Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość tiaaa
przyecytalem wlasnie wczesniejsze posty i ciesze sie ze jakis jeden zdesperowany czlonek zespolu wypisuje pod roznymi nickami. dziwne ieden nik po drugim o podobnej tresci kilka minut po..? powiedzcie w jaki sposob zespoly sie rozwijaja? Dobrze ktos napisal zespoly to do remizy. Wiekszosc kapeli weselnych to nieudaczjicy muzyczni, rownie dobrze by im szlo na starowce lub w podziemiu. Polowa nie wie z was co to jest oktawa septyma synkopa itp. Powiedzcie ile z tych zespolow na forum gralo w hotelach typu forum, radison, hilton, mazurkas, westin? Rzaden bo tam takich nie wpuszczaja. Jak o poziomie moze mowic ktos kto przyjezdza na wesele w koszuli z lat 90 wyciagjietej kamizelce, lub jak ostatnio widzialem w t-shirt-achz napisem najlepszy zespol do ludzi ubranych galowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
przyecytalem wlasnie wczesniejsze posty i ciesze sie ze jakis jeden zdesperowany czlonek zespolu wypisuje pod roznymi nickami. dziwne ieden nik po drugim o podobnej tresci kilka minut po..? powiedzcie w jaki sposob zespoly sie rozwijaja? Dobrze ktos napisal zespoly to do remizy. Wiekszosc kapeli weselnych to nieudaczjicy muzyczni, rownie dobrze by im szlo na starowce lub w podziemiu. Polowa nie wie z was co to jest oktawa septyma synkopa itp. Powiedzcie ile z tych zespolow na forum gralo w hotelach typu forum, radison, hilton, mazurkas, westin? Rzaden bo tam takich nie wpuszczaja. Jak o poziomie moze mowic ktos kto przyjezdza na wesele w koszuli z lat 90 wyciagjietej kamizelce, lub jak ostatnio widzialem w t-shirt-achz napisem najlepszy zespol do ludzi ubranych galowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
oczywiscie przepraszam za literowki ale pisze z telefonu i czasem telefon sam podstawia wyrazy. Pewnie stanoe sie to zaraz kolejny waznym tematem rozwazan ze strony konkurencji no ale trudno szkoda mi czasu by na komputerze pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed slubem.
No własnie o djacgh nie dla dj co co tu robisz?? ,Won z tad !!! A najlepiej napisz którym dj jestes, no bo wiesz, jak ktos będzie ze znajomych szukać to nie chciałby trafic na takiego kretyna. Chociaz watpie po tym aby ktos chciał kogokolwiek z tego forum. Naprawde widac ze dj roboty nie mają. Ale sami sobie na to zasłużyli. i nie jestem z zespołu, zrozum, ze nie kazdemu dj sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed slubem.
I jeszcze jedno widac zdesporowanie dj nie ma juz zadnych granic. Ciekawe ile jeszcze loginów załozysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A niech pisza dj
jak nie maja wziecia to skrobia, a ich opinie sa tyle warte co ich watpliwy poziom - zerowy.Jak byłby dobry to ludzie by go brali a tak mysli,ze tu znajdzie durnia. ha,,, ha.... zaraz sie dowiem,ze tez jestem z zespolu, a ja po prostu nie lubie wesel z dj i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkiebaSuper
Tupet chamstwo i kretynizm można tu zaobserwować tylko u przedstawicieli zespołów. Powtarzacie wszelkie trafne uwagi użyte pod waszym adresem i ciągle zapominacie że to nie wasze forum. Ale to nic faktycznie posty z niby różnymi nickami z tego samego ip to widać wasza specjalność. Pozdrawiam buractwo (to już ta nieuleczalna forma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To forum Kobiet !!!!
skieba .Zaaa ta sama osoba. Nawet jak ktos cos napisał to nie trzeba pisać głupot o zespołach,poza tym to forum dla nas Kobiet nie dla dj.Załoze sie ze jestes tym.tutaj z nzjgorszych dj. iinaczej bys sie nie wciagał tak w ten temat.To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiaaa
s skad wiecie ze nie nie jestem kobieta...? zmienilo by to cos? awantura jest przez zespoly a nie dj-ow. zgodnie z tematem " dj na wesele" a nie " forum dla pan szuka dja na wesle". z dodatkiem prosimy o wpisy tylko panie lub zespoly. Jak bym szukal pracy to bym pisal z reklama, a za konkurencje uwaza sie lepszych od siebie a nie taka drobna miernote co za wesele biara tyle na 3 osoby co ja sam Wybaczci ale pytam ktore z was ma chociaz podstawowy stopien muzyczny w wyksztalceniu? Wiec nie mowcie mi grajkowie ze sie nazywacie zespolem albo beand-em. Stado zyciowych pomylek zebrane w jedna kupe i jak wynika z waszych wypowiedzi lepiej gowna nie ruszac bo smierdzi... W dalszym Ciagu utrzymuje ze sa porzadne zespoly grajace na zywo ale na pewno to nie z tego forum i podkreslam nie za 2500 czy 3000tys. Pozdrawiamy pary mlode ktore wytrzymuja te ciagle klotnie, ale jak sami widzicie to zespoly by chcialy panowac nad calym rynkiem nawet tam gdzie ich nie chca. na cale szczescie decyzja nalezy tylko do Was nasi drodzy klienci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytało się i....:):):):):) Dlaczego- by tu pluć taką złością i poniżaniem.Wszystko da się wytłumaczyć w logiczny sposób.Każdy ma swoje miejsce dj-e też.Nie zawsze da się zmienić to co jest oczywiste.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkiebaSuper
No właśnie zespoły na swoje miejsce do muzeum ludowych wierzeń i przesądów. Masz racje Tiaaaa napisz takiemu jak przekroczy zasady dobrych obyczajów trochę gorzkiej prawdy to i tak będzie twierdził że nie masz racji i bluzgał niecenzuralnie. Również pozdrawiam Pary Młode i współczuję tym którzy dopiero po weselu zobaczą jaki błąd popełnili biorąc zespół z najniższej półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed slubem
wszyscy tu jestescie debilami i prostakam... zespoly sa najlepszea ze niektorzy czasem musza sie dla odwagi napic to wara od nich. kazdy moze. A moze dje tez nie pija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przed slubem
wwwowww jestes jakims ograniczonym typem skoro tylko to potrafisz robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkiebaSuper
Przed ślubem i już tylko bla bla bla bla bezsensowny post nie na temat a na dodatek zaczynasz od inwektyw które raczej ciebie opisują buraczana istoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIAGNOZUA Dok.
SKORO TO FORUM O dj TO PO CO CO WALKUJECIE TEMAT O ZESPOLACH PRZEZ KLILKA STRON. CHORUJECIE NA ZAZDROSC, GLUPOTĘ, ZYJECIE W STRASZNEJ CIEMNOCIE. A CO NA TO WASZ PSYCHIATRA?? A NAJLEPIEJ ZMIENCIE NA INNEGO I TO ,BO MOZE BYC ZA PUZNO. KULTURA TEZ JAKOS NIE BLYSZCZYCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DIAGNOZUA Dok.
SKIEBA vel ZAAA - JAKA KULTUTA TAKA "MĄDROSC".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rammona. ddd.
skiebapartacz. zebys nie marnowal wesel dla mlodych, nie musiałbys siedziec teraz na forum i nadawać na zespoły w aż tak prymitywny sposob. Przyjmij gorzka prawdę, ze nie nalezysz ani do muzyków ani do ludzi sukcesu. To miejsce nie o zespołaczh nawet czytac nie potraficie co dopiero prowadzic wesela.Trzeba było sie uczyć tak jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są słowa które bolą.....ale nie mnie :).Pozdrawiam tych co myślą:):) Jeszcze raz dla jasności...dj-e mają swoje miejsca i nikt im tego nie zawłaszcza.Nawet i wesela obsługują pod warunkiem,że sa małe,malutkie.Większe imprezy z dj-em to nie to,no chyba,ze w Marriott-cie,gdzie każdy się bawi bo tak wypada i nalezy to do dobrego tonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolaj11
Polecam dj z Lubina,rewelacja!!!!! wiecej na: www.djkriss.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokotnik
Jeśli chodzi o uczciwość, to ta jednak częściej wychodzi na plus przy DJ, DJ odtwarza muzykę i nie twierdzi, że gra, natomiast niemała część kapel weselnych twierdzi, że gra podczas w rzeczywistości tylko udaje. Nie ma tez co porównywać DJ, który potrafi być też dobrym wodzirejem do kolesia, co ze słuchawkami na uszach przez całą imprezę puszcza muzę z winampa nie mówiąc przy tym ani słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassskaa4
Przeciez ty dj nie umiesz grac wiec, sie nie znasz, zaden z ciebie znawca. Widziałam wesele z dj , ani w domu nic nie zagrał - nuda i cisza jak mak, przy stołach tez nic nie było zadnej biesiady- porazka, puszczał jakies smetne kawałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER IMPREZA TYLKO Z DJEM
kassskaa4 ile ty pseudo tu masz ...te same bzdury piszesz ...jak by mi ktoś z harmoszką w domu pogrywał lub jak bym właśnie jakąś przekąskę zajadał przy stole, to bym mu podziękował . Idź do lamusa, wciskaj w muzeum o historii wesel z przed 30 lat. Teraz jest XXI wiek i nikogo nie kręci takie prostactwo. I przenieś się na swoje forum PROSZĘ bo twoje posty zalatują już cmentarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydra,ll
A ja tam wole harmoszke niz jakiegos zdeterminowanego nieuka i durnia. I to jest powód dlaczego ludzie juz nie chca takich fachowców na weselach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia z wesela.2
Do tiaa, czy nie jestes przypadkiem ta dj-ka z Warszawy co popsuła wesele mojej kuzynce? Moge dokładnie opisac cały przebieg i miejsce tak nieudanego wesela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żmijewicz
No dawaj, opisuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katharina203
czy ktoś zna jakaś opinię na temat dj roman nalazek. bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaadda
Jak dla mnie najlepsi są goście z djnawesele.biz - przeglądałem wszystko i mnie najbardziej odpowiadają Oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emanuelka09
ja wam polecam DJ Flesha z Flesh Agency- naprawde fajnie gra. Był u mojego brata i wesele byłóo naprawdę udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×