Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hania_30

Liliana dla dziewczynki?

Polecane posty

Gość hania_30

Dziewczyny, nie mozemy znalezc odpowiedniego imienia dla naszej corci, jesli okaze sie corcia:). dla chlopaka mamy Michal.a dla dziewczynki mezowi podoba sie niesamowicie Liliana. Ja myslalam o Annie,ale w koncu doszlismy do wniosku,ze Anna jest zbyt popularnym imieniem. Wiec pewnie bedzie Liliana, chyba,ze znajdziemy inne imie ktore przypadnie nam do gustu. Jestem ciekawa jak podoba sie Wam imie Liliana,zdrobnienia: lila, lili, lilka,lilunia, lub po prostu liliana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie imię prześliczne:)Ma duzo ladnych zdrobnien i wersja oficjalna tez jest sliczna:)Moja drugia corcia prawdopodobnie bedzie je nosic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
aha, zapomnialam zapytac, ktora wersja bardziej sie wam podoba: liliana czy lilianna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie chodzi o to, że Anna już nie jest taka popularna. Teraz to mnożą się Wiktorie, Nikole i inne Dżesiki. Beznadzieja. A Lilianna jest bardzo ładne i nie takie oklepane. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna zdecydowana mama
Liliana, jak i wszystkie kwiatopochodzace imiona dziewczece, sa bardzo ladne i delikatne. Oczywiscie wlascicielke nieco zobowiazuja :-P Jesli kiedys eteryczna Liliana nabierze ciala, tak samo jak szlachetna Róza zacznie miec poczatki wasików i bródki, niezbyt pasuja wtedy te imiona :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Klempa, moze masz racje,ze teraz malo kto nazywa coreczke Anna, ale za to wokol jakos mnoza sie Hanie-troche podobnie. Poza tym w rodzinie mojej+meza sa lacznie juz 3 Anie, wiec nie wiem czy czwarta Ania to nie za duzo? jedna zdecydowana mamo, troche mnie zmartwilas z jednej strony,ze liliana moze nie pasowac do coreczki, jesli zrobi sie pulchniutka:) z drugiej strony imie ma miec jakies znaczenie i cos przekazywac -cos duchowego raczej niz cielesnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Liluni
Bardzo mi sie podoba to imię i dlatego daliśmy tak na imię córci. Nasza Lilka ma prawie 15 miesięcy. Zawsze spotykam sie z miłą oceną innych dla tego imienia. Wybraliśmy wersją Liliana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamarkaa
mi sie bardzo podoba imię Liliana ale jakoś barsdziej podchodzi mi Lilianna poniewaz Liliana- boje sie zeby dzieci pozniej niemówiły do niej liana :P ale te imię strasznei mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mi cos
moja siostra ma tak na inie...czesto do niej Lylka mowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu, mnie nawet nie chodziło o imię Ania, tylko o to, że teraz rzadko spotyka się takie najzyklejsze imiona, bo ludzie wolą wymyślać jakieś zachodnie. :) Najlepsze jak dadzą nowocześnie dziecku na imię i potem jest np. taka Wiktoria Kiełbasa. To już jest porażka :) Ale Lilianna naprawdę jest bardzo ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Liluni
Nasza Lilka jak na razie jest delikatna , widzę to po jej charakterku, tzn. jest bardzo czuła, uwielbia się przytulać do rodziców, taka mała pieszczoszka z niej. Poza tym wzrok ma niesamowity taki kokieteryjny, że wielu ludzi na to zwraca uwagę i mówi mi, że coś w tych oczach jest, czym urzeka. Trudno to opisać. Ale czuje że to imię do niej pasuje. Pewnie tak bedzie w Twoim przypadku. Może coś w tym jest że imię cechuje osobę, wiec skoro tak czujesz by takie imię dać córce to intuicja. Osoby grubsze, mogą mieć delikatny charakter, a imię właśnie powinno pasować do osobowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imię bardzo fajne
Moja córcia będzie się nazywać Lenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Mamo Liluni, wlasnie mialam Cie zapytac o to jaka jest Twoja coreczka z charakteru:)i czy imie do niej pasuje.Choc nie jestem sobie w stanie wyobrazic jak ma wygladac dziewczynka o imieniu Liliana:) Ale to dobre, bo to imie jako jedyna z nikim nam sie nie kojarzy, wiec jest pod jakims wzgeledem wyjatkowe. Ja sklanialabym sie w strone formy Liliana raczej niz Lilianna. Nie wiem dlaczego ale Lilianna wydaje mi sie takie udziwnione i pretensjonalne, choc tutaj dziewczynom podoba sie raczej Lilianna? Klempo, z toba sie zgadzam,ze teraz jest szal na udziwnione imiona, kazdy probuje byc oryginalny:)chociaz do lask wracaja juz stare,rodzime imiona jak Zosia, Antonina, Franciszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Liluni
hania_30 zauważyłaś , raczej każdemu podoba się to imię, nikt nie skrytykował. Czyli coś w sobie ma :) Tez wybrałam wersję Liliana, bo chyba łatwiej. W podstawówce miałam koleżankę w klasie o tym imieniu i tez była bardzo dziewczęca, delikatna i subtelna, poza tym była szczupła i wysoka, bardzo zgrabna, podobała sie chłopcom, hihi. Nie mam z nią niestety kontaktu bo wyprowadziła się za granicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hania_30
Mamo Liluni, masz racje:)imie to wydaje mi sie bardzo dziewczece i kobiece zarazem, a kazda kobieta jest na swoj sposob piekna-wiec powinno pasowac;) chociaz w pierwszym momencie, gdy moj maz je zaproponowal wydawalo mi sie dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie imię ładne,chociaż wersja Liliana czy Lilianna niezbyt mi się podoba.Wolę Lila albo Lilia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kura w futrzaste
Imie w braw pożera bardzo popularne ja już mam na osiedlu 4 Liliany na jakieś 15 dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaWszędobylska
Moja ciotka ma na imię Lilianna i wszyscy mówią do nie Lidka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córka to Liliana, wybierałam trzy imiona a mąż wtedy decydował które. Mówimy na nią jak to do ziecka Lilianka a jak coś przeskrobie to LILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konstancja XL
ta czytam to jednak przez dwa N bardziej mi sie podoba:)) LiliaNNa, tak płynniej i ładniej:)) ale każdy ma swoje upodobania, imie ogólnie ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
Koleżanki córka ma na imię Lilianna. Mała niedobrotka z niej, ale fajna :) Imię bardzo mi się podoba. Mówimy do niej: Lila, Lilka, Lilunia, Liluszka (śmierdziuszka ;) ), Lilucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghnfgnfnfnf
uważajcie bo to imie jest coraz bardziej popularne.. fajne było jak nie zaczynało się to co ruszyło przed Julami, Amelkami i Natalkami... czyli niby wszyswcy mówią że nie popularne a za rok okazuje sie ze do Julek, Majek dołączyła i Liliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana? Mnie się kojarzy z panią z klubu go-go. "A teraz przed państwem wystąpi Liiiliana" Mężowi się podoba? Może chodziliśmy do jednego klubu i ma dobre wspomnienia? ;) Taki żarcik niewinny. No nie dał bym tak córce na imię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkdd
brick80 - won poyebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liliana bardzo ładnie ;] ja mam Lilianę, mąż chciał ;] ale rodzina była przeciwna strasznie im się to imię nie podobało... czasem jak w piaskownicy ktoś spyta od jakiego imienia jest skrót Lila i usłyszy Liliana to robi taką minę jakby chciał powiedzieć: o rany, jakby normalnych imion nie było. ma już 20 mcy i muszę powiedzieć że charakterek ma podobnie jak imię nieoklepany ;] pielęgniarki w szpitalu gdy ona miała miesiąc już mi przepowiedziały, że charakterek to ona będzie miała... no i poniekąd wykrakały :D ale w sumie to dobrze bo zawsze mówiłam, że jak będzie córka to lepiej charakterna niż mała księżniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka_kontrolka moja ma 2,5 roku i też niezły charakterek, od małego była przede wszystkim ruchliwa, ani minutki nie posiedziała. Jak tylko nauczyła się przekręcać trzeba było mieć oczy wokół głowy bo potrafiła zwiedziać całe mieszkanie. A imieniu też się ludzie niekiedy dziwia, mojej mamie strasznie się nie podobało, wolała Matylda ale teraz ... tylko Lila i Lila, a jak rozmawiają ze sobą przez telefon albo Skypa, można się uśmiać. Pamiętam jak byłam w ciąży i zdecydowalismy się na imiona Liliana albo Maximilian bo płeć poznalismy dopiero na ostatnim USG przed porodem to koleżanka M. powiedziała mi wprost, ojej jakie brzydkie imię nie moglibyscie dać Wiktoria lub Weronika ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 16 lat i na imię Lilia. Moja siostra to Róża. Do mnie rodzice mówili Lilka, ale kiedy jechałam do babci do Anglii byłam nazywana Lili, a moja siostra Rose.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×