Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nicktaki

kiedy macie/miałyście odbiór sukienki?

Polecane posty

Zastanawiam się czy to norma, że sukienki są oddawane dzień przed ślubem czy tylko ja trafiłam na dziwną krawcową..? Zamówiłam ją w marcu i powoli trafia mnie szlag... Kiedy odbierałyście swoje kiecki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam odbiór sukni 3 tygodnie przed ślubem (ślub 29 września odbiór 7 września), salon oczywiście chciał inaczej żeby odbiór był właśnie dzień przed ślubem ale z tego co się orientuję salony dlatego tak robią żeby w razie jakiś dodatkowych przeróbek panna młoda nie miała już czasu na reklamacje. Znam takie przypadki gdzie dziewczyna odbierała suknie \"nie taką\" jaka miała być (za duża, źle dopasowana czy inne tego typu sprawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odbierałam chyba dzień czy 2 przed ślubem? wg mnie to dobrze bo poprawki można jeszcze tydzień dwa przed zrobić jakby co tylko że trafiłam na naprawdę fajne dziewczyny w salonie i wszystko było tak jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Canberra - moje poprawki już trwają 3 miesiące a wcale nie jestem taka wymagająca jak mogłoby się wydawać ;) Wedding - tego nie czytałam, zgroza. Też ściemniłam krawcowej, że przełożyłam ślub o dwa tygodnie wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.lo2
ja swoja mialam juz w sierpniu a slub byl w listopadzie przechowalam ja w salonie przez ten czas a ostatnia przymiarka byla 2tygodnie przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja suknie zamawialam pod koniec maja. Suknia przyjedzie pod koniec miesiaca, czyli 29.09. Wtedy bedzie przymiarka i ewentualne poprawki, a slub mam 24.10. Oczywiscie zistawiam ja n aprzechowanie bo u mnie w domku niestety nie ma mozliwosci przechowania do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×