Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

minimonia

LUX MED- prowadzenie ciąży- ktoś korzystał?

Polecane posty

moze któraś z mam prowadziła swoją ciążę w lux medzie? jak to sie odbywa? ja chodzę do gina w tej klinice, i wiem ze tak \"z marszu\" sie nie dostanę do niego, czekam ok 8-10 dni na wizytę. czy jeśli ginekolog prowadzi ciązę to jest jakiś ułatwiony dostep do niego? czy mozna do niego zadzwonić z jakimś pytaniem? a moze polecacie jakiegoś lekarza ( warszawa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja korzystałam. mieszkam w Bydgoszczy i tutaj też mamy LM. nie wiem jaki masz abonament, ja mam vipowski i wizyty mam zapewniane po moim tel. do opiekuna w ciągu 24h, inaczej idę prywatnie i LuxMed zwraca mi koszty wizyty. Ale czy to ważne, skoro LM dysponuje sprzętem do badania usg sprzed epoki kamienia łupanego?! straszny obraz, lekarze sami przyznawali, że "gdyby mieli lepszy sprzęt to by więcej powiedzieli". Porażka! Lekarzy jest kilkoro, z 6? Są różni bardzo. Byłam u 4, jeden z nich prowadził moją ciążę. Nie robią takich badań jak połówkowe i PAPPA :/ Badania typu morfologia, glukoza, hiv czy gronkowiec mam w abonamencie, z tym nigdy nie ma problemów i wyniki mam w tym samym dniu. Ogólnie wszystko sprawnie i szybko, ale zorientuj się do jakich jeszcze placówek na kartę LM możesz się udać i wybierz najrozsądniej, może w Wawie jest sprzęt z XXI wieku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, w abonamencie miałam również szkołę rodzenia - dostarczyłam LM rachunek/fakturę i dostałam zwrot kosztów. Wszystko zależy od tego jaki masz abonament :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja "próbowałam" prowadzić ciążę w LUX MED (Warszawa), mam opłacany abonament. Strasznie się zawiodłam na ich podejściu do pacjenta i formie działania i w sumie ciąże prowadzę w szpitalu w którym chciałam rodzić (w ramach NFZ). W momencie kiedy dowiedziałam się o ciąży wybrałam się na wizytę do jednego z lekarzy. Pan doktor był bardzo miły i ogólnie z samej wizyty byłam zadowolona. Dostałam skierowanie na pierwsze badania, i tu zaczęły się problemy. Badania laboratoryjne (krew, mocz itd.) można zrobić bez problemu i bez kolejek. Gorzej w moim przypadku było z USG, pierwszy wolny termin wypadał w moim 14 tc, lekarz kazał stawić mi się na wizycie za 2 tygodnie z badaniami co było niewykonalne ponieważ kolejny wolny termin był za 2 miesiące. Co do USG to Pani na infolinii zaproponowała skorzystanie z placówek współpracujących, niestety miałam pecha i tam też nie było miejsca. Generalnie to jeżeli coś się dzieje z dzieckiem albo z ciążą to kobiety i tak lądują na szpitalnych izbach przyjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no toteż mówię, wszystko w LuxMedzie zależy od tego jaki masz abonament... każdy pakiet co innego obejmuje, raz zadzwoniłam o 11, że chcę wizytę pod wieczór, nie udało im się mnie wcisnąć między umówione pacjentki. Wybrałam sobie najlepszego specjalistę, wystawił mi rachunek, za 2 tyg. pieniądze miałam z powrotem na koncie. Gdyby nie ta opcja nie korzystałabym tak chętnie z ginekologów w LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć! Chciałabym trochę odświeżyć temat :). Czekam już 1,5 miesiąca na zwrot z LM. Placówka, w której pracuje mój ginekolog rozwiązała umowę z LM, ale z zastrzeżeniem, że do końca roku mogę korzystać i zwrócą mi pieniądze. Czy któraś z Was miała jakiekolwiek problemy ze zwrotem środków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×