Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość bonvivancik
Dziewczyny trzy dni temu było moje wesele, chciałam się z Wami podzielić, że po pierwsze nie macie się czym martwić, bo to był mój najwspanialszy dzień wżyciu a po drugie powodzenia :) a dlaczego tu jestem, bo chciałam Wam polecić Konrada, który grał na naszym weselu. Powiem tak, nawet w najskrytszych snach nie spodziewałam się, że na weselu można się aż tak bawić , cudownie bawili się i starzy i młodzi . Cały czas teraz dzwonią do mnie Znajomi, że to było najwspanialsze wesele w ich życiu, więc same możecie pomyśleć jak się czuję;) Konrad dziękujemy Ci z Maćkiem. Dziewczyny dzielę się z Wami moim szczęściem jeśli chodzi o Dj-a na weselu :) www.pansmok.pl Jak macie jakieś pytania piszcie na priv. Ja jestem z Lublina, ale to Konrad bez problemu przyjechał z W-wy. Podczas pierwszego telefonu do Niego, powiedział proszę się niczym nie martwić, ja się wszystkim zajmę i tak też było :) Mogłabym wychodzić za mąż co tydzień ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł Klich.
My zdecydowaliśmy się powierzyć nasze wesele w pewne ręce. O oprawę muzyczną zadbają Panowe z www.imprezyfirmowe.info . Widzielismy ich w akcji na weselu koleżanki i jestesmy pod duzym wrazeniem, sposob ich dzialania oraz oprawa oswietleniowa jest porownywalna z weselami ktre widzielismy w usa czy w niemczech. Szczerze polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaTalaga
Witam Drogie Panie i Panów:) Pewnie myślicie, ach te przygotowania do ślubu i wesela. Na szczęście to już za nami, ale było BOSKO! :) Na początku mieliśmy problem czy Orkiestra czy Dj. Najważniejsze dla nas było to, że nie chcieliśmy żadnych rustykalnych elementów. Znaleźliśmy kontakt na innym forum i dzielę się tym z Wami, bo nie mogliśmy trafić lepiej :) Chłopak ma na imię Konrad i był najważniejszym elementem naszego wesela! Zabawa trwała do 7:00, więc to mówi samo za siebie. Moja Babcia oznajmiła, że to było najlepsze wesele na jakim była podczas swojego długiego życia. Konrad, jeszcze raz Ci dziękujemy i mamy nadzieję, że zagrasz na weselu naszych dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaTalaga
zapomniałam podać numer :) 790029545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AndziaTalaga
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:) już ktoś poleca Konrada wyżej :) a nie mówiłam !!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bernadeta77
Ja też szukam dobrego dj na wesele. Wczoraj pisałam,że sprawdziłam dj tomasza bielusiak i jest on obciążony długiem,ujawnionym na portalu www.wyroki.eu - tak że go odradzam, bo nie chcę aby na weselu pojawił się windykator.Dalej będę szukać po klubach, napiszcie jakieś sprawdzone nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba didzeje szukaja didzejów
i robia reklame, ciezkie czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ArteMusic
Szukasz odpowiedniego zespołu na swoją imprezę ?? Nudzą Cię tendencyjne utwory w kiepskim wykonaniu ?? Nadszedł koniec Twoich zmartwień ... ArteMusic ... agencja artystyczna, oferująca dziesiątki wyjątkowych zespołów, oraz inne atrakcje na każdą imprezę ! W ofercie: - zespoły muzyczne - konferansjerzy - kuglarze, szczudlarze, klowni - tancerze Sprawdź nas na www.artemusic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiapiatek
A może Profesjonal DJ's? Masz kilku DJów w jednym miejscu i możesz sobie wybrać. Polecono mi ich w Karczycach. Podobno są świetni. Nie wiem jak grają, ale podoba mi się sposób w jaki prowadzą. Na stronie jest galeria filmów i można co nie co podejrzeć www.dj-wesele.pl . Ja dopiero robię rozeznanie, bo ślub planuję na sierpień przyszłego roku, ale kto wie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allewesele
A ja polecam zajrzeć nawww.allewesele.eu gdzie znajdują sie oferty najlepszych ludzi w branży i dodatkowo ciekawe porady, artykuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marysia85
Byłam na wielu weselach, które prowadziły zespoły. Całkiem dobrze, choć czasem oczepiny były niesmaczne i członkowie zespołu popijali całkiem ostro. Ostatnio w lipcu byłam na weselu niedaleko Siedlec. Imprezę prowadził wodzirej. Elegancki we franku i cylindrze. Pełna klasa. Zabawę zaczęliśmy polonezem, nie zdawałam sobie sprawy, że bez żadnych ćwiczeń wszyscy goście się zgrali:) Muzyka dla każdego i w każdym wieku. Wodzirej prowadził dużo zabaw i wspólnych tańców. Świadczy to o właściwym przygotowaniu i podejściu prowadzącego. Pomimo, że na to wesele zaprosił mnie kolega całkowicie nie tańczący., na tym weselu wybawiłam się najlepiej. Na szczęście wzięłam wizytówkę, dlatego polecam stronę: http://www.wodzirej-siedlce.waw.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa Koza
Polecam dj'a Marka Szwelengrebera Strzał w 10-tke, kultura języka, błyskotliwy dowcip, no i fantastycznie dobrana muzyka, My i przede wszystkim Nasi Goście byliśmy zachwyceni. www.konferansjer.beepworld.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia poznań
Witajcie! Ponieważ sama niedawno szukałam opinii o dj malutki i nie znalazłam nic aktualnego, postanowiłam się zebrać w sobie i coś napisać. Dj Malutki - Piotr, wodzirej - wraz z DJem sprezentował nam najwspanialsze wesele na świecie. Ale od początku :) To pełna profeska. Faktycznie nie puszcza wszystkiego czego sobie zażyczycie. Nam puszczał większość piosenek na życzenie, ale NA SZCZĘŚCIE nie wszystkie /np nie zgodził się puscic 'Stracilas cnote nocą'/. Mi to zaimponowało, po prostu nie robi wiochy. Na weselu oboje Panowie zachowują się z pełną klasą, są świetnie ubrani, wiedzą kiedy się odezwać a kiedy dać się gościom bawić. Bałam się trochę ADHD Piotra /nooo bardzo żywotny facet/ i bałam się że to będzie impreza jednego artysty;. Ale mylilam się - Piotr był pieknym tłem, nie był nachalny, był gustowny i czarujący. Zabawy kabaretowe, na wysokim poziomie, bardzo rozrywkowe wesele. Ważne jest to ze nie robi z wesela dyskotki i w pełni dostosowuje muzykę do goąści. Ja mam rodzinę bardzo tradycyjną i bardzo nowozc esnych przyjaciół, i Malutki tak wypośrodkował muzykę że wszyscy byli zachwyceni /co się generalnie w mojej rodzinie nie zdarza/. Polecam, świetna ekipa :) Nasze zdjecia slubne : www.krzysztofpudelko.pl/NAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj raff
Szukasz dj na wesele zapraszam na stronę WWW.DJRAFF.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
zapraszam również na mojego bloga www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ MARCIN POZNAŃ
Od kilku lat zajmuje się oprawą muzyczną imprez okolicznościowych w tym wesel. Posiadam bogate doświadczenie co zapewni Państwu świetną zabawę i wiele miłych wspomnień z tego ważnego dla Państwa dnia. Repertuar weselny ustalam zawsze w konsultacji z Parą Młodą. W czasie przyjęcia staram się nawiązać kontakt z gośćmi a co za tym idzie, goście się świetnie bawią a także zawsze mogą poprosić o utwór który chcieli by usłyszeć. Zapraszam na sprostanie konsultacyjne: marcin.882@wp.pl tel. 781 746 142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDDJ
Witam forumowiczów i zastanawia mnie język niektórych wypowiedzi świadczący o tym że pisze je konkurencja bądź osoby bardzo zaangażowane . Część z opinii jest cenna bo opisują rzeczowo przebieg imprezy i im wieżę ! Sam jestem zawodowym dj-em który prowadzi ok 40 imprez weselnych rocznie. Uwieżcie to dużo i trzeba mieć markę aby przy moich cenach mieć tyle zleceń. O sobie nie napiszę nic ponad to że jeszcze pół roku temu nigdzie w wyszukiwarkach nie znaleźlibyście mojej strony. Dziś kryzys i to zmieniłem. Ale do rzeczy uważajcie na tych co piszą tanio bo z reguły montują 12 godzin dziennie okna lub wykonują inne nie mniej wyczerpujące prace i mają WAM po takim tygodniu zapewnić SUPER ZABAWĘ ! Rozumiecie już że zawodowy Dj musi być dynamicznym wodzirejem - zawsze na wysokich obrotach prowadzić i angażować się w imprezę. Większość wesel dziś gra się bez biesiady i disco polo więc to nic dziwnego ale nazywanie wiochą takie imprezy nie przystoi - więc was proszę tak nie piszcie . Grałem już WESELA z repertuarem typu LED ZEPPELIN, JIMMI HENDRIX, BLACK SABATH i tym podobne i było ok. Ale skoro mam wyzwolić w waszych gościach najbardziej rozrywkowe zachowania to czasami ta zwykła szalona zrobi cuda i nawet milion krytykantów tu mnie nie przekona bo nie raz już to widziałem. Ostatnio , nie ukrywam że w krótkiej przerwie zupełnie obca osoba wyrażała pozytywną opinię o mojej pracy - opowiedziała historię o wodzirejce która wykonała zabawę oczepinową tak beznadziejną że po północy większość gości po prostu poszła do domu. Wyobraźcie sobie ważenie jaj (5 facetów) łyżeczką- dla mnie to koszmar. Zabawy ,skecze i niespodzianki na weselu powinny mieć klasę ! Dziś mamy tyle możliwości. Powiem że do chwili podpisania umowy ja swoich patentów nie zdradzam. Po podpisaniu oczywiście przedstawiam jako opcję do akceptacji. Ostatnie wesele zapewniło mi 2 elementy które mogę urozmaicić a zaobserwowałem je po reakcjach gości. Właśnie w ten sposób można urozmaicić wesele w niepowtarzalne elementy które zapadną Wam jak i gościom weselnym w pamięci ! Pozdrawiam - Zawodowy Specjalista Od Rozrywki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDDJ
Aha jeszcze jedno ! Ci od www i wielu zespołów i dj-ów to płatne portale które nie oferują wam najlepszej oferty tylko tę która zapłaciła i często nie ma tam nic z reperuaru ani wideo ani audio i na dodatek rzadko jakąś stronę www. WIĘC MYŚLCIE BO WOKOŁO NIE WSZYSTKO ZŁOTO CO SIĘ ŚWIECI ! A tych z kilkuletnim doświadczeniem to szerokim łukiem ! W sumie to nie zazdroszczę - tyle ofert , a ile w nich pułapek ! POZDRAWIAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciaz szukamy DJa ang-pol
Dj malutki Panie dj malutki, to juz przesada!!! Czytam ktorys z rzedu post o panu, wrocilem tez do oferty, ktora od pana dostalismy i wszedzie czytam te same teksty: "nie zrobimy z wesela dyskoteki","nie robi wiochy", "dostosowuje muzyke do gosci", "rodzina lubujaca sie w tradycji" itd. Wszedzie to samo :( Malo tego! Pana chwalebne demonstracje wyslane do nas w mailu, na kazdym forum pojawiaja sie pisane WIELKIMI LITERAMI. Doslownie jak tutaj - cud! Może sie tez to wydac wszystkim bardzo dziwne, ale niewiarygodnym cudem doszukalem sie nawet kilku zbiegow okolicznosci zwiazanych z tym postem: Tekst: "Faktycznie nie puszcza wszystkiego czego sobie zażyczycie. Nam puszczał większość piosenek na życzenie, ale NA SZCZĘŚCIE nie wszystkie /np nie zgodził się puscic 'Stracilas cnote nocą'/. Mi to zaimponowało, po prostu nie robi wiochy." (jesli ktos nie chce na weselu wiochy i jest chocby pol-inteligentny, to domysli sie o co chodzi w piosence "stracilas cnote" i po prostu nie bedzie jej chcial slyszec) Mi sie wydaje, ze to jakby odniesienie sie do krytykujacego dj-a malutkiego postu z dn. 24.01.2010 na tym foum.. ale przeciez moge sie mylic ;] EOT Kolejny zbieg okolicznosci: cytuje "Bałam się trochę ADHD Piotra /nooo bardzo żywotny facet/ i bałam się że to będzie impreza jednego artysty..." Czy to aby nie jest tlumaczenie postow na innych forach, ze robi pan z siebie gwiazde, podrywa wszystkie dziewczyny i jest arogancki ??? EOT Aha! No i bardzo cenne utwierdzenie czytelnika w przekonaniu, ze post jest prawdziwy (?) - adres do strony ze zdjeciami! Wow! Fotograf tez pracuje dla pana? A moze sprzedaje go pan tez w zestawie jak "taniego" kamerzyste, ktory bez pana polecenia bierze 400zl mniej za filmowanie wesela? Ciekawy tez jestem czy wszystkie pary sa swiadome, ze ich podobizny widnieja na pana stronie, ale nie mi to oceniac.. Panie Piotrze: Mnie probowal pan oklamac kilkukrotnie w mailach i prze telefon. Nie wyszlo? Szkoda! Nie mowi pan po angielsku, choc zapewnia pan, ze prowadzi polsko-angielskie wesela (tlumacza mozna zalatwic taniej), robi pan z siebie glowna atrakcje (choc ja uwazam, ze to nowozency powinni byc w centrum zainteresowania), a pana taniec al-capone w mojej ocenie to nieporozumienie i wlasnie "wiocha". (uwazam, ze moze sie on sprawdzac jedynie na wieczorach panienskich, moze kawalerskich (?)) Czuje sie obrazony taka auto-reklama i mam nadzieje, ze zniknie ona tak szybko jak sie pojawila. Na tym forum ludzie szukaja pomocy innych doswiadczonych par, a nie kiepskich, kolejnych juz falszywych postow-reklam. (jedna z poprzednich sam zglaszalem do usuniecia, ale juz tym razem postanowilem napisac jak jest na prawde) Radze nie oklamywac ludzi, bo predzej czy pozniej znajdzie sie ktos, kto napisze gdzies prawde i potem bedzie panu tylko wstyd. Nie polecam, choc nigdy nie korzystalem (i nie skorzystam) z uslug dj malutkiego. Po prostu nie ufam tym, ktorzy choc raz probowali wprowadzic mnie w blad. Czytelnikow przepraszam za nielad w wypowiedziach, ale pisalem ten post pod wplywem emocji, spieszac sie do pracy. P.S. Na dodatek popsul mi pan humor z samego rana, panie malutki... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mychonos
Jeżeli chcesz zrobić fajną imprezkę, na której ma być kulturalna muzyka, ma to fajnie wyglądać i ludzie maja się dobrze bawić to polecam www.PARTYTEAM.pl słyszałem, widziałem, więc mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Poznań
Odpowiedź na maila powyżej nt. DJa Malutkiego. To jakieś nieporozumienie... Napisałam swoją opinię o DJ Malutkim świeżo po swoim weselu, a tu jakiś niedowiarek wrzuca te słowa w usta DJ Piotra... Ależ się zdziwiłam! Myślę, że to co on pisze na swojej strony jest wynikiem wielu pytań jakie sie pojawiają - ja miałam takie właśnie dylematy. Czy nie zrobi z wesela dyskoteki, czy tradycyjna rodzina będzie się bawić, czy da się połączyć młodych i starych, czy Piotr nie będzie gwiazdą tego wieczoru, czy jego ADHD jest ok czy raczej jest zgubne. Ponieważ odpowiedzi na te pytania odnajdowałam tylko na jego stronie, postanowiłam podzielić się z Wami moją opinią. Uprzejmie proszę gościa powyżej o nie bycie takim pewniaczkiem, bo się kolego zjaniłeś. Podejrzewam, że w ogóle nie byłeś na imprezie Malutkiego, dlatego tak gderasz. DJ Malutki to klasa, styl, zabawa i kabaret. I tyle. Ja jestem pod wrażeniem i gorąco polecam. A swoje zdjecia w linku powyżej podałam dla uwiarygodnienia mojej relacji. I basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Poznań
A wracajac do piosenki "straciłeś cnotę nocą" - tą piosenkę chcieli koledzy zamówic u DJa Malutkiego dla Panny Młodej, ale się nie zgodził. Ot takie podkreślenie profesjonalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega z branży
Malutki, daj sobie już spokój! Ludzie, którzy to czytają nie są idiotami! Przez te swoje wpisy, psujesz reputację wszystkim wrocławskim djom, a potem dziwią się ludzie, że na forach się pisze, że we Wrocławiu nie ma dobrych djów, że kręcą, oszukują itd. Spasuj, przeproś i więcej tego nie rób! Dobra rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak do Państwa usług
Intuicyjnie proste zjawisko twórczości kreatywność, to cecha która łączy nasz zespół od ponad 10 lat. Proces ten pociąga za sobą powstawanie nowych idei oraz praktycznych rozwiązań dla naszych klientów z zakresu oświetlenia, nagłośnienia i prowadzenia wszelkiego rodzaju imprez. Wszystkie projekty i realizacje są opracowywane indywidualnie oraz oparte są przede wszystkim na naszym doświadczeniu połączonym z oczekiwaniami klienta. Działamy na najwyższym poziomie możliwości w kierunku spełnienia marzeń i pragnień naszych klientów, przy jednoznacznym zachowaniu równowagi pomiędzy dobrym smakiem, milą atmosferą, zabawą, a czasem nawet szaleństwem. Dzięki naszemu zaangażowaniu dostosowujemy i poszerzamy naszą ofertę do oczekiwań naszych klientów. Innowacyjne pomysły oraz rozwiązania sprawiają, iż każda impreza jest wyjątkowa. Szeroki wachlarz naszej oferty pozwala dostosować się zarówno technicznie jak i cenowo do Państwa oczekiwań. www.arecnowak.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowoleni Rybnik
Fajnych DJ'ów mają w firmie WWW.IMPREZKA.NET.PL - Katowice , jest duży wybór i ciekawa oferta . Skorzystaliśmy i Polecamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
Zapraszam na stronę www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JDDJ
Najlepiej drodzy forumowicze nie bierzcie pod uwagę żadnego reklamującego tutaj linku bo widać że niektórym się już poprzewracało w głowach i sami sobie piszą jacy to nie są dobrzy. Niestety ani "zespoły" sorry za cudzysłów ale często trudno wytrzymać całą noc gdy wszystko brzmi tak samo, ani DJ-e na wesela nie mają już żadnych zasad - byle najtaniej i wepchać największy badziew oraz brak doświadczenia i ogłady. POMYŚLCIE JAK WAM POPROWADZI WESELE KTOŚ BEZ ZASAD, KTÓRY SAM SOBIE PISZE OPINIĘ NA FORUM BĄDŹ DAJE TU LINKA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×