Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

ja też bym wolała Dj, bo oryginalne nagrania zawsze są lepsze, a nie odśpiewane, nie mówie że źle ale jeszcze zależy na kogo się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz chyba bardziej popularny jest Dj. Niby nowoczesna muzyka, ale przecież nie ma problemu chyba włączyć Krawczyka czy Połomskiego ;) Ja raczej jestem za DJ może dlatego, że nigdy nie byłam na weselu na którym orkiestra była przynajmniej dobra. Tutaj czytałam, na jakie wesela DJ a na jakie orkiesttra - http://supersluby.pl/index/artykuly/category_id/3/item/34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zle wspomnienia....
ja nie chodze zbyt czesto na wesela ale co utkwilo mi najbardziej w pamiecie to te mega dlugie przerwy zespolu. wkurzajace to bylo. ja dlatego chyba jednak wybiore DJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marzena i Michał
My polecamy DJ'a Malutkiego. Mieliśmy wesele w październiku i było rewelacyjnie. Całą noc wszyscy goście tańczyli na parkiecie i również byli zachwyceni. Malutki jest bardzo otwarty, świetnie rozkręca imprezę i ma mnóstwo pomysłów na zabawy dla gości, przy czym są one zabawne i bardzo miłe. Przed weselem Malutki uczył nas również tańczyć co pozwoliło nam się lepiej poznać i bardziej szczegółowo omówić co chcemy a czego nie w trakcie przyjęcia. Po weselu dostaliśmy płytkę z setkami zdjęć z wesela oraz teledyskiem zrobionym przez niego dla nas. Z całą pewnością polecam! Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM MALUTKIEGO
DJ Malutki: okropny gość! Poprosiliśmy go, żeby puszczał naszą muzykę, którą sobie wybraliśmy. Odpowiedział, że nie może robić sobie negatywnej reklamy i nie będzie puszczał czegoś, co mu się nie podoba! Chyba, że przed każdym utworem wyraźnie powie, że top na życzenie pary młodej.... masakra. Podchodzę do niego na weselu: ja, PANNA MŁODa i mówię: niecierpię tej piosenki, prosze puścić inną. I NIE CHCIAŁ PUŚCIĆ INNEJ!!! CAŁKOWICIE NIEUGODOWY!!!! Moi znajomi i goście nie przepadają za muzyką biesiadną, którą on zaproponował. Wiocha i wstyd... wesele byłoby bez niego dużo lepsze... szkoda, że tak późno ustataliśmy szczegóły, inaczej bym go wywaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIE POLECAM MALUTKIEGO
aha, i te przerwy w pracy, podczas których trzeba mu było przypomnieć, żeby włączył muzykę.... i puszczał kilka razy tę samą piosenkę!!!! mimo iż zarzekał się ze tak nie robi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qoqtailowa
Jak widzę, konkurencja malutkiego twardo pisze... U nas to się nie zdarzyło (co w 2 postach poprzedzających). Z rozmów z innymi parami wiemy również, że nie ma takiej opcji, by puścił coś, czego MP nie chce. Słabiutko, drodzy krzykacze, słabiutko się podszywacie! jcq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dj Radiowy z Muzycznego Centrum, były prezenter radiowy, doskonały angielski, karaoke w cenie. Kocha to co robi Info: www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Oferuje profesjonalne prowadzenie wesel na terenie calego kraju. Zapraszam na moja strone WWW.DJGALIX.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście polecam dobryDJ Karaoke, wspomnienia z młodych lat w PowePoincie wyświetlane na projektorze, muzyka dopasowana do wieku gości na parkiecie, można stworzyć własną listę utworów, DJ może grać bez disco polo!! a to wszystko w bardzo przystępnej cenie!! Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wole czekolade...
ja tez bede brala DJ i wodzireja i wlasnie tez zastanawiam sie nad DJ Malutkim. problem tylko w tym ze mieszka 300 km od mojego miasta rodzinnego a teraz na dodatke jest za granica wiec chyba jak cos bede musiala z nim zalatwic wszystko przez maila i telefon... ale slyszlalam o nim duzo pozytywow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane. słuchajcie mam pytanie do Pań, które miały DJ'a. Mogłybyście mi powiedzieć jak to było jak Pan Młody po Was przyjechał do domu- czy wtedy też coś jest grane? Na początku byłam przeciwna ale nie mogę znaleźć nigdzie zadowalającej mnie orkiestry w przystępnej cenie. Bardzo proszę o odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaandia
nie obrażcie się dziewczyny , ale jak czytam niektóre wypowiedzi to mi się chce PŁAKAĆ ! , parę osób napisało że wolą zespół 2osobowy od DJ , to jest chyba jakieś Nieporozumienie , albo żarty . My mielismy wesele rok temu w Ustroniu , szukaliśmy zespołów i przesłuchiwaliśmy z moim narzeczonym wiele kapel , ale na nic to nasze jeżdzenie , przez 2 mc szukalismy dobrego zespołu z dobrymi wokalami i muzyką obszerną - a nie tylko Biesiada i discopolo ! Byliśmy zmuszeni skorzystać z usług pewnego DJ Wodzireja z katowic , z polecenia trafiliśmy do niego przez restauracje która nam go Poleciła . Nie byliśmy przekonani na 100% , ale na spotkaniu facet nam przedstawił bardzo ciekawą ofertę , i jednak skorzystaliśmy . Powiem Wam szczerze - Dobry DJ Wodzirej jest 500% Lepszy od jakiegoś zespołu 2osobowego - chyba że ktoś Lubi Wioche !!!!! Nasz Dj Rewelacyjnie poprowadził nam nasze wesele , uzgodnił z nami muzykę , zabawy , atrakcje itd.... wszystko było dopięte na ostatni guzik . Jak rozmawialiśmy z goścmi po weselu to wszyscy byli bardzo zadowoleni z muzyki . także Spokojnie Polecam tego Pana DJ , jeśli ktoś z was chce mieć naprawde Konkretnego dj wodzireja - a nie byle kogo , Pan DJ Piotr tel-501160757. Mają fajną stronkę . www.imprezka.org.pl Ola i Michał Gliwice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprostowanie
jesli chodzi o opinie na temat dj Lepszego, to sa one negatywne tylko na temat sposobow reklamowania, jesli chodzi o jakosc uslug, ta jest wysoka, sprawdzcie sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skakankaaa
osobiście Przenigdy w życiu nie zamówiłabym zespołu lub dj który jest " Z NIKĄD ! " tzn. którego nikt nie zna , to MUSI być osoba znana , polecana a Przede wszystkim z wieloletnim doświadczeniem . Nierozumiem ludzi którzy wybierają tanie zespoły lub tanich dj którzy dopiero zaczynają pogrywać - bez doświadczenia , a potem na weselu PORAŻKA !!!!! Mój facet szukał dlugo dobrego wodzireja , i znalazł z polecenia . Ale nie powiem kto to jest , ponieważ dużo czasu nas to kosztowało , niech każdy sam sobie radzi . Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ ADAM POKORA
Czy Zespół, czy DJ to najważniejsza jest kwestia profesjonalizmu i doświadczenia w bawieniu gości i Pary Młodej. Sam jestem DJ, ale skupiam się tylko i wyłącznie na odpowiednim doborze muzyki. Zabawy weselne składam na garb animatorki, która ma za zadanie, nie tylko poprowadzic oczepiny i zabawy, ale cały czas aniomowac gości do zabawy...pytac o ich gusty muzyczne i mi przekazywać informacje na bieżąco. Także przekazywac uwagi Młodej Pary podczas uroczystości. Zespół jest tradycyjnym rozwiązaniem i wiele pokoleń nawet nie wyobraża sobie wesela przy innym akompaniamencie. Dlatego decyzję należy zostawić najważniejszym personom uroczystości - Młodej Parze:) Z życzeniami dla wszystkich wchodzących na nowa drogę życia, bez względu, czy bawić się będą przy zespole, czy DJu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załaamanaaa
panie Adamie Pokora dj , pierwszy raz słyszę żeby dj angażował jakąś ANIMATORKĘ na wesele do zabawiania gości , z tego co wiem ta rola należy do dj , i każdy profesjonalny dj bierze na swoje barki prowadzenie imprezy również zabaw itp . Więc jeśli pan angażuje animatorkę do bawienia gości to co pan robi ? Tylko zmienia cd ? oj , to w takim razie CZARNO WIDZĘ Każdą impreze przez państwa prowadzoną , Niechciałabym być na miejscu tej pary młodej która musi być świadkiem EKSPERYMENTÓW które nie mają racji bytu !!!!!!!!!! pierwszy raz słyszę o czymś takim . MASAKRA !!! NIEZŁY cYRK na tej imprezie bedzie ! mam nadzieję że to był chyba jakiś żart ? panie Adamie Pokora ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ ADAM POKORA
????Tylko zmienia CD...hahaha, to dobre, no cóż każdy ma taką wyobraźnię, jaką go obdarzyła natura. Z głębi serca współczuję załamania. Uszanowanie DJ ADAM POKORA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikunia3
Polecam dj Janusza 602780632 dj Mario 889193616 dj Piotrek Korowski 604973627 Kazdy z tych dj zagra muzyke typowo weselna reszta kieleckich dj sie wymiguje od tego typu wesel malo tego po za miasto raczej nie chca jezdzi grac',

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze polecam PRO-JACKA:) Jacus jest swietnym Dj:) na naszym weselu nie bylo osoby ktorej by sie nie podobalo:)mam nadzieje ze wybawie sie u kogos ze znajomych na weselu tak jak u siebie!!! polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylem na weselu z DJ-em, totalna porażka , z wesela zrobiła sie dyskoteka. Jakoś tak sztucznie było, konkursy bez jaj, no bo albo puszcza muzyke i gada albo chodzi z mikrofonem i prowadzi konkursy. No chyba ze by bylo dwuch. Muzyka oczywiscie ta sama co moge sobie posłuchać w radiu,na vivie i w MTV, więc zadnej rewelacji. Zespół to zespoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dj-Misio
Witam Polecam swoje usługi wszystkim, którzy organizują przyjęcie weselne, jubileuszowe, poprawiny, uroczyste spotkania rodzinne a także festyny i imprezy integracyjne oraz studniówkę, sylwestra, spotkania firmowe, wieczorki taneczne i zapoznawcze. Rodzaj muzyki na życzenie klienta !!!. Mówię od razu bardzo TANIOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem dj-em z poczuciem humoru, o wysokiej kulturze osobistej, bez nałogów. KONTAKT tel : 518-206-331 gg : 18122623 e-meil : danielejmd2@gmail.com lub : djmisio.wesela.imprezy.dyskoteki@gmail.com www : http://dj-misio.orangespace.pl/ Pozdrawiam Dj-Misio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dj.Kamila z Warszawy świetnie prowadzi wesela zabawy nie sa żenujące i ogolnie swietna zabawa osoby zainteresowane kontaktem do niego prosze o wiad do mnie na e-mail:kamcia818@tlen.pl Gral u mnie na weselu i byla nim zachwycona moja cala rodzina ktora zawsze byla zdania ze jak wesele to orkiestra musi byc zmienili zdanie po moim weselu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIŚ1
Witam i od razu gorąco polecam !!! DJ na wesele i innego typu Imprezy! Wspaniały Człowiek, świetny showman, niesamowicie zorganizowany, wczuwa się w swoją rolę na milion %!! Zabawa na maksa do białego rana, wie jak rozbawić ludzi i odciągnąć ich od stołu!! Multi Talent a do tego jeszcze świetna oprawa techniczna! więc jeśli DJ na WESELE to Tylko Wojtek Kasprowicz: www.fiestamusic.pl NAPRAWDĘ POOOOOLECAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze NIE POLECAM DJ KAMELA....ja miałam okazję z nim " się bawić" na moim ślubie...pomimo wcześniejszego spotkania z nim i omówienia szczegółów byłam zdegustowana jego zachowaniem podczas imprezy, obrażał gości- być może nie świadomie, ale w niektórych kwestiach brakuje mu wyczucia (np. żałoba, strój...), gdzieś ok. godziny 22 skończył mu się entuzjazm...muzyka "jakaś nijaka",nawet nie dostosował się do wybranych przez nas utworów pochodzących z jego listy, gdzieś krążył po sali a nie skupiał się na swojej pracy...mało tego zażyczył sobie pozostałej zapłaty w trakcie imprezy, gdzie w umowie ma do 14 dni po wykonanej robocie...śmieszne. i jeszcze coś, wbrew temu co mówi o sobie...pije alkohol podczas pracy. Zastanówcie się czy warto ryzykować...w naszym przypadku był On najsłabszym elementem całego wesela. Do dziś czuję niesmak i oburzenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 389239283
wow ale tekst- "DJ zrobi Ci z wesela dyskoteke" hahaha chyba dla DJ dajesz liste utworow jakie chcesz, tak? czy nie tak? a wesele to nie dyskoteka???? chyba chodzi o to, zeby super sie bawic, zeby byl przekroj muzyki z wielu lat, a nie zeby falszowali swoje przerobki piosenek:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×