Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość anuszad

Dj na wesele

Polecane posty

Gość gość
Jestem za Dj, muzyka o wiele lepsza, zagra wszystko, krótkie przerwy, poprowadzi zabawę jak nikt inny :) Fajnych dj znajdziesz na pewno na www.gdziewesele.pl :) My tam znaleźliśmy i każdy chwalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam DJ'a Macieja Wilkanowskiego, nawiązał świetny kontakt z gośćmi, wszyscy dobrze się bawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam świetnego dj-a zorganizowała agencja Art-Margot http://artmargot.pl/ Mogą też zorganizować standardowe zespoły weselne, kwartety jazzowe a nawet pianistów czy duety harfowe. Mają szerokie kontakty. My również skorzystaliśmy z oferty nauki tańca i jesteśmy zadowoleni z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi drodzy nie zapominajcie o sali weselnej. Ja swojej bardzo długo szukałam wkońcu postawiłam na Venge w Łodzi.i, bardzo mi się podobał wystrój jedzenie obsłiuga. wszytsko super! na plus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie sądzisz że lepiej będzie postawić na jakiegoś sprawdzonego DJ? Np. Macieja Wilkanowskiego, zna się na tym co robi i ma bardzo znośne ceny jak coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka i pierścionek
Drodzy forumowicze... Nadszedł jednak czas w którym jak każdy student muszę zmierzyć się z napisaniem pracy, oczywistym jest również że jak każdy student (nie licząc tych z legend) zostawiłam to na ostatnią chwilę... Piszę pracę na temat wpływu przedmiotów na ludzi, za cel obrałam sobie PIERŚCIONEK ZARĘCZYNOWY. I tu moja prośba... JEŻELI BYŁAŚ LUB JESTEŚ ZARĘCZONA - BARDZO PROSZĘ POŚWIĘĆ MI SWOJE 10 MINUT I WYPEŁNIJ MOJĄ ANKIETĘ. Bardzo mi to pomoże a może i Ty dowiesz się czegoś ciekawego o sobie? Jeżeli ktoś ma mamę, siostre, przyjaciółke, znajomą która mogłaby wypełnić moją ankiete a Wy podesłałybyście im link byłabym bardzo wdzięczna. Wszelkie udostępnienia mile widziane!!! Dzisiaj Ty pomożesz mi, jutro ktoś pomoże Tobie usmiech.gif To są tylko informacje do celów naukowch, nigdzie nie zostana udostępnione - jedynie w tej jednej pracy licencjackiej. Podaję link do ankiety: https://www.survio.com/survey/d/T5J1G6V8J3Z0T 5S7W To nie jest żadna reklama a tylko studentka potrzebująca informacji. Mail podany jest w ankiecie jezeli ktoś miałby pytania. Pomóż studentce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwoń do dj-a Marcina Wyrzykowskiego. Miałam wesele rok temu we Wrocławiu, można powiedzieć w luksusowej lokalizacji. Chcieliśmy dja, wokalistkę, dym, fotobudkę, dekoracje światłem. Pan Marcin od ręki wszystkie najważniejsze dodatki eventowe zapewnia, więc to właśnie było dla nas kluczowe, żeby się nie fatygować z innymi firmami (szkoda czasu). Ogólnie zabawa prowadzona wzorowo. Jestem wymagająca, a ani jednego negatywnego komentarza nie powiedziałam. Wielu gości później chwaliło muzykę i trzymanie spójnego klimatu. Polecam, bo po prostu wiem, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wodzirej Damian Nowaczyk
O DJ-ach pisano tu już wiele, a może ktoś podzieli się doświadczeniem z imprez prowadzonych przez prawdziwego Wodzireja? Zaznaczam, że nie chodzi mi o pseudo wodzireja, który tak się nazwał bo to modne, ale o prawdziwego pona we wraku i cylindrze, który z klasą prowadzi całe przyjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie także był dj. Z tego co pamiętam był to www.djpeel.pl. Posiada bardzo fajny repertuar, dlatego każdy z gości znalazł coś dla siebie. Większość z nich tańczyła więc myślę, że muzyka i wykonanie im się podobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krisek22

Najlepszą opcją na wesele będzie Maciej z www.djmw.pl u nas grał i wszyscy goście bawili się świetnie, plus jest taki że sam dobiera i proponuje jakieś kawałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Pphu to najlepszy dj na ta okazje super muzyka napewno każdy z gości znajdzie coś dla siebie u mnie grał było super świetna zabawa sprzęt który posiada tez robi swoje światła lasery i inne  super polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrad

Jakie mniej więcej ceny obowiązują w Warszawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

Tak Dominik to super dj!!1"Dj domson" świetna muzyka. Ma za sobą bardzo duże doświadczenie. Zajmuje się muzyką już 20 lat i widać że bardzo się na tym zna. Muzykę zawsze wie jaką dobrać do gości!1 nie ma gości którzy się nie bawią kiedy Dominik gra!!! super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Zespół AKMusic i Adam Krajewski jego założyciel to świetny wybór na wszelkie imprezy okolicznościowe. Jeśli potrzebujecie dobrej muzyki i świetnej zabawy na pewno warto skorzystać z ich propozycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

The Nights to najlepszy wybór dj w gdańsku rewelacyjna oprawa muzyczna a zabawa aż do białego rana i to bez przerw polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak The Nights również polecam super oprawa muzyczna!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Z naszej strony możemy Ci polecić kontakt z Panem Adamem z akmusic.pl. Świetny dj z profesjonalnym podejściem do klienta i zawsze próbą szukania takich rozwiązań, które mogą zachęcić, przyciągnąć do zabawy wszystkich uczestników. Na pewno duży plus za to jak podchodzi do tematu i prowadzi działania związane z organizacją zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×