Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość pytanko do..............

I co o nich myślicie?? Tylko proszę poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kiedyś bedąc w anglii
kochałam się z arabem, jeśli chodzi o seks to słabo, praktycznie myślał tylko o sobie - ja orgazmu nie miałam wiec zaliczam ten stosunek do nieudanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka27
popieram, oni są strasznie zarozumiali i samolubni spuścił się i koniec :( ale o mnie nie myślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mnie kiedys w krakowie
w pubie dobierał się pewien pijany arab ohyda !!!! dobrze ze go wyrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
jak można bździć się z tymi idiotami... 90% ciapatych w anglii ma ochotę na każdą Polkę... mają nas za dziwki i szczerze mówiąc same zasługujemy sobie na taką opinię, bo Polki lgną im do łóżek :/ poznałam już paru ciapatych i każdy miał ochotę na seks, niejeden dawał to do zrozumienia wprost i niezawsze z wyczuciem... (na szczęście żadnemu nie dałam się do łózka zaciągnąć) zerwałam kontakty z każdym ciapatym, gdy ktoś zaczepia mnie na ulicy od razu ucinam krótkim "zamknij się" i tyle. Polacy kobiety śpiące z ciapatymi też uważają za szmaty, wiedząc jak to wszystko wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje w anglii
zostałam upokorzona przez araba który oferował mi za sex 10 funtów, jestem stanowczą kobietą i dostał w twarz, potem mnie chciał pobić ale dobrze ze panowie mi pomogli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodziłam
z takim jednym pastowanym...w łozku tragedia.Samoluby!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój był......
mój był super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
jestem tolerancyjna. wierz mi. piszę na postawie własnych doświadczeń, że ZADEN ale to żaden osobnik pochodzenia azjatyckiego jakiego poznałam, nie był w porządku. i dlatego mam taką opinię jaką mam. tolerancyjność ma tutaj mało do rzeczy. mam tolerować typa, ktory przy kazdej sytuacji bycia sam na sam próbuje mnie zaciagnac do łózka, czasem probujac swojej meskiej sily? tolerowac oblesne spojrzenia niemal kazdego ciapatego na ulicy? śmieszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gravity
wszystko rozumiem, jak najbardziej. poza tym okresleniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
ciapaty - określenie używane przez Polaków na wszelkich ludzi typu hindusow, irakijczykow, afgańczykow, pakistanczykow itp. za granicą mało kto mówi na nich inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gravity
wiem. okropne jest. moze dlatego mnie mierzi ze za granica nie jestem. jestjakies okreslenie na polakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość white.apple.
wiesz, jak byłam jeszcze w polsce, też nie podobało mi się to określenie, w ogóle lubiłam kulturę np Indii, podobała mi się "inność" tych ludzi,ich wyglądu, stylu życia itp. ale odkąd mieszkam za granicą diametralnie zmieniłam poglądy na temat tych ludzi i przyjełam powszechne tutaj określenie na nich ;) a na polaków nie znam żadnego określenia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gravity
kurde. w takim razie bede uwazac zeby mi sie nie przyjelo.. :) tez pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poxx
white apple rzeczywiście jesteś królową tolerancji.. A unikać należy nie Arabów tylko ludzi, którzy używają słów w rodzaju ciapaty, pedał, czarnuch. Ja spotykałam się z 2 Arabami, ale z żadnym się nie bzykałam,więc nie wniosę nic nowego do dyskusji,poza tym, że takie generalizacje w stylu, że jakaś tam nacja jest świetna w łóżku,inna do kitu są g..o warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do..............
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAJAJO
pytanko do........ - A PO CO PYTASZ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do..............
Pytam ,ponieważ mam na oku jednego fajnego Araba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka po pekińsku
pytanko: raczej nie znajdziesz tu odpowiedzi, sama musisz sprawdzić :) To że ktoś miał udany seks z Arabem, nie znaczy, że twój będzie dobry i na odwrót. Znam kilku Arabów, ale z żadnym nie spałam, bo to nie typ urody na który lecę-chociaż trzeba przyznać, że nie wszyscy A wyglądają na Arabów-znam jednego z niebieskimi oczami i przy nim to ja bardziej wyglądam na Araba z moją ciemną cerą i włosami. Słyszałam trochę pozytywnych opinii co do seksu z A, i negatywnych na temat związku. W sumie,to co ci szkodz spróbować, jak ci się facet podoba, najwyżej nie wyjdzie, za to zdobędziesz doświadczenie i będziesz mogła wypowiadać się jako ekspert od seksu z A na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja znajoma
ma meza araba, ale nie wiem jak tam te sprawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najbardziej mnie rozwaliło u w
whitte.apple to: "żaden osobnik pochodzenia azjatyckiego jakiego poznałam, nie był w porządku. i dlatego mam taką opinię jaką mam. " kiedy nie tylko inni ale tez ona gada (rzekomo) o arabach..... w tej angli na zmywaku stoisz ? cieszysz sie ze pierwszy raz w zyciu masz taka sama prace jak polacy po studiach pracujacy za granioca ??? geografia to rzecz cieeeezka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie nazywam ich ciapatymi, ale mam na ich temat zdanie takie a nie inne.. uwierzcie mi, trzeba naprawde zamieszkac w ich bliskim sasiedztwie zeby zrozumiec. mieszkajac w Polsce tez myslalam, ze jestem tolerancyjna ze hoho, ale po przeprowadzce patrze na nich innnymi oczami. uwierzcie wiec, ze opinie o Azjatach nie zawsze wynikaja z uprzedzen rasowych, czasem sa po prostu nabyte wraz z \"zyciowym doswiadczeniem\" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wiem ze...
że mogą często i długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ale dyskusja na \"poziomie\", normalnie płakać się chce. A do tej dziewczynki co taka światowa bo \"wielu\" arabów za granicą poznała i się wymądrza - kobieto pojedź do prawdziwego arabskiego kraju, to będziesz mogła się wypowiadać, a nie siedzisz gdzieś na zmywaku w jakiejś Irlandii czy innym Green Poincie i myślisz że rozumy pozjadałaś. Ja zjeździłam pół Półwyspu Arabskiego i poznałam wielu miłych, kulturalnych, mądrych i nie myślących wyłącznie o seksie facetów, m. in. w Yemenie, Omanie i Arabii Saudyjskiej... A co przeciętny Polak wie o Omanie? że to jedyny kraj na literę \"O\" - niestety taka prawda. A co do tego że ktoś wyżej zarzucał komuś nieznajomość geografii bo ktoś utożsamia arabów z Azją a nie z Afryką, to niech się sam puknie w łeb, bo półwysep arabski i tej \"najprawdziwsze\" arabskie kraje \"nieskażone\" Europejskością to nie jakaś Tunezja czy Egipt, tylko właśnie Półwysep Arabski. Szkoda mi więcej słów na tę dyskusje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś się obudziła
Karolcia - to była dyskusja sprzed dwóch lat prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie teraz
widać tyle czasu jej zabrało przemyślenie zagadnienia i ustalenie stosownej argumentacji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glębokie Gardło_22
A ja spałam z dwoma Arabami, obydwaj Syryjczycy, z wyglądu super, fajne ciala, obaj byli czuli, z tym, że jeden, az za bardzo przedluzal gre wstepna, a jak przyszlo co do czego to dwa pchniecia i koniec... Za to z drugim super, trzy razy w ciągu godziny (!!) w kilku pozycjach plus w dupkę. Orgazmicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miała ale jak na razie tylko z nim, więc nie mam porównania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty z kropka na koncu: jak taka swiatowa jestes to sobie wymysl nicka. Nie chce byc kojarzona z takimi wypowiedziami i zdecydowanie sie od tej pani odcinam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×