Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natalia-084

Czy sex analny jest przyjemny?

Polecane posty

Gość Natalia-084

j/w:) pytam osób z doświadczeniem w tej dziedzinie, a nie ludzi, któzy to potępiają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc przyjemny jesli
partner jest delikatny, a ty odpowiednio do tego przygotowana. Na pewno oboje musza tego chciec i trzeba byc rozluznionym, oraz zajebiscie podnieconym, inaczej nic z tego nie wyjdzie. Najlepiej zaczyc od pieszczot paluszkiem(wtedy bedziesz czula, czy cie to podnieca), a dopiero po kilku tyg. przystapic do "finalu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka wcale nie jasna
Dla mnie jest bolesny, poniżający i obrzydliwy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo przyjemny ale trzeba
być zrelaksowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka wcale nie jasna
Luśka, ale mnie by taki seks normalnie poniżał no. Co to ja już nie mam tego, co potrzeba, żeby mi sie do dupska dobierać?:O Bym się czuła taka jakaś gorsza, gdyby mi ktoś przy tyłku majstrował. No tak mam i już. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka wcale nie jasna
no i tyłek akurat nie jest moją strefą erogenną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak dla mnie to jest
super, ale z obecnym facetem, bo wczesniej nie lubilam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka wcale nie jasna
Juleczku słodki juz odpowiadam - nie jestem surdynka, cokolwiek to znaczy. :D Luśka, wierzę Ci, ale mam sporo innych miejsc erogennych i niech tak zostanie. Nie dlatego, ze jestem uparta jak oślica, ale dlatego, ze mój mężczyzna też nie jest zainteresowany moim tyłkiem jako miejscem na rozkosze. :D Skoro mówisz, że oral i waginalny są fajniejsze, to po co mam sie bawić w niefajniejszy anal?:O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondynka wcale nie jasna
Juleczku, nie spróbuję. Nic nie tłumię w sobie. Nie możesz pojąć, że czułabym się wtedy poniżona straszliwie? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giuseppa
tez chciałabym sprobowac anala a powiedzcie czym sie rozni od orala tzn jakie sa odczucia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest jak
Ja oddaję się analnie wszystkim chętnym:) Nawt ostatnio przekonałem kilkunastu nielegalnych imigrantów, że załatwię im karty pobytu jeśli przetrzepią mi porządnie tyłeczek. Dali się nabrać naiwniacy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybki bil
Oj tam ja ze swoją kobietą bardzo lubimy analik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pad7
Moja lubi anal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przede wszystkim delikatność namietnosc i akceptacja ciała i będzie bosko polecam troszkę alkoholu na 1 raz wszystko zależy od niego musi być czuly i ty musisz chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwirahhvhvy
ja powiem tak: od 1 do 10 razu boli od 11 do 20 razu boli przyjemnie a po 20 juz tylko przyjemnie i to z razu na raz wieksza przyjemność! pamiętaj trening czyni mistrza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź.............
Natalia-084 czym sie roznia odczucia podczas stosunku analnego, a podczas stosunku waginalnego???? GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG Odczucia są taki jak drapanie za uchem, nigdy nie prowadzące do orgazmu, ponieważ odbytnica nie połączeń nerwowych z ośrodkiem rozkoszy w mózgu. Natomiast wrażenia węchowe trącące gównem są silne i prowadzą do wymiotów. Seks waginalny jest jedynie prawidłowy, ale trzeba poznać fizjologię seksu, inaczej nic z tego nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedź.............
cd. wreszcie anal powoduje rozpierdolenie zwieraczy odbytu i sranie po kostkach w kolejce za chlebem, buaaahhhhhaaaa debilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zło-nie-czajnik
bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakajola
9,5 przy wzwodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×