Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SKALA

KIEDY PRZYCHODZI WAM NAGŁA OCHOTA...A PARTNER DALEKO?

Polecane posty

Gość SKALA

Siedzę teraz w pracy , piersi mi nabrzmiały bo nagle zachciało mi się kochać z moim Męzem...jak wrócę do domu to go chyba rozerwę. Tez tak macie czasami? Gdzie? Nie możecie się skupić , bo nagle was ogarnia ciepło i potrzeba seksu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podszyw beznadziejny, ale kolejny raz już Ci sie nie uda... Pytam serio , miewacie czasem chwile ,ze natychmiast pokochałybyście się ze swoim partnerem? Ja musze poczekac jeszcze min.3 godz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SKALI
jeżeli siedzisz teraz w pracy - to zajmij sie sprawami , których wykonanie ktoś Ci powierzyl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SKALI
ale ktos ma zone+ nawet capslocka nie potrafi wylaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do \"do SKALI\" Mam człowieku tę przewagę w życiu, że posiadam własną firmę i sama powierzam zadania ...sobie oraz innym. Więc nie moralizuj mnie, skoro sam /sama zaglądasz na forum o tematyce erotycznej...i jak widze jestes czynnym czytelnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frefwrf
Ja tak miałam, niestety tylko w wieku około dwudziestki. Na dodatek wtedy jeszcze nie miałam partnera i byłam dziewicą. Teraz raczej nie zdarza mi się aż tak duża chęć. Ale jeśli czuję coś podobnego, czekam aż fala odpłynie wiedząc że nagromadzoną energię wydatkuję później lub... czytam parę opowiadanek erotycznych w necie i zaspokajam się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ciagne za reczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×