Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poznanianka pszyszla

POZNAN NIEBEZPIECZNE DZIELNICE

Polecane posty

Gość gość
wilda, nie chodz tam po zmroku i sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam chodzić samemu po Jeżycach. W dzień jest tam gnój na maksa a co dopiero w nocy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INFORMATIKK
Poznańskie JEŻYCE to taki BRONX ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżyce to zależy gdzie. Jeśli będziesz mieszkać przy Ogrodach to jest okay. Ale jeśli przy ul. Wawrzyniaka, Prusa lub Staszica to ci serio współczuję ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Apropo , wczoraj znaleziono martwe ciało w jakiejś kamienicy na naszych kochanych JEŻYCACH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznań to jeszcze, ale w Łodzi co się dzieje, kibole się z maczetami na Bałutach ganiają , tam drugi Kraków się robi, a pro po wiadomo najgorsza patologia w dużych miastach mieszka przeważnie w starych kamienicach , nie wszyscy, ale większość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej się żyje w szpitalu psychiatrycznym! Wariatkowo jeść da i piżamkę zmieni oraz pieluchę! Psychiatryk zrobi darmowy zastrzyk! Dom wariatów ciśnienie zmierzy i kroplówkę da! Potem renta i szybka śmierć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W niektórych miejscach JEŻYC jest jak w psychiatryku. Tam najczęstszy widok to dresiarze z kijami bejsbolowymi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wawrzyniaka i Staszica są nieciekawe, to samo Chwaliszewo, na Wildzie Robocza i okolice Fabrycznej? Rataje są dresiarskie, Debiec jest zapuszczony, ale dla mnie to najfajniejsze miejsce z tych, w których dotąd mieszkałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaah - jeszcze Wielka przy Starym Rynku i Okolice Mostowej, Grobli - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poznaniaśka
Zastanawiam się tylko dlaczego nikt nie wspomina o Zawadach? Okolicę pętli tramwajowej - bywa ciężko ! Co dopiero dalszy spacer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Statystyki mówią same za siebie - najłatwiej dostać w zęby weekendami przy Starym Rynku. Jeśli chodzi o Wildę, to absolutnie dementuję, mieszkam tam łącznie ponad trzy lata, często włóczę się sam po nocach i włos mi z głowy nie spadł - żulki są wręcz życzliwe, (kiedyś jak nie pyknęła mi karta w nocnym i zacząłem grzebać po drobniakach, to sami z siebie dołożyli mi parę złociszy na fajki :D ) Sama dzielnica jest dosyć wymarła, nawet weekendami. Kompletnie nie czuję zagrożenia, przynajmniej tam, gdzie się poruszam - od Jadwigi do Kosińskiego. Jeśli chodzi o Jeżyce, to mieszkałem kiedyś przy Ogrodach - cisza, spokój. Dziewczynę mam na Mylnej (na północ od Dąbrowskiego), też zero spiny. Z tego co wiem, na Jeżycach gorzej bywa jedynie w południowej częśc***atrząc od Dąbrowskiego. Ulice Prusa, Wawrzyniaka, Staszica, te sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te boczne na Łazarzu są dość ryzykowne... te kamienice, bramy, szarówka na co dzień - nie lubię tego rejonu. Nie chciałabym mieszkać w okolicy, w której nawet w ciągu dnia boję się wyjść. Jak szukałam mieszkania to pośrednikowi z http://www.twoj-posrednik.pl, który mi pomagał zrobiłam listę "miejsc zakazanych" gdzie nei chcę mieszkać. Na szczęście na poważnie wziął moje prośby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łazarz jest w miare bezpieczny tylko po 23 nie chodz w okolicach rynku łazarskiego ul. Małeckiego, Graniczna Łukaszewicza Na wildzie jest bezpiecznie mieszkam tu od 15 lat jedyne co wkurza to 10 latki z glosnikami o jezycach malo wiem to sie ne wypowiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora

Posnania. Trzeba tam bardzo uważać, żeby nie zostać pobitym, bo ani ochrona nie pomoże ani pozostali konsumenci, taka kultura w tym kraju... Nie można czuć się tam bezpiecznie. Młodociani chuligani tłuką tam dzieci i dorosłych, robią co im się podoba, zło i agresja. Nikt nie chciał pomóc w tej galerii bitym ludziom. Upadek człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eleonora

Posnania. Trzeba tam bardzo uważać, żeby nie zostać pobitym, bo ani ochrona nie pomoże ani pozostali konsumenci, taka kultura w tym kraju... Nie można czuć się tam bezpiecznie. Młodociani chuligani tłuką tam dzieci i dorosłych, robią co im się podoba, zło i agresja. Nikt nie chciał pomóc w tej galerii bitym ludziom. Upadek człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×