Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katrinne

Spanielki, owczarki, kundelki...Wszystkie je Kochamy!

Polecane posty

grejpfrutowa, mam nadzieję, że szybciutko wróci do zdrowia i znowu będzie szczekać i machać ogonkiem ze szczęścia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grej-> trzymam kciuki na Twojego pieska:) tez jestem zalogowana na tamtym forum, jako Nana:) ja mojemu Kubusiowi w tym tygodniu kupie psie ubranko bo coraz zimniej sie robi a on juz staruszkiem jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🖐️ . Grejpfrutowa wierzę, że z pieseczkiem będzie co raz lepiej i niedługo będzie radośnie szczekał. Cieszę się, że dzielnie znosi zastrzyki :D . Dziękuję za wsparcie co do Majusi ❤️ . Wierzę, że się znajdzie :) . Sabinka to sunieczka, która błąkała się po śmietnikach na osiedlu mojej koleżanki. Ona nie mogła jej zatrzymać, bo sama ma trzy suczki i dwa koty, więc sunia jest u mnie. To taki cudowny psiak. Tak fajnie się cieszy jek wracam z pracy. Pozdrawiam wszystkie zapsione 🌻 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania jaka dobra dziewczyna z Ciebie, ciesze sie ze przygarnelas biedną sunie, szkoda psiątka, a ja dzisiaj wybrałam sie na zakupy i kupiłam Kubusiowi ubranko nieprzemakalne na zime,wyglada przeslicznie w nim:D jak bede mogla wstawic fotke to wam pokaże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam do was prośbe, moze ktoras z was przygarnelaby psinke? z Gdańska, albo moze macie kogos kto by chcial pieska? przeczytajcie 23:50 solar błagam Was o pomoc, mam w domu suczkę - naprawdę piękną i mądrą, znalazłam ją na ulicy, ktoś się jej pozbył zupełnie nie wiem dlaczego bo mam ją od kilku dni i zachowuje się ok. Nie mogę trzymać jej długo bo mam już psa i niezbyt im razem dobrze. nie chcę jej oddać do schroniska bo tam przekreśli swoje życie. ma ok.6 miesięcy zdjęcia wyślę na maila jestem z Gdańska Kasia solar http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/514650cc 7c71b395.html tu można ją zobaczyć śliczna psinka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, szkoda tej psinki:o Sama bym ją chętnie wzięła, ale dwa psy to za dużo na mieszkanie a co dopiero trzy...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne na szczęście to juz nieaktualne, wczoraj psinka znalazla nową rodzine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, dziwczynki:) Jak tam Wasze psiaczki? Tigrusia miała pyszną zabawę, jak spadło trochę śniegu, uwielbia wskakiwać w zaspy:D Mam nadzieję, że podpisałyście petycję, odnośnie tego zagłodzone pieska przez jakiegoś potwora, określającego siebie jako artystę?:o ;( Co za podłość...szkoda, że go nie mam przed sobą....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Katrinna moj Kubuś tez ma radoche a do tego wyglada przeslicznie w swoim nowym zimowym ubranku a tego cwela ktory tak zrobil niby artyste to powiesilabym za jaja doslownie zeby zdechł nie ma litości dla zwyrodnialcow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ariane😘 To za mało:o Dla niego nawet śmierć nie byłaby wystarczająco okrutna:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( niestety na okrutnych skurwysynów nie ma sposobu, bo zwierzęta to slabsze istoty i pewnie ten palant nie poniesie kary takie to wszystko pojebane jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny;) Co tam u was? Ja wzięłam ostatnio moje sunie na szczepienie:( Bały się biedactwa a jeszcze weterynarz był taki, że szkoda gadać...:o Więcej tam z nimi nie pójdę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne 🖐️:) Jestem ciekawa co u anny1102?Czy Majusia się odnalazła? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele Co tam słychać? Anno, jak będziesz odezwij się i powiedz co i jak... I resztę też zapraszam do wypowiedzi, powiedzcie co tam z waszymi pupilkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdro dziewczyny 👄 moj Kubuś ma sie dobrze, oczywiscie ubranko spisało sie świetnie;) Amant zapraszał Cie tu ktoś?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amant nie pchaj się tu z takimi tekstami, mało durnych topików masz?:P Ariane🌼 Ojj, jak będziesz miała zdjecie Kubusia w ubranku to nam pokaż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrinne-----u mnie ok,moja kotka Michalinka ma ocieplony domek na zimę:D,ponieważ jest kotem \"ogrodowym\"i lubi zresztą jak każdy kot chodzić własnymi drogami.Do nas do domu wchodzi jak ma na to ochotę za to w swoim \"mieszkanku\"uwielbia przesiadywać.Gruba strasznie się zrobiła na zimę:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ukulele, przynajmniej jej ciepło będzie:D A mruczy Ci czasami Michalinka? Uwielbiam jak kotki mruczą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ukulele fajnie ta Twoja kicia sie nazywa:D no kotki takie sa chadzają własnymi drogami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj,mruczy,mruczy i to jeszcze jak :D.Ja też lubię jak kot mruczy,to mnie uspokaja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psiara26
Ja mam wspaniałego psiaka Kajtusia (o co za wyjątkowe imię :) ). Choć większość rodziny mówi na niego Gościu :) Ktoś go wyrzucił z jadącego pociągu. Cudem nie odniósł żadnych obrażeń. Akurat moi rodzice przejeżdżali pod wiaduktem i to zauważyli. I czy ktoś mi teraz powie, że Psina nie spadła mi z nieba :) Wieczorem wrzucę jego fotkę - kochany wielorasowiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psiara-------psinka rzeczywiście spadła Ci z nieba :D.A tak na poważnie---super,że na Was trafiła,bo mogło się to dla niej źle skończyć...Dobrze,że są tacy ludzie jak Wy,pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×