Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość Arec Nowak do Państwa usług
Co wy mówicie, dobry dj jest lepszy od dobrej kapeli! Jaka dyskoteka?Jesli zatrudniacie dj-ow za 1000 zł to nie oczekujcie że sie przyłoży. Moje wesele było super i polecam Dj Arec Nowak, jest na fb i na youtube. Poprowadził wszystko jak kapela ale nie fałszował:) Oczepiny i dobra zabawa cały czas. Te pochlebne posty dla kapel to chyba piszą żony członków orkiestry. Wielu ludzi woli zapłacić za słaba kapele bo to jednak kapela. Do Tego źle się bawić ale nie wazne to kapela, a jak juz zaplacic zajebistego dj-a 3000-4000 to szkoda. Ja zapłaciłam 3000 ale zobaczcie na youtube jakie mi doświetlenie zrobił. Żadna kapela za 4000 nie mam takigo oświetlenia, no ale niektórzy wolą się bawić przy świetle z żarówek energo oszczędnych.Żal, jak niektórzy są zacofani. Usprawiedliwiam po części tych dj-ów ktorzy robią dyskotekę, bo powiem szczerze że ja nie chciałam na swoim weselu techno i klubówki, a dj się dostosował, mówiąc że to ja mu płace i gra dla młodych.Dj grają to co się z nimi przed ustali. Partyzanci którzy przez telefon umawiają wszystko to przez telefon... ja bym nie ufała. Wesel w życiu jest wiele ale pierwsze własne jest jedyne na całe życie warto je zapamiętać czy to na 30 czy 200 osob. Wiem że u Dj Arka cena od tego też zależy bo ma kilka wersji sprzętowych. Co prawda jest z Warszawy ale jeździ po całej Polsce. Za dojazd dolicza ale symbolicznie. Do nas jechał 150 km z Wawy i nic nie wział. POLECAM GORACO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Beat
xxdjbeatxx@wp.pl jak narazie mam dobre opinie o zagranych imprezach mozecie pytać znajomych ktoś ciekawy itp proszę pisać na mail bez owijania w bawełnę pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siatofon
anuszad - my mamy świetnych ludzi do polecenia. to moj kolega ze studiow. ma z bratem profesjonalną firmę zajmującą się obsługą wesel. Jeden jest dj, a drugi wodzirejem ale to są młode chłopaki i prowadzą wesela świetnie. U naszych znajomych goście pieli z zachwytu, mam nadzieje ze u nas tez bedą. chcesz kontakt to pisz na maila an.siata@gmail.com może nie są najtańsi (cena ok 3000) ale duet zdecydowanie lepszy niz pijane dziadki z kapeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak do Państwa usług
no niestety tak to jest jak się za zawód Dj-a biorą przypadkowi ludzie. Zazwyczaj mają niskie ceny, ponieważ nie znają wartości sprzętu i umiejętności jakie trzeba posiadac do dobrego poprowadzenia takiego przyjęcia. Zajmują sie graniem dorywczo, byle do pensji parę groszy dociułać. Polecam swoją firmę, gdyż robimy to z pasją, dbając o opinie klientów i ich zadowolenie. Niech każdy pseudo dj zrozumie, że to dzięki Wam drodzy klienci żyjemy. Pozdrawiam Arkadiusz Nowak 608-330-869

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff
zapraszam na www.djraff.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monis-29
Spory na temat dj kontra zespół na weselu są częste. Każda z opcji ma swoich zwolenników jak i przeciwników, a dodatkowo na forach często ścierają się "grupy interesów" ;) Jak jest w rzeczywistości - może zainteresowani znajdą odpowiedź tutaj http://swiatwesela.pl/organizacja-wesela/zespol-weselny Jest tam małe zestawienia "zai przeciw" każdej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak do Państwa usług
Słabo jest to porównane w tym artykule. Jak zwykle sytuację opisuje osoba mało znająca się na kryteriach Naszego rynku. To że Dj jest tańszy, bo zespół liczy 5 osób i każda z tych osób chce zarobić jest całkiem nie trafne. Zespól kupuje sprzęt razem. Koszt zakupu rozdziela się na wszystkie osoby, a dj kupuje sam. W moim przypadku koszta są ogromne ponieważ nagłośnienie oraz oświetlenie, dekoracje świetlne, które oferuje na imprezy są na tyle drogie, że mało który zespól jest w stanie dorównać. Zazwyczaj zespoły oferują malo profesjonalny sprzęt. Mogłbym wymieniać róznice w jakości, ale wątpię czy większość klientów by wiedziało o co chodzi. Mogą to dopiero porównać na filmach i zdjęciach. Nie mówię że nie ma porządnych zespołów z dobrym sprzętem, ale raczej w kwotach 3000-5000 nie znajdziecie zespołu który doświetli i udekoruje całą salę na kolorowo, postawi kilka głów listw ledowych i do tego porządny sound typu JBL VRX, MAyer, OHM. Większośc kupuje na allegro jakieś nieznane marki i nie ważne jest że graja na żywo bo jakość dźwięku z instrumentów na żywo w tym przypadku jest nie do usłyszenia. Odpowiedzcie sobie jeszcze na kolejne pytanie, jaki procent zespołów gra muzyke w całości na żywo. Obecnie na rynku większośc kapel robi to samo, co my dj-e. Grają z gotowych podkładów tylko markują to ilością osób. Wydaje mi się że nie do końca jest to uczciwe skoro nazywają sie zespołem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ BEAT
To zależy jaki jest dj/wodzirej bo jeśli jest utalentowany kocha to co robi i wie jak ma to robić to uwierzcie że jest w stanie zagrać naprawdę wszystko a takie wesele to pikuś według mnie DJa nie zrobi klimatu DJ takiego jak orkiestra ale znajomi chętnie brali DJa na poprawiny ponieważ jest to chyba bardziej opłacalne, jeśli się weźmie jakąś łajzę która ledwo co gra (samouk) to szału nie będzie,dlatego polecam osoby po specjalnych kursach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on560
Weź synu wyłącz internet bo bezmózgiem zawiało elo... *uja sie znasz a komentujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arec Nowak do Państwa usług
Kolego podpisz sie a nie anonimowo na smarujesz po innych. Skomntuje to tylko tak: poziom tego forum oceniłeś sam. A jak się sam tu znalazłeś? Większość wydaje mi się trafia tu własnie szukając w google dj na wesele. Przykro mi że aż tak dużo musiałeś sie namatołkować żeby tu trafić. Wychodzi jednak na to że to chyba Ty, sorry" ty" sam masz niski poziom, a nie ludzie z tego forum. Zobaczymy czy bedzie Cieta riposta. Nie wierzę w twoją inteligencję na słowo więc pewnie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie. Zapraszam na stronę www.dj-vico.pl pozdrawiam DJ VICO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mireelka B.
Ja w zeszłym roku również na necie znalazłam pewnego fajnego dj wodzireja . Polecamy tę firmę ponieważ mają ciekawą ofertę dla wszystkich . Jestesmy zadowoleni z prowadzenia naszego wesela przez DJ , aczkolwiek z poczatku nie byliśmy za dj . Podajemy z wizytówki namiary na tą firme www.imprezka.net.pl katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Zapraszam na www.djraff.pl oraz bloga www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariodj
Oprawa muzyczna wesel imprez okol. www.mariodj.pl tel.605-544-248 Zapraszam DJ.MARIO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Erich Koppke
każdy dj to oszust i menda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
Zapraszam na moje strony WWW.DJRAFF.PL oraz na WWW.DJWESELE.BLOGSPOT.COM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starsky & kovalsky
Halo Novac Arec. Brawo stronę założył ...i wyszło szydło z worka tu pisze 14 lat doświadczenia tam 12 i sam pewnie nie wie jak śmiesznie się to wszystko układa w obraz kogoś kto mam nadzieję trochę po polsku mówi. Tyle wychodzi człowieku bez twarzy że te wszystkie i tak niezbyt dobre wypowiedzi, które mówią jasno z jakim bufonem mamy do czynienia... Pozdrawiam ... obyś na imprezach lepiej sobie dawał radę bo celebrytą branży DJ-skiej to raczej nie zostaniesz... Weź przykład z WIELKICH tej profesji... oni krótko i zwięźle strona , zaproszenie i wystarczy... Czasami ta zwykła pokora lepiej świadczy o człowieku niż wymądrzanie się . Ale czekam już na tę kwiecistą bądź inną nacechowaną mądrościami wypowiedź twojego bądź innego autorstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ Arec Nowak
Kolego życzę Ci tyle samo sukcesów w życiu, co ja osiągnąłem. Wydaje mi się, że nadal brak Ci odwagi. Pokaż swoja stronę, a nie potrafisz jako konkurencja smarowć o inncyh. Myslę, że na żywo nie jestes taki idealny. Szkadam wyrazy współczucia. Strona jest ciągle aktualizowana i nie powstała dopiero co. Swoje doświadczenie popieram 14 letnią licencja dj -a( Dj Promotion). Pozdrawiam, typowo polską złośliwość i zazdrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julenkaaa
Gorąco polecamy dj z Krakowa - Bartka Sobieraj, który towarzyszył nam na naszym weselu w Broku. Mimo odległości dojechał bez problemu i to dużo przed czasem. Wesele poprowadził genialnie! Mnóstwo oryginalnych zabaw, niespotykanych na weselach, świetnie dopasowana muzyka. Przez całe wesele parkiet był pełen. Dokonał wszelkich starań, abyśmy nie czuli się zestresowani i skrępowani. Do tego ciepły głos, którego miło było słuchać przez całą noc. Bardzo spontaniczny człowiek, każdy nasz wymysł potrafił szybko i ładnie zaaranżować oraz wprowadzić w życie. Ponadto przed weselem już było widać, że to bardzo profesjonalny dj. Przesłał nam kilka ofert z których wybraliśmy tą która nas najbardziej zainteresowała, dobry kontakt i miłe podejście do klienta. Zadowolenie z Pana Bartka wśród naszych gości wynosi 100%. Nawet osoby sceptycznie podchodzące do dj'ów na weselu zmieniły swoje myślenie. Należy dodać, że Pan Bartek to nie tylko profesjonalny dj, ale również wspaniały wodzirej. Dzięki niemu na naszym weselu każdy znalazł coś dla siebie i się nie nudził. Pan Bartek zorganizował również zabawę dla dzieci i dorosłych co wywołało ogromną fascynację dzieci i zadowolenie rodziców. Jeżeli komuś zależy na dobrej zabawie i 100% zadowoleniu to niech się nie zastanawia i kontaktuje się z Panem Bartkiem: bartek.sobieraj@wp.pl tel. 608 139 646 Julita i Grzegorz Kozak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daap
Ja mocno polecam DJ Rzeszów Byłam i to co dwóch gości robiło imprezę - to nie myślałam że się tak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daap
Ja mocno polecam www.dj.rzeszow.pl Byłam i to co dwóch gości robiło imprezę - to nie myślałam że się tak da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina i Wojtek
polecamy DJa Krzysztofa Owczarzy firma Power Mix www.oprawaimprez.pl , grał na naszym weselu. I wesele było naprawdę udane profesjonalny sprzęt i prowadzenie całe wesele poprowadzone według naszego scenariusza. naprawdę polecamy fachowo i tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa i Norbert
W dniu 07/07/2012 mieliśmy ogromną przyjemność gościć Pana Marka Szwelengrebera w roli DJ-a na naszym weselu w Warszawie. Jedyną możliwą oceną jego pracy jest celujący plus!Impreza została poprowadzona wzorowo, z humorem, z wielkim zaangażowaniem, a goście i my sami byliśmy pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu Pana Marka. Polecamy wszystkim parom, a także chętnym organizować każdego rodzaju imprezę. P.S. Muzyka towarzysząca tortowi weselnemu oraz widok pełnego bawiących się gości parkietu- niezapomniane przeżycie:) Pozdrawiamy Panie Marku serdecznie i dziękujemy pięknie za możlwość współpracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Profesjonalne zespoły weselne z Krakowa, sprawdzone i polecane, znajdziecie na http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Krakow/Zespol-DJ/ Poznacie dokładne oferty, obejrzycie filmy wideo z wesel, zdjęcia i zapoznacie się z opiniami klientów na ich temat. Jeśli będziecie zainteresowani, w łatwy sposób skontaktujecie się z zespołem za pomocą formularza kontaktowego lub po prostu dzwoniąc- wszystkie dane teleadresowe są ogólnodostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna i Piotr
W temacie dj.Na początek: SUPER IMPREZA!!! Było to pierwsze wesele w naszej rodzinie prowadzone przez DJ-a i okazało się strzałem w 10.! Profesjonalny sprzęt, super nagłośnienie i oświetlenie, swoboda w prowadzeniu imprezy i w kontakcie z gośćmi:) Nie trzeba było nikogo prosić do zabawy-goście sami zapełniali parkiet słysząc ulubione piosenki:) Oczepiny i konkursy z dużą dawką śmiechu ! Polecamy dj ze strony www.imprezator.pl w 100%! Marku - jeszcze raz DZIĘKUJEMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
zapraszam na www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djraff.pl
zapraszam na www.djwesele.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szok to mało powiedziane !
Co to za DJe co sie reklamuja i ogłaszają na babskich portalach !!! dobry dj wystarczy że ma swoją stronke i dobrze wykonuje swoja prace , wtedy nie musi sie uciekać do takich podstepów i dawać ogłoszenia na kobiecych kafeteriach . jestem w szoku ! ja bym NIGDY nie wybrała takiego podejrzanego dj na swoje wesele , nawet ZA DARMO ! Ala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amorysja
Szok szok szok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×