Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsadsa

krem pod oczy - moze byc zwykly tlusty nivea albo bambino?

Polecane posty

Gość dsadsa

pytam bo tak sie zastanawiam...maja duzo skladnikow mocno nawilzajacych, natluszczajacych.... kremy przeciwzmarszczkowe bazuja glownie na nawilzaniu okolic oczu bo te do 200zl to raczej rzadnych specjalnych skladnikow nie maja.... co o tym myslicie? jest sens inwestowac w krem pod oczy za 30-50zl gdy rownie dobrze moze nawilzac zwykly z lazienki? dodam ze moja mama ma 50 lat i skore w swietnym stanie a uzywa od lat...tlustego bambino.... nie ide w jej slady poniewaz bo nawet minimalnej warstwei tego kremu swiece sie jak zarowka :) ale pod oczy na noc... co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie :) sama używam pod oczy iwostin ;) albo żel ze świetlika i habra (w aptece za 6 zł):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej zel pod oczy zflos leku z apteki, za 4-6 zł ?? bardzo dobrze nawilża, zmniejsza opuchliznę i ciemne plamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywałam do tej pory maści z wit.A z apteki, pod oczy, była fantastyczna(2,50 tubka...)! Teraz kupiłam glicerynę w żelu za 6 zł, też jest super, tylko oczy mnie szczypią przez chwilę po nałozeniu:o Skórę wokół oczy należy przede wszystkim nawilżać, wtedy nie robią się zmarszczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsads
zelu nie lubie,mialam flosleku i nie pasowal mi. zastanwiam sie po prostu, tak hipotetycznie czy zwykle tluste kremy nie dadza tego samego efektu przeciwzmarszczkowego czyli po prstu nawilzania skory?bo chyba kiedy jest sucha robia sie zmarszczki prawda?ja to zauwazylam po waacjach kiedy sie opalalam odrazy wysuszona skora pod oczami i widoczne zmarszczki! nawilzylam i zniknely ale bylo to ostatnie ato kiedy sie opalalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsadsads
co do wit.A to czy mozna ja uzywac bez przerwy?czy nie jest za bardzo skoncentrowana?bo jest w kremach ale moze w mniejszych stezeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnee
krem bambino natłuszcza a nie nawilża, więc nie wiem czy to dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddddddddss
to nie to samo? krem tlusty nie nawilza? wiec po co sie go stosuje? nikt nie odpowie ma pytanie autorki? czy nie lepiej uzywac zwyklych kremow zamiast drogich pod oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililolo o
dla mnie to jest niezrozumiałe ale moja mama całe życie używała tylko kremu nivea zadnych pudrów podkladów ma ciemna karnacje i w wielu 50 lat cere 30 latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam oliwki z oliwek lub omega 3 czesto robie maseczki z alg zwlascza spirulina dziala super ujedrniajaco jeste czestym uzytowniczka sklepu http://www.estien.pl/spirulina-p-61.html ktory polecila mi przyjaciolka i teraz czesto spotykamy sie razem na maseczki i ploteczki, ale sa to super chwile, nie musze sie spieszyc biegac, tylko muzyczka maseczki peelingi po prostu wlasne spa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreciak
W przeszłości kobiety nie miały aż takiej fobii na punkcie zmarszczek a i kremów było mniej. I chyba to było skuteczniejsze skoro piszecie, że wasze mamy mają ładną i młodo wyglądającą cerę. Ja też nie szaleję najważniejsze by skóra wokół oczu była odpowiednio nawilżona. Bardzo fajny i lekki jest krem nawilżający pod oczy z Flosa do skóry wrażliwej. Poza tym zwykła oliwka lub maść z witaminą A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja teściowa ma 76 lat i od lat używa kremu Nivea i mniej zmarszczek niż ja co mam 35lat a ja używałam już wszystkich specyfików i bez rezultatów i żałuję , że wcześniej nie stosowałam Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. Moja mama też ma ładną skórę-mało zmarszczek-używała codziennie od wielu lat nivea tego niebieskiego.Dopiero po 40 stce używała od czasu do czasu czegoś mocniejszego. Mojego kolegi mama też ma piękną skórę-też codziennie ta nivea. Nie wiem..mi ciężko się przekonać. Bo ten krem jest tani i nie wiem czy skuteczny...bo może one tak młodo wyglądały bo jedzenie było lepsze, powietrze czystsze. Sama nie wiem co sądzić o tym kremie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno bardzo fajnie się sprawdza też odrobinka olejku rycynowego pod oczy, mega tanio wychodzi :) sama czasem stosuję, chociaż na co dzień mam żel z flosleku ze świetlikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babilonia
jeśli już pojawiły się brzydkie zniekształcenia na twarzy to kremy nie pomogą, zostają zabiegi spa, ja chodzę do spa soleil i wychodzi oczywiście drożej niż za krem 3zł tubka ale można bez problemu odwrócić działanie wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×