Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość anuszad

hej:) szukam dja na wesele. czy możecie mi kogoś polecić? jak również odradzić? proszę o Wasze opinie i wrażenia z imprez weselnych z djem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje zdanie jest takie...
jak dla mnie na wesele to tylko zywa muzyka. Moj misiek chcial DJa ale sie postawilam i mamy dwu osobowy zespol, wyszlo tyle co za DJa. Jak dla mnie DJ to osoba co zrobi Ci z wesela dyskoteke a przeciez to nie o to w tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ten temat był już wałkowany
setki razy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszad
pewnie tak, ale jak kogoś dotyczy pewne zagadnienie, to dla niego zawsze jest to cos nowego i wyjątkowego. a pozatym pytałam o radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszad
ale nie znasz może jednak jakiegoś dobrego dja? bo ja jednak zdecydowałam się na taka opcję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...znowu to samo....przecież był taki post....poszukaj!!.jak robisz małe wesele 20-30 osób to /samograj /wystarczy przy większym weselu lepsza jest kapela. Wszystko to kwestia gustu,preferencji i jak we wszystkim ,....kasy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inglott
Skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszad
z Bielska;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszad
za to po Twoich komentarzach widać, że jesteś uosobieniem mądrości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuszad
inteligentne osoby wiedzą o jakie Bielsko mi chodzi :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inteligentna osoba
ja tam nie wim o które bielsko ci chodzi, bielsk w polsce pod dostatkiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli szukasz we WROCŁAWIU to
...DJ Malutki, Dj Kamel, DJ Pro-jack. Dj Pro-jack jest bardzo dobry (polecony przez wielu znajomych i nawet przez swoich konkurentów;)), ale też bardzo drogi (ok. 3700zl), Dj Kamel grał u siostry mojej koleżanki-podobno było świetnie. Ja osobiście skusiłam się na Dj Malutkiego:), (mimo, że jest z Wrocka, gra po całej Polsce), oczywiście jego usługi są wtedy droższe o koszty dojazdu :), ale ma ciekawą ofertę:). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeżeli szukasz we WROCŁAWIU to
czekam na opinie innych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lutas25
Zobacz na www.travelradio.pl oni mają dużo sprawdzonych dj co grają na różnych imprezach tez na weselach i studniówkach .Każdy klient był zadowolony z tego co wiem mają też kapele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
polecam DJ z zespołu Takiż Zespół Muzyczny KAROLA KRóLEWICZA. JEST NAJLEPSZY!!!!!!!!! WSZYSCY BYLI ZACHWYCENI NA MOIM WESELU!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna marianna.
WYBIERZ SPRAWDZONEGO!!!!!!!!! MOZESZ SZUKAC W INTERNECIE LUB GAZECIE, ALE NIGDY NIE WIADOMO JAK GRAJą!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dj jest bardziej przewidywalny od kapeli...nie ściemniaj...wszyscy dj-e wesela grają podobnie,z przewagą tego co sobie szlachetność życzy na swoją imprezkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwutygodniowe małżeństwo
grali u nas 2 tygodnie temu,są tani śpiewają na żywo i super bawili się nasi goście-polecam-zawsze lepiej niz DJ- www.pasja.centrum-anna.pl Ztego co wiem to grają po całej Polsce u nas grali w Rybniku.Pozdrawiam i życzę udanej zabawy i szczęscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwutygodniowe małżeństwo
aa,i jeszcze jedna wazna sprawa,u nas na weselu wychodzili doludzi,mają mikroporty,bawili sie z nimi,moi goście byli mile zaskoczeni,bo fakt-to sie zdarza nieczęsto,kobitka tanczyła razem z ludzmi-ogolnie super,wiec polecamy!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaes
jesli zalezy Ci na sprawdzonej opini napisz do mnie to dam Ci numer do rewelacyjnego dj. moj adres to agaes@poczta.fm pozdrawiam Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakkakaaaaaa
a skad jestes anuszad???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselezdjem
witam jestem dj-em wodzirejem zapraszam na moją stronę www.weselezdjem.pl dojeżdrzam wszędzie pozdrawiam i prosze o kontakt paweł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do pana powyżej
By się pan wstydził...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tequila Band z Krakowa
Tequila Band z Krakowa zagra na Twoim weselu ! Zespol liczy 6 osob -bebny,bas,gitara,klawisze,wokal. Nie gramy z dyskietek. Numery grane we wlasnych aranzach. Zapraszamy zainteresowanych na nasza probe ! Tylko na zywo jestescie w stanie poznac mozliwosci zespolu. Mamy jescze kilka terminow wolnych na ten sezon. Kontakt: www.tequila-band.webpark.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam_na_wesele
DJ LEPSZY - duet dj i konferansjer www.djlepszy.pl zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedna taka mężatka...........
Jest w Buczkowicach świetny facet -nie dj, śpiewający i prowadzący wesele. I robi to naprawde dobrze. Dariusz Lekki. Znajdziesz w necie namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skromny
DJ LEPSZY , masz slabe opinie na innych forach , maly jest lepszy od ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mogę polecić DJ, a raczej agencje muzyczną która będzie u nas. Nazywa się Concept Music Art i jest z Krakowa. :) Oprócz świetnych DJ, mają też fajny sprzęt i robią np. dekoracje światłem, coś co niewiele osób robi jeszcze w Polsce. :) My wzięliśmy DJ ze względu na gości, bo musi u nas polecieć rock, rock'n'roll, muzyka musicalowa, lata '70'80, muzyka do tańców standardowych itd. Żaden zespół by nam tego nie zagrał. Ktoś tutaj napisał, że woli dwuosobowy zespół od DJ, zespół dwuosobowy na pewno nie gra na żywo, więc lepszy jest DJ niż półśrodki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda_86
Ja też polecam Pana Lekkiego z Buczkowic - grał u mojej przyjaciółki i z tego co widziałam zachwyceni byli i starzy i młodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korsrelax
Ogólnie rzecz biorąc jeżeli zespół bierze mniej niż 1500zł to radzę wziąść DJ, bo napewno lepiej zadba o oprawę muzyczną, bo już przy tej kwocie zepół, a wiem to napewno nie będzie grał lub śpiewał na żywo bo to się nie opłaca!!! Z nami dodatkowo gra DJ sławek i robi również indywidualnie imprezy, kiedy macie większą gotówkę zepół, przy mniejszych kwotach zdecydowanie DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×