Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zastanawiajaca sie

deezee - kupujecie?

Polecane posty

Gość zastanawiajaca sie

ciekawi mnie czy kupilyscie buty choc pare butow ze strony deezee.pl ? polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mnie tez interesuja zakupy w tym sklepie. Bardzo chetnie przeczytam opinie osob, ktore nabyly juz cos z DeeZee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze polecam, wszystko szybko wysłane i dobrze zapakowane.. No i oczywiście buciki zgodne z opisem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak bylo z rozmiarem? Czy rzeczywiscie taki sposob mierzenia rozmiaru, jaki proponuje sklep, jest \'skuteczny\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupilam u deezee ale
przez allegro raczej zadowolona:) z rozmiarowki nie korzystalam bo wiem jaki mam i mam zawsze ten sam rozmiar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hello ja
kupiłam buty przez Allegro i buty ok, ale za 170 zł z ceratki zwanej przez producenta skórą ekologiczną. Ale to nie był dla mnie problem przy fakcie, że buty śmierdziały niesamowicie jakimś klejem o zapachu ... mhm gównianym. Śmierdziały tak mocno,że wietrzyłam je na dworze. Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość de zeeee
35 - UK2 to jaki rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale sa tandetne czy nie? bo przyznam, ze ladnie wygladaja na zdjeciach i szczerze skusilabym sie :) mam 3 pary upatrzone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja też przymierzam sie do kupna i nie wiem:):) opłaca się czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiniaAA
Osobiście kupiłam u deezee 2 pary butów, jedne śliwkowe botki, drugie musztardowe czółenka. Jestem bardzo zadowolona z zakupów, tym bardziej, że ostatnio w Americanosie widziałam indentyczne botki co u deezee tylko ze dwa razy droższe(179 zł, a nie były ze skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydkie
buty... bleee mam dwie pary... gówno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam kilka par butów w deezee i mam takie średnie odczucia. Ostanie dwie pary żółte i niebieskie - 37 za małe, 38 za duże. 37 były oznaczone, że długość wkładki 24 cm jednak nie jest to zgodne z prawdą, bo mają ok 23,7. Na szczęście balerinki trochę się rozeszły, ale buty na obcasie nie. Za to kozaczki kupiłam i są w sam raz. Nie wiem od czego to zależy. Balerinki i czółenka ( chix) niestety strasznie śmierdzą. Balerinki wyprałam, ale zapach podczas noszenia wraca. To na pewno nie jest typowa skóra ekologiczna.W sumie buty były tanie, bo po 59 zł za parę no i są orginalne. Coś za coś. Ale ten zapach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madz
a moglibyscie powiedziec ktorych producentow uwazacie za dobrych? bo tam jest kilku i nie wiem ktory robi porzade buty a ktory tandete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gran
A czy ktoś próbował zwracać buty? Czy był jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gran
A czy ktoś próbował zwracać buty? Czy był jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie ma. Żadnego. Kasa wpłynęła mi na konto po ok. tygodniu. Żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kott Filemon
wczoraj dostalam przesylke-zamowilam 39-pasuja.wprawdzie wzielam 2 pary balerinek-wiec zaloze je dopiero wiosna-ale wiekszosc butow jejst w tak smiesznych cenach,ze w sklepie takiech nie dostane-np saszki za 89 zl-przy takiej cenie nie zdenerwuje sie nawet jak sie szybciej zniszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanzaki
Szczerze mówiac tez ostanio sie zastanawialam czy zakupic na deezee kozaczki,ale znalazlam je na allegro ,wiec zamowilam tam. Zawsze jest jakies ryzyko zamawiania przez neta,ale tak naprawde to chyba większosci z nas nie chce sie łazić po sklepach i przymieżac,to dość męczące,nieprawdaż drogie Panie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1402
pewnie że męczące, a wbrew powszechnym dosyć obawom wcale nie jest tak, że kupienie czegoś bez przymierzania kończy się tym, że to nie pasuje - jeżeli ma się względnie "standardowe" wymiary to zwykle jest OK. ja jednak zamiast deezee wolę ostatnio http://www.schaffa.pl/ a teraz mają tam przecenki nawet do 50%! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowana47
Odradzam zakupy zdecydowanie.........opisany wyżej smród jest nie do usunięcia.....jakość butów dramatyczna....a reklamacje rozpatrywane w stylu żenującym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nugatowa
Osobiście co do deezee: zapach JEST do usunięcia, kupiłam tam 2 pary jesli chodzi o wymiane też nie ma wiekszych problemów, polecam tą firmę-orginalne buty za śmiesznie małe pieniadze nawet doliczajac koszt przesyłki ;) a co do schaff-y... hmmmm szczerze? oglądałam teraz... Balerinki podypywane brokatem mozna znależć w zeszłorocznej kolekcji np.Trolla za 59ZŁ! a nie za 179!!!!!!!!!!! wole już jechać do sklepu... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenatt
zakupiłam buty z deezee i jestem bardzo zadowolona. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Jakie buty chciałam, takie otrzymałam. Fakt, na początku odczuwa się nieprzyjemny zapach kleju, ale bez przesady. Polecam i skorzystam zapewne raz jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ant
A w jaki sposob płaci sie te przedpłate?? I czy istnieje molziwosc wymiany butow w razie złego rozmiaru? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotka 1500000
Nie polecam zakupów w DEEZEE!!!! Wydałam w tym sklepie ponad 800 zł i kupiłam około 8 par butów. Wszystko było ok. aż do ostatniej sytuacji. Buty faktycznie śmierdzą, ale wietrzeją. Są jednosezonówki, ale i tak kupuję zazwyczaj buty na jeden sezon, więc dla mnie to też nie jest problem. Koszt ich nie jest duży więc na jeden sezon ok. Problem się zaczął przy wymianie ostatniego zakupu. Zakupiłam kolejne dwie pary butów na standardową swoją długość stopy (do tej pory z rozmiarem nie było problemów) niestety okazały się za duże. Więc pomyślałam spoko wymienię sobie na mniejszy rozmiar. Wysłałam buty do wymiany jednak KTOŚ z firmy DeeZee (ponieważ osoby które odpisują na maile NIGDY się nie podpisują z imienia i nazwiska, więc tak naprawdę nie wie się z kim się rozmawia)odpisał mi, że buty są chodzone i mi nie wymienią. Odpisałam stosownego maila, że raczej w za dużych butach nie da się chodzić i żeby zobaczyć czy są dobre MUSZĘ je przymierzyć. Nie dostałam odpowiedzi na tego maila po czym buty zostały mi odesłane, nie przyjęłam przesyłki. Dostałam maila, że MUSZĘ wpłacić 24 zł bo inaczej buty zatrzymają w magazynie. Na tego maile również odpisałam – jednak tradycyjnie nikt nie pofatygował się aby odpisać. Pomimo, że firma twierdzi, że na każdego maila odpowiadają w przeciągu 24h. Dostałam kolejne powiadomieni o wpłacie 24 zł. Nie chodzi mi o pieniądze kwota 99 zł nie doprowadzi mnie do bankructwa, ale tutaj chodzi o fakt – JAK FIRMA DEEZEE TRAKTUJE STAŁYCH KLIENTÓW. Na razie sprawa jest w toku.... Nie polecam – buty się rozlecą po 2 mc, a jak wystąpi jakiś problem nie zostanie on rozwiązany!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roczarowana47
Ja odpuściłam sobie z tą firmą...odżałowałam 100 zł ( aniech mają)ale oszczędziłam nerwów i jestem juz pewna na 100%...NIC OD NICH NIE KUPIĘ. Sprzedają buty na 1-2 m-ce użytkowania i wmawiaja że ich dramatyczny stan spowodowało niewłasciwe użytkowanie. No tak...powinno sie je chyba nosić na rękach....wtedy ani obcas nie odleci...ani żaden drut z nich nie wyjdzie.....ani nie zrobi sie dziura w podeszwie. Dla zainteresowanych...mogę wysłac kilka fotek kozaków po 5 tyg noszenia (na nogach...niestety).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haloohalooo
ja moge polecic jedynie zakup EMU, innych butów nie kupowałam. z Emu nie bylo zadnego rpoblemu rozmair super,ubty po prostu cudowne. Ekspresowe dostarczenie zero kloptów. no Ale wiadomo nie kosztowaly 60 zl ale ponad 312..wiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabrotka
ja tez tam kupilam teraz emu ale sa na mnie za duze. czy kupowalas swoj romiar czy tem polecany mniejszy bo futerko w srodku niby ma sie ulozyc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×