Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaniChomikowa

Jakie mydło jest najlepsze?

Polecane posty

Gość teracotta
Dla mnie najlepsze są mydła w płynie z Seyo. Można je kupic w drogeriach Natura w różnych zapachach. Ja teraz mam o zapachu żurawinowej muffinki. Rewelacyjne są. Świetna cena, wydajne i nawilżają dłonie. Kupuje w opakowaniach 500ml i starczają mi na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chandrika! pięknie pachnie, jest w 100% z naturalnych składników. Zrobione wg ajurwedyjskiej receptury (to juz dla wtajemniczonych bardziej, ale to starohinduski system medycyny - generalnie chodzi o naturalne kosmetyki, zdrowe racjonalne odżywianie) W każdym razie mydło nie wysusza skóry tylko delikatnie ją nawilża i wcale nie jest drogie bo kosztuje jakieś 7 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannda
ja kupiłam ostatnio to mydło marsylskie http://www.topdrogeria.pl/do_mycia/naturalne_mydlo_marsylskie_z_olejem_migdalowym_migdal_i_zurawina,11226.html i jestem oczarowana, coś w końcu nie podrażnia mojej wrażliwej skóry tylko ją delikatnie myje! naprawdę polecam :) a starte mydło faktycznie jest rewelacyjne do prania dziecięcych ubranek, nie trzeba się martwić, że uczuli bobasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam mydło Aleppo. Teraz są aleppo z różnymi dodatkami zapachowymi bo kiedyś zapach nie każdemu odpowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniusia35
Najlepsze mydlo na swiecie jakie znalazlam to czarne ziolowe wedlug receptury babci agafii. Kupilam na e-natura.pl. Lepszego nie znam. Dodatkowo to naturalne mydlo nie posiada SLS. Polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka521
Ja ze swojej strony polecam takie mydełka: http://7czakr.pl/index.php/kosmetyki-i-olejki-do-masa%C5%BCu/zestaw-myde%C5%82-w-kolorach-7-czakr-detail . Kupiłam je swojemu mężowi i jest wprost zachwycony, pachną obłędnie i mega nawilżają skórę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło naturalne HB - robi sporą różnicę, totalnie inna pielęgnacja, totalnie inne efekty jego używania. Tzn. skóra zrobiła się moim zdaniem gładsza, delilatniejsza, jest w znacznie lepszej kondycji, ale dojście do zadowalającego efektu też musi potrwać. Wszystko do zrobienia zwyczajnym mydłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim musi być naturalne taki jak np. mydło HB. Wiem jaki efekt to dało u mnie, jak mocno udało się odmienić cerę, ale w tym momencie wygląda to naprawdę w porządku. Jej doprowadzenie do normalności trwało, ale teraz nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czarne mydło, naturalne i doskonale oczyszczające. Ja stosuję L'orient Savon Noir Neroli. Ma szerokie zastosowanie, jest przeznaczone zarówno do ciała, jak i do twarzy. Jest w 100% naturalne, nie wywołuje uczuleń, a mam bardzo delikatną skórę. Świetnie usuwa martwy naskórek, a w przypadku skóry twarzy skóra jest nie tylko oczyszczona, ale również lekko nawilżona. Bardzo dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam zamiast mydeł emulsji do kąpieli Eloderm. Fajnie nawilża, nie podrażnia a miałam strasznie suchą skórę. Nie musze nawet smarować rąk kremem od razu po myciu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam mydełko Savon Noir ma ciekawy wygląd i konsystencję. To prawdziwa perełka. Nie jest tradycyjne i nie przypomina mydła w płynie. Konsystencją przypomina raczej miód, gdyż jest lekko płynne, ciągnące i lepkie. Sam kolor mydła może nie jest zachęcający, bo lekko brązowy, ale należy pamiętać, że jest to produkt naturalny. Nie ważny jest zatem wygląd, a jego jakość. A teraz przejdę do zaobserwowanych efektów jego działania. Otóż mydełko bardzo dobrze oczyszcza skórę i przy tym nie wywołuje podrażnień. Doskonale wygładza i przygotowuje skórę do dalszych zabiegów. Po umyciu ciała odczułam dużą świeżość. Jedynym minusem jaki zaobserwowałam to szczypanie oczu. Należy zatem ostrożnie korzystać. Cena produktu wydaje mi się współmierna do jakości. 100% satysfakcji !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie działa mydło naturalne HB - po prostu chodzi o systematyczne jego stosowanie i wystarczy. Cera stopniowo na jakości i wyglądzie zyskuje, robi się ładniejsza, zdrowsza, utrzymana w odpowiednim stanie. Nic nie dzieje się natychmiast, ale poprawę widać zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balbinka86
W ekomydlarni są cudowne mydła:) http://ekomydlarnia.pl/3-mydla-naturalne Naturalne, ekologiczne, z organicznych składników - wspaniałe! Pięknie pachną, wspaniale wyglądają i w ogóle są boskie! Trochę kosztują, ale są warte każdej złotówki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręcznie wykonywane mydło z aloesem. Produkowane na ekologicznej farmie aloesu na Wyspach Kanaryjskich. Dzięki dużej zawartości czystego aloesu bardzo odżywia skórę pozostawiając ją aksamitnie gładką. Do zakupu tylko na www.aloesnatura.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również używam mydła naturalnego HB - świetnie się spisuje, cera wygląda dużo lepiej, jest mocno odmieniona, w bardzo dobrej kondycji. Nawet nie sądziłam, że uda się uzyskać aż taką zmianę, a rzeczywiście jest naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam Mydło Aleppo, zawiera olej laurowy który świetnie nawilża a resztę składu to oliwa z oliwek, im więcej tego oleju laurowego tym lepiej, wiem że tu https://millaflux.pl/pl/p/Oryginalne-Mydlo-z-Aleppo-35-200g/131 mydło zawiera 35% tego oleju . To mój jeden z najlepszych naturalnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MYDŁO 7 ZIÓŁ HB. Nie wiem czy jest najlepsze, ale w przypadku mojej rodziny zdecydowanie się sprawdza. Żadne z nas nie ma problemów, a raczej przeciwnie - zmiana stanu cery na plus, zapach w porządku, skóra naprawdę utrzymana w dobrym stanie i to bez żadnych cudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już wymienialiście - MYDŁO 7 ZIÓŁ. U nas super dla całej rodziny, nikt nie ma problemów z cerą, raczej przeciwnie - widać zdecydowanie pozytywny wpływ tego kosmetyku, mocną poprawę, co oczywiście nie oznacza, że w przypadku każdego tak będzie. Trzeba testować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie mydło HB - daje sobie radę, poprawia sytuację, cera wygląda o wiele lepiej, ale oczywiście duża zmiana wymaga czasu. Tutaj fajne efekty udało się uzyskać wyłącznie systematycznością, niczym ponadto. Kto by się spodziewał? Przecież to nie jest specjalnie drogie mydło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziół od HB - wystarczy. U mnie duża zmiana, ale głównie to zasługa tego, że mydło jest naturalne. Oczywiście trzeba tego używać jakoś rozsądnie. U nas wszyscy domownicy korzystają z tego samego mydła. Wygląda to jak powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziół od HB - naturalne, porządne, robiące sporą różnicę. Używamy go od roku, różne cery, różne przypadki. Ogólnie zmiana mocno na plus. Cera poprawiła się wszystkim domownikom - wiek nie ma znaczenia, to mydło jest odpowiednie bez względu na wiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mydło 7 ziół od Hildegard Braukmann. Super kosmetyk, bardzo dobry efekt, mocna zmiana na plus. W ten sposób udało się nam diametralnie odmienić sytuację, a niby tylko podstawowymi krokami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×