my już wybraliśmy wzór obrączek,wzór zaproszeń, zawiadomień, no ja już mniej wiecej wiem jaki chce bukiet i fryzure. Tylko ze swiadkami nie mozemy dojsc do porozumienia ale mam nadzieje ze wkrotce damy rade a co u Was Majówki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Witam i dołączam do grona majówek! Poczta przyniosła mi własnie zestaw papierów, wstążek, ozdób i zabieram się za robienie zaproszeń. Tak poza tym (tradycyjnie..) rozpoczęłam kolejny raz dietę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Ja rozpoczęłam łowy sukienkowe:) Zawsze podobały mi się suknie typu \"księżniczka\", czyli gorset i szeroka tiulowa spódnica. Poprzymierzałam ich trochę i stwierdziłam że są tak koszmarnie ciężkie że ja w tym całą noc nie wytrzymam:) Owszem, wygląda się w tym zjawiskowo, ale bardziej jak królewna z bajki disneya, niż panna młoda:) To przebranie, nie ubranie. Tylko stać w miejscu i pozować do zdjęć, a nie tańczyć. Ale co wam powiem... przymierzyłąm pierwsza suknię i jak się w niej zobaczyłam, to aż łzy mi w oczach stanęły, bo nigdy nie sądziłam że kiedykolwiek wyjdę za mąż:-D Spodobała mi się pewna sukienka ze spódnicą na kole, biała z szeroką srebrną taśmą u góry gorsetu i w talii, mam na nią oko;) Poza tym kupiliśmy... przywieszki na wódkę weselną, niedługo jedziemy po obrączki i zaproszenia, a dziś idziemy do księdza. Chcemy jak najwięcej załatwić teraz, żeby na kwiecień zostało już tylko dogadanie się z restauracją co do menu i z zespołem i fotografem. Poza tym jeżdżenie z zaproszeniami to też niezły pożeracz czasu, a 130 osób = 65 par no to nam zajmie trochę czasu:) Najgorsze jest to że wszystkie te rzeczy załatwiamy w soboty, albo przez allegro:) bo obydwoje jak wychodzimy z pracy, to wszystko jest już zamknięte... Jakie będziecie mieć bolerko? Z długim rękawem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolerko ja chyba zrezygnuje -tylko w ostatecznosci jak bedzie zimno. Mam gorset i do tego chce rekawiczki tak do lokcia bo zawsze mi sie tak podobalo a suknie mam wlasnie gogrset i na kole szeroki dol z trenem fakt jest neiwygodna ale coz cos za cos slub jest tylko raz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja jestem na 10 maj, i z pogodą może być różnie, więc pewnie będę chciała skombinować jakieś takie cienkie, ale z długim rękawkiem. Koleżanka w zeszłym roku miała ślub też w tym czasie i miała jakieś takie dziwne bolerko z takimi wystającymi piórami, czy coś, wyglądała jak jakieś ptaszysko, ja bym wolała tego uniknąć:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Chyba nasz topik zdycha:((, no coz wlasnie zamowilam buty i maja byc w piatek:)rozgladam sie juz tez za jakas bizuteria i nie wiem sama jak macie jakies pomysly, fotki to prosze uzyczcie plees:). No a wczoraj tez zamowilismy obraczki i beda juz na 12 lutego:)udalo nam sie bo dostalismy zloto od tesciow i placimy 200 zl tylko za zrobienie i ja jeszcze pierscionek dostane :))NO na nauki chodzim i zaraz te wszystkie papiery trza ksiedzu zaniesc:( a co u Was?? Pozdrawiam http://suwaczki.slub-wesele.pl/20080517290113.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :) ja mam ślub 31 maja, wszystko zarezerwowałam (no prawie wszystko :) ) niecałe 3 tygodnie temu... pewnie dlatego, że maj :D teraz szukam odpowiedniej fryzury do mojej sukni (muszę niestety zajmować się takimi drobiazgami, a to tylko dlatego iż moje włosy są w opłakanym stanie i na pewno nie uda mi się ich odratowac do maja - przynajmniej w takim stopniu jakbym chciała) będę musiała drastycznie pościnać końcówki i o wiele więcej :( jak sądzicie taka fryzura pasuje do sukni? http://www.slubne.pl/index.php?pid=3&col=1&item_id=1803&cmd=show_item&gallery_id=&shift=4 http://ikf.com.pl/ff/1/big/2870105.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×