Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rudra_

Łagodne, ziołowe, bez recepty, LEKI NA USPOKOJENIE, sen

Polecane posty

Gość Rudra_

Ostatnio jestem bardzo nerwowa, nie mam nastroju, mam problemy ze snem, koncetracją. Możecie mi polecić jakieś bezpieczne tabletki/.../herbatki na uspokojenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hermiona_1
Hej ja kupuje takie tabletki w sumie bez konkretnej nazwy tylko jest napisane TABLETKI USPOKAJAJACE firmy Labofarm. W opakowaniu z niebieska zakretka. W aptece na pewno bedza wiedzieli o co chodzi. Kosztuja ok 4zl. za 20 tabl. Jak jestem czyms zdenerwowana i wiem ze nie bede mogla zasanac (jak np. mialam przed obrona pracy mgr.) to sobie lykam dwi i smie super. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calinusss
rowniez polecam te z labofarmu, sa lepsze od tych wszytskich reklamowanych a i tansze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez polecam 60 i 90sztuk też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Benosen, melisa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanka brała Persen jest lekiem ziołowym i łagodnie uspokajającym. Tego typu lek może okazać się pomocny, jeżeli twoje problemy są związane z przewlekłym stresem to wyraźnie łagodzi napięcie i jego objawy. Ja piłam Melise, Atarax- jest na receptę podobno pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieńdobry
Najlepsze leki jakie spotkałam na swojej drodze. Chciałbyś się przekonać o skuteczności naturalnych indyjskich kosmetyków/suplementów? To nic prostszego wystarczy wejść na stronę i poczytać. Załączam w linku -Brahmi to ziołowy suplement poprawiający zarówno psychikę, jak i funkcjonowanie mózgu. Odmładza komórki nerwowe. Łagodzi napięcie i roztargnienie. link-> http://www.himalayaherbs.pl/zdrowie-ogolne/28-brahmi-himalaya-pamiec-nerwice-stres.html Polepsza intelekt, świadomość, zdrowie psychiczne. Zmniejsza lęk, niepokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy prawdziwej nerwicy z atakami paniki i agorafobia czy bezsenności wywołanej choroba psychiczna ziolka gowno dadzą. Ja polecam xanax na nerwa i relanium na spanie ale rzadko stosować bo uzależnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre widziałam u www.sklep-otc.pl , ponad to w całkiem atrakcyjnej cenie, wiec warto zerknąć, czy coś przypadnie tobie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×