Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dorotka15

Peelingi kwasami , mikrodermabrazja wchodźcie!!!!!!!

Polecane posty

Gość Dorotka15

mam pytanie do osób które przechodziły zabiegi takie jak w temacie. Otóż mam lekko przetłuszczającą się skórę nie mam pryszczy ani wagrów tylko troszke zaskórników i malutkie blizenki po wyciskaniu w postaci małych, płytkich dziurek. Chciałabym się dowiedzieć: 1. ile kosztuje peeling jakims kwasem owocowym a ile mikrodermabrazja, 2. Jak wyglądają te zabiegi, 3. Gdzie mogę dostac skierowanie na kwasy? 4. Jaki kwas byłby dla mnie najlepszy i czy może jdnak dermabrazja by mi wystarczyła?? Prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka15
ludzie no pomóżcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeeeeelp
!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plplplplplp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć. ja 2 tyg temu robiłam sobie mikrodermabrazję razem z ultradzwiekami koszt 300zł, tylko że ja miałam strasznie wysuszona skore-mylam ja mydlem siarkowym, i mialam mnostwo zaskornikow i tradzik hormonalny-mam 23 lata. po tym zabiegu skora sie bardzo polepszyla, nabrala zdrowego, ladnego kolorytu, bardzo sie nawilzyla, suchy naskorek zszedl caly, po tyg bylam na samych ultradzwiekach(200zł) i odnosnie zaskornikow jest tez duza poprawa, tradzik tez juz sie zmniejsza. w najblizszy piatek ide na peeling chemiczny-migdalowy (200zł), i odezwe sie po zabiegu jak on zadzialal. co do tego ze masz tylko skore tlusta bez takich prolemow jak ja to polecam sama mikrodermabrazje koszt pk 160zł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×