Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiniAAA

DJ KIELCE

Polecane posty

Gość minicross
ty jestes dj w kilecach od kiedy przedstaw sie moze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ QUADRAPHONIC
Witaj! Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o mnie, zapraszam Cię na moją witrynę www.djkielce.pl Znajduje się tam galeria prowadzonych przeze mnie imprez, fotografie i opis sprzętu jaki posiadam oraz kilka ciekawych artykułów. Jeśli wolałbyś posłuchać jak gram, zapraszam: Sobota - 22.11.2008 r. "Super Funk in Mehehe" Klub Mehehe, ul. Bodzentyńska 18, Kielce Sobota 29.11.2008 r. "Andrzejki" w Hali Widowiskowo Sportowej ul. Żytnia w Kielcach. oraz na wesela, które prowadzę Więcej info pod adresem sq7cl@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninicross
no faktycznie widac ze gdzies tam grasz... jaki rodzaj muzyki prezentujesz i z kim trzymasz sie z kielce, chodzi mi o dj-ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QUADRAPHONIC
;-) Znam sporo osób, które tak jak ja grają imprezy, ale przecież nie chodzi o znajomości. Trzeba to po prostu lubić. Kiedy okoliczności pozwalają, gram dużo tanecznego Funku. Coś między czarnym disco z "Gorączki sobotniej nocy", muzyką dla B.Boyów i Elektric Boogie. Wesela to oczywiście zupełnie inna historia. Czasami i tam jednak udaje się przemycić "Kool and the gang, czy "Earth Wind And Fire" ;-) Na imprezach komercyjnych, oczywiście rządzi mainstream ( i nie ma przeproś). Dobrze trawię house, który jak wiadomo, w linii prostej wywodzi się od funku. Pozdrawiam myślących podobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninicross
człowieku ty sie chyba pomyliles z powolaniem sorry za to ale to co ty piszesz nie jest smieszne tylko załosne! ciekawe czy jeszcze sie oferujesz na allegro (wesela za 200zl kup teraz) Nie watpie ze lubisz to robic bo nie ma to jak lans. to co ty grasz na weselach oberka i ludowizne przez cala noc?,Zespol odgrywa taka role. i te zdjecia na stronie... Nie wiem czy zdajesz soebie sprawe ale w kielcach jest tylu dj-i ktorzy naprawde znaja sie na muzyce i nie gaaja "czarnego disco" tylko ambitne numery, i nie maja strony i nie oferuja sie na tej stronie. Pozdrawiam Cie równiez i zycze powodzenia na tych weselach niech zyje Nek i loft!!! Ludzie proponuje zespól nawet z Bęczkowa ale oni to zrobia dla pieniedzy bo pewnie maja rodzine na utrzymaniu ,a nie kupia sobie lustra i beda sie w nim przegladac!! 3maj sie DJ-Ó:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninicross
pozdro dla wszystkich :dj-i" tego typu młłła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quadraphonic
Gdyby głupota miała skrzydła, to byś pan fruwał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anusia83
Polecam Dj Norbiego Grał u mnie na weselu i wszyscy się super bawili. Zabawa była super. Niedawno miał przenosiny strony na www.djnorbi2009.republika.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kota w worku nie kupować
naszego nie polecam, bo nie potrafi poprowadzić imprezy. i muzykę jakoś tak marnie dobierał. andrzej ze skarżyska. nazwisko sobie daruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuss
moj wujek mial na weselu 2 osobowy zespół i goście grali tak świetnie że nawet orkiestra 50 osobowa by ich nie pobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Do odstąpienia jest kapela "Happy Day" na termin 17.07.2010. Z przyczyny wypadku bliskiej osoby musieliśmy przełożyć nagle termin na za rok. Byliśmy na jednym weselu gdzie grali i spisali się super. Grają 100% na żywca. Byliśmy też indywidualnie na ich próbie przed podjęciem decyzji. Można ich posłuchać jeżeli ktoś chce. Nie jest to typowo chałturnicza kapela myślę że każdy wie o czym mówię .... ;) Zespół składa się z zawodowych muzyków. Grają na serio spoko. Odstąpimy za zaliczkę która jest już opłacona na poczet rezerwacji terminu. Kwota zaliczki oczywiście wlicza się do ceny całkowitej za oprawę wesela. Wraz z terminem przekazujemy umowę podpisaną z zespołem. Ich stronka: http://happy-day.prv.pl/. Prosilibyśmy przed kontaktem z zespołem o kontakt z nami gdyż zależy nam na odzyskaniu zaliczki. tel kontaktowy w sprawie odstąpienia: (505291680)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia3
telefony dj u Gory serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Radek
U nas grał dj Mirek Piróg. Cóż tu dużo mówić: super muzyka, super impreza, zadowoleni goście, niezapomnniana zabawa! Gorącoi polecamy. P.S. Dzięki Mirku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda i Radek
Aha, zainteresowanym podajemy nr kontaktowy do dj Mirka 604-243-144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaiKrzysiek
Dj Kielce - www.djmart.pl Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaiKrzysiek
Na naszym weselu grał Dj Marcin - wesele z klasą, muzyka dla każdego i super prowadzenie!! było o wiele lepiej niż się spodziewaliśmy!! Jedyną rzeczą na którą narzekali goście były bolące nogi ponieważ nie chciało się schodzić z parkietu!! :)) KOntakt do Dj Marcina - 516064700 i stronka www.djmart.pl Pozdrawiam wszystkich tych którzy jeszcze planują !!:) Magda i Krzysiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania i Mateusz
W temacie przewija się Dj. Piróg a że i u nas grał postanowiliśmy coś napisać. Dj Piróg to profesjonalista w swoim fachu. Bardzo miły kontakt i dobra współpraca. Słucha życzeń Młodej Pary i sam podrzuca dobre pomysły. Jeśli chodzi o przebieg samego wesela również super. Mirek świetnie potrafił wyczuć gości i dobierał muzykę tak, że wszyscy się świetnie bawili, a najwytrwalsi do białego rana. Dodatkowo bardzo fajnie potrafi zachęcać ludzi do wspólnych zabaw itp, nawiązuje z gośćmi dobry kontakt. Jeśli chodzi o sprzęt również żadnych zarzutów - wszystko pierwsza klasa. Podsumowując jeśli szukacie fajnego dj na wesele, który sprawi że ludzie będą się dobrze bawić, który super poprowadzi Wam wesele z czystym sumieniem polecamy Mirka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PanKLEKS- właściciel sali w CK
Trafiłem tu przez przypadek i z zainteresowaniem przeczytałem większość postów i niestety stwierdzam, że to forum - tak samo jak zresztą większość kieleckich forum o tematyce weselnej jest do bani, ponieważ to miejsce gdzie w większości przypadków wypowiadają się sami dj'e o samych sobie - takie tanie źródło reklamy. Padają tu głównie 4 nazwiska, a jako osoba majaca do czynienia z dj'ami i zespołami z naszego województwa powiem wam, że jest conajmniej 20 dj'ów w regionie. Tylko, że nie każdy dj grający w klubie czy też dyskotece potrafi poprowadzić wesele. Szukajcie raczej wodzireja niż dj'a, bo DJ, który tylko gra położy waszą imprezę. Nie mam zamiarów oczerniać kogo kolwiek, ale moim zdaniem są lepsi od tej kieleckiej kliki - wsol,pirog,nawrot,mroczek... także 3 razy pomyślcie zanim się zdecydujecie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o piróga skoro tak go polecacie czy jets ktos w stanie udostepnic swoje nagranie z wesela ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam dj'a Norberta Krawczyka. Fajny dj. Dobrze prowadzi, fajnie dobiera muzykę i jest otwarty na ludzi i pełen energii, uśmiechnięty przez całą imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary wątek, ale może komuś się przyda. Polecam szczerze dj'a Norberta Krawczyka. Jego ofertę można znaleźć na www.djnorbi.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhannah
Zapraszam serdecznie wszystkich poszukujących dja na wesele www.dj-kielce.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemmo
Dj Piróg - polecam z czystym sumieniem. Grał na moim weselu i wszyscy byli mega zadowoleni. Wyczucie, prowadzenie całej imprezy, ogromne doświadczenie, profesjonalizm... u mnie osoby, które nie lubią tańczyć same rwały się na parkiet, uczestniczyły w zabawach. Klimat jaki stworzył na weselu był wspaniały. Byłem na kilku imprezach ślubnych gdzie grał DJ i tak dobrze nie było. Szczerze brałbym go nawet na drugi koniec Polski i opłacił paliwo bo robi porządną robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie polecam Pana Mirosława Piróga. Prowadził wesele mojej siostry- polecali go znajomi. Jednak nie byliśmy zadowoleni. Muzyka tylko dla starszych ludzi, cały czas tylko wolne utwory, wysoka cena, brak oświetlenia- za wszystko dopłaty. Drugi raz na pewno nie popełnilibyśmy tego błędu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika i Martin
Polecamy Dj Tomka. Rewelacja!!! Poprowadził nasze wesele super i porwał do tańca nawet tych, którzy podobno nie tańczą przy weselenej muzyce ;) U nas każdy gość zachwalał muzykę, a mieliśmy wesele międzynarodowe i świetnie udało się Tomkowi to poprowadzić. Dziękujemy ! Monika & Martin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DJ Daruu moim zdaniem najlepszy wybór jeżeli chodzi o świętokrzyskie i graniczne województwa. Zna się na DJowaniu jak nikt inny, a poza tym bardzo pozytywny, energia jest cały czas. Ja wybrałem i się nie zawiodłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×