Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MiniAAA

DJ KIELCE

Polecane posty

Gość Lechu kusz
zgadzam się DJ Daruu jest niezawodny i bardzo dobrze działa na ludzi,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej

[na wesele] Serdecznie polecam pana DJa Mirka Piróga z Kielc.


Wszystkie ustalenia wypełnione wzorowo i bez najmniejszych zastrzeżeń, bardzo dobrej jakości sprzęt.
Profesjonalizm, wysoka kultura osobista, bardzo dobre wyczucie nastrojów panujących na sali.
Wzorowa komunikacja, zarówno jeśli chodzi o mail, telefon, przed weselem i na samym weselu. 
Bardzo duża elastyczność jeśli chodzi o życzenia pary młodej i dostosowanie się do biężacej sytuacji na samym weselu. 
Bardzo wysoki poziom zabaw oczepinowych (był to jedyny element, co do którego nie mieliśmy żadnych specjalnych życzeń, dlatego zostawiliśmy wolną rękę Mirkowi, co okazało się strzałem w dziesiątkę).

Serdecznie polecamy, 
Gosia i Maciej

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Odnośnie DJ Mirka: Szanowny Panie Dj-u: na weselu (na szczęście) nie miałam przyjemności się z Panem bawić więc się nie wypowiadam.

Jednak klub to nie wesele a Zamkowa wbrew pozorom to nie tylko szalone 50-tki. Ostanio koleżanka miała urodziny i jak zaczął Pan grać, to zabawy nam się odechciało , poszliśmy do UV.
Teraz jak mam iść do Zamku to dzwonię i pytam kto będzie grał i jak słyszę że dj Mirek to rezygnuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×