Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiniAAA

DJ KIELCE

Polecane posty

Przedłużacz - Ty łobuzie. Mężatce nie wypada chodzić samej do klubów. No po prostu NIE WYPADA, no... ;) Poza tym mój mąż też jest muzykiem i z chęcią posłucha, jak gracie (i śpiewacie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonatemu łatwiej - z kumplami, na piwko :) i nikt nie będzie go posądzał (z reguły, choć są wyjątki) o różne \"takie tam\". A mężatka w pubie, nawet niekoniecznie w gronie mężatek, będzie traktowana przez męskie towarzystwo jako \"towar\" - nie ważne, że z obrączką na palcu ;) Dlatego trzymam się z daleka od takich miejsc, chyba, że mam prywatnego ochroniarza :P Ale mój Połówek nie zawsze może - za dużo pracy :) A łobuzem jesteś ;) W tych czy innych okolicznościach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie widzę żadnej fotki po ostatnim wpisie ? :( Wedding - jak nie pub,to moze zciszna kafejka,z przyciemnionymi swiatłami,w innej dzielnicy i z obraczkami na palcach...dla tych co będą obserwowac :D A pubach - tych normalnych - ochroniarz niepotrzebny,chyba ze taki jak ja /skromny/ :-p Dzieki za łobuza :) ide juz do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Wedding :) Widzę tu kilka zmian, na blogu również wesoło ;) Jak Ci się wiedzie? Słyszałam, że chcesz zrezygnować z pracy. Szkoda... :( Odezwij się na gg lub skype :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Albinoska :) ---> Skype mi nie działa a na gg (i tlenie) Ciebie z kolei nie ma ;) Najpierw zapytam, jak udały się Wasze cypryjskie wakacje? Dobrze, że nie zaplanowaliście wypoczynku w Grecji... Z pewnością słyszałaś o tym piekle :( U mnie w porządku - czytałaś bloga, jak widzę :P Czasem zdumiewa mnie ludzka bezmyślność (np. ta pani O. z Kasztanowej). Będziesz może w najbliższym czasie w Krakowie?? :P Przydałby mi się jakiś filmik z tego miejsca... Czy zamierzam to zostawić? Jeszcze nie wiem. Zdrówko szwankuje, po takiej imprezie leżę i odpoczywam cały dzień... Ale na razie jest w porządku i chcę, by tak zostało. Na przyszły rok mam już cztery wesela, piąte \"w trakcie\". A na to piąte szukam zespołu. Dzisiaj jestem pod telefonem, jakby co dzwoń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gramond
doświadczony DJ-prezenter, idealny na wesela i inne imprezy okolicznościowe każdego rodzaju: namiary GG: 9888539 Kom: 695097410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK_mlody
Znacie może dj Mirosław Kozior ? Nie wiem czy go brać na wesele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenomenkaaa
U nas będzie grał na weselu, mam nadzieję że zabawa będzie udana :) Polecił go nam inny dj, który miał już zajęty nasz termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK_mlody
do Fenomenkaaa: a kiedy masz wesele? wiesz jaką gra muze na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenomenkaaa
zagra taka muzykę jaką będziesz chciał, możesz zrobić listę utworów, albo ogólnie określić jaki rodzaj muzyki chcesz a jakiego nie, jedni wolą rock&rolla inni muzykę biesiadną, sam musisz wybrać,poza tym goście mają różne gusta i nie przy wszystkim będą się bawić, więc dj nam powiedział że w trakcie imprezy trzeba obserwować ludzi, bo to co nam się podoba niekoniecznie zadowoli gości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CK_mlody
A kiedy masz wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Indian
A MY PLANUJEMY DJ Z RISTORANTE W cK SLYSZAL KTOS O NIM I O TEJ KNAJPCE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×