Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wqrzoooonananananana

Iść czy nie iść?

Polecane posty

Gość wqrzoooonananananana

Mam rodzinną impreze-chrzciny,mojej mamy brata dziecko jutro idzie do chrztu.Będzie zlot rodzinny na wsi u rodziny matki dziecka.Zaproszonych jest duzo osób ,jej rodzeństwo w wieku 20-38 ,z zonami i małymi bachorami,a po stronie ojca będzie tez kilka osób z bachorami i wujków,ciotek po 50 jak nie starszych.Strasznie nie lubię takich imprez.Rzadko się widuje z tymi ludzmi więc będą oni dla mnie jak obcy ludzie.W moim wieku będzie tylko siostra cioteczna,która ma chłopaka i jak znam zycie cały czas będzie pisała z nim smsy.W dodatku na tych chrzcinach nie będzie mojego taty bo teraz pracuje za granicą ,więc będę musiała jechać z mamą i siostrą z kims w samochodzie;/;/Wcale nie chce tam isć ,wiec mama mnie nie zmusza,żebym się miała źle tam czuc bo powiedziała ,ze taka imprezka to długo się zejdzie bo rodzinka z daleka przyjechała ,a w sumie od mojego miasta to jest tylko kilka akm to głupio nie isć,z resztą nie wiem.I co mam zrobic??moze lepiej się przemęczyc i tam pojechać ,bo wyjde na dzikusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanusia12
bachory ?????????????????????????? :O:O czy miłoby Ci było, gdyby ktoś mówił tak na Twoje dzieci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość living with someone
Nie idz co ta za przyjemnosc wysluchiwac wscibskich pytan starych ciote, ryku malych dzieciakow-zachwytu ich matek i podszczypywania pijanych wojkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqrzoooonananananana
heheh z tymi bachorami troche mnie poniosło,przepraszam .W wieku od 3mies. do 8lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×