Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam _juuz_dosc

Moj facet jest ciota chyba

Polecane posty

Gość hgfdddf
ale temat topiku jest the best :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juuz_dosc
owszem, jest to najmilszy i najbardziej cieply oraz otwrty czlowiek jakiego znam no ale to nie zalatwi wszystkiego niestety tak zostalam wychowana , ze to facet jest tym motorem napedzajacym ja sama jestem bradzo samodzielna i zaradna , poniewaz zycie mnie do tego zmusilo ooczekuje tylko, by dotrzymywal mi kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och och och
nie chce Nim potrzasac nie chce Go zmieniac na sile skoro samo to z Niego nie wyjdzie to chyba jest to bez sensu - troche błędne myślenie moim zdaniem. bez pracy nie ma kołaczy. to ty byś chciała żeby to się tak samo stało ? eee. na takiego faceta też trzeba zapracować czasem. a raczej nad zmianą jego nawykow. musisz troche potrząsnąć, pokazać, pouczyć, zmobilizować, Twoja w tym rzecz, jak. u mnie było bardziej prośbą niż groźbą. może brak Ci inicjatywy, nie umiesz go podejść odpowiednio. ale uwierz, on by się nauczył, gdybyś spróbowała się tym zająć - chyba że jest imbecylem, w co nie wierzę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam juuz_dosc
imbecylem nie jest moze faktycznie powinnam sprobowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprzejmie wnoszę o nie czepianie się Ryb ;) to najlepszi najbardziej zaradni ludzie na tym krwi padole ;P Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj znalam kiedys takiego
29 latka. :( obecnie ma juz 30 i jeszcze studiow nie skonczyl, bo wiecznie cos mu staje na drodze. niczego sam nie zalatwi, tylko czeka az jego dziewczyna to zrobi. nie zarabia, bo po co - zawsze znajdzie sie ktos od kogo wysepi. sorry - zarabia,w wakacje na zmywaku, zenada:( to co zarobi, przepieprzy na pierdoly w krotkim czasie, a potem placze, ze nie ma kasy, ale jakos zawsze na piwo i imprezy znajdzie:( podsumowujac - 3 dychy na karku, niczego sie nie dorobil, ani intelektualnie ani materialnie, tylko czeka az ktos mu pomoze. fakt - potrafi byc czuly, itp itd, ale z biegiem czasu odkrylam w tym perfidna poze, gre. to byla manipulacja, aby zyc sobie wygodnie. moglabym mowic i mowic o tym typie, ksiazke o nim napisac, ale po co... cos mi sie wydaje, ze twoj jest bardzo podobny do niego. moze po prostu jest mu dobrze z toba i dlatego jest taki kochany, czuly - to nic dla niego nie kosztuje a jakie ma profity z bycia uczuciowym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy ludzie??? co ma kurka miłość do umiejetnośći tworzenia dojrzałęgo związku??? NIC no chyba ze ma sie 20 tal to sie wierzy w takie popkulturowe szmiry :D dorosnac niewyzyte nastolatki na forum:d oj dziewczyny masz duze dziecko w domu po prostu...a chcesz miec potem małe dzieci i to duze dziecko? no chyba ze...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zeby byc z facetem bo jest czuly i zabawny??? loooo matkooooooo to bym musialam zyc z wszystkimi moimi przyjaciolmi, jakis harem zalozyc!!!:) cencie sie dziewczyny, nie robcie z siebie matek -polek -cierpętniczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty masochstka jakś jesteś czy cuś???? On sie nie zmieni bo nie ma takiej potrzeby. Ma Cibie od zalatwiania wszystkiego.. to po co ma sie wysilać?? Wie doskonale że zalatwisz wszystko bo jestes odpowiedzialna. I wysztko w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego ona ma go uczyc prac i zalatwiac sprawy w urzedzie?! chlop ma 29 lat rodzice go powinni tego nauczyc a nie kobieta! przeciez przy takim facecie to by mi sie sexu odechcialo jakbym tylko pomyslala jak on niezaradny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×