Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiniAAA

DJ KIELCE

Polecane posty

moja żona też pewnie by mnie nie pogłaskała po glowie :-p aleoni tego przeciez nie zobaczą... C spowodowało...wszystko.Włacznie z lista utworów do kórych wracasz...Wydajesz się byc spontaniczna Kobietą i wiele decyzji zapada u Ciebie spontanicznie...chyba ;) Ale,jak to u wzrokowca najwieksze spustoszenie spowodowała fotka.Tajemnicza,choć próbująca cos ukryc to jednak duzo odsłaniająca...W rozrzuconych włosach i ramionach zawsze u kobiet czai sie seks...:D ps.chyba bys mężowi nie powiedziała...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
egoizm to coś zbędnego,daleko odbiegający od tematu głównego..,czytać można,wysupłać można czasem coś ciekawego.MiniAAA...każdy /samograj /jest dobry,ustal co chcesz aby Ci zagrał.Bawić ludzi jest prościej...gdy muzyczka leci sama.Nie ma już /zacofanych samograjów/.Nawet w Kielcach jest w czym wybrać,o wiele łatwiej niż w kapelach.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, klawisze... :) Ja gram na fortepianie i elektronicznych instrumentach klawiszowych :) A w sobotę mam wesele... ;) Dziękuję za zaproszenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...miłego pogodnego dnia pomimo szarości,być może nie wszędzie .Pozdraw!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję - serdeczne pozdrowienia nawet z \"szaruchy\" zrobią słoneczny dzień :) A Warszawa dzisiaj szara i mokra po nocnym deszczu :) Pozdrawiam również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koordynator...hmm...:-p Jak wpadniesz - bedzie mi bardzo miło :D Tyle że tam takze zero konsumpcji :-p :o a w W-wie smuno,szaro i zimno...Dobrze,że nie pada,bo inaczej by granie odwołali... Nie słyszałem nic o kontraktach dozywotnich.najdłuższy ma Prezydent USA :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak na poważnie, to gdzie gracie i co gracie? Przychodzi do mnie wiele młodych par i szukają dobrych zespołów. Dobrych zespołów, to oczywiście pojęcie względne i każdy inaczej rozumie to \"dobrych\" ;) Dlatego pytam, szukam i powiększam listę tych sprawdzonych :) Bardzo możliwe, że wezmę męża pod pachę i przejadę się, żeby Was posłuchać. Nie wiem tylko kiedy, bo mam teraz sporo pracy, ale z pewnością się odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaciczek
Hej dziewczyny ja byłam na weselu z DJ JAnuszem tym co na studniówkach gra było calkiem fajnie ale jednak nie ma tego uroku co zespół. Polecam ZESSPÓŁ AKORD gra ślicznie mozna go posłuchać w WITEZIU w niedziele graja na wieczorkach tanecznych ani w Witeziu graja na kazdych imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×