Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanko do..............

Sex z ARABEM - miała któraś???

Polecane posty

Gość bryyyyyyyyy
jahggdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL123123
" Teraz się trochę obawiam bo mąż wymyślił ratowanie związku na wakacjach i wybrał Egipt. " - haha no to ładnie, miałaś męża i puściłaś się z czarnuchem i nic mu nie powiedziałaś? I to podobno faceci są tymi "łajdakami" ... Wciągacie się w sex z nimi, bo są w tym dobrzy?? A co to Polacy nie są dobrzy w sexie? I wy myślicie że taki niewinny sex to już nie ma żadnych konsekwencji? Nie wiem o co chodzi tym Polkom i europejkom, że tak postępują... Oglądając serial Zdrady i czytając takie tematy jak ten to nie dziwię się sobie, że nie ufam już kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zieloooona
Męża nie zdradziłam nigdy. Uprawiałam seks na wakacjach jak byłam jeszcze wolna. A obawiam się, bo sporo ludzi mnie w Sharm i Hurghadzie pamięta pewnie. Miałam paru obsesyjnie narzucających się facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suniaczkaoo8
polacy w seksie to grzybnia z choojnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten dobry19
Suniaczkaoo8 nawet nie wiesz ilu jest chętnych żeby się z Tobą spotkać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoL123123
Suniaczkaoo8 - no cóż, Ty też jesteś "polakiem" haha, no to fajnie się oceniasz ;) Tak wgl idź przeczytaj pierwszą stronę tego tematu i jak kobiety wypowiadają się na temat seksu czarnuchów . Za to faceci mogą powiedzieć, że to polki w seksie są beznadziejne, bo takie arabki i Azjatki są o wiele lepsze hahaha i co możemy się tak licytować. Widać, że ludziom się w du-pach poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem polakiem tylko polka, chodzilo mi o mezczyzn taka mam opinie i mam do niej prawo nie interesuje mnie co jakies kobiety mowia o seksie z "czarnuchami", ja mam inne doswiadczenia i tyle, nie trzeba sie ze mna zgadzac prosze bardzo, mowcie ze polki sa beznadziejne a arabki zajebiste, to nie moja sprawa, ja z polkami nie sypiam powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szumszumszumka
bywalo sie tu i owdzie, pobzykalo sie tego i owego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrajna patologia
Może mi odpowiedzą te panie które "uprawiały" sex bez prezerwatywy co żeście sobie wyobrażały? Nowo poznany facet, kurort i sex bez zabezpieczenia? Do standardu gdzie przyszli kochankowie pokazują sobie badania "przed" brakuje wam całe wieki rozwoju i doświadczeń życiowych. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba niedoświadczona
doświadczona być luzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja byc mandingo
lubic doswiadczona, duze biodra i cyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hurghada
Z muzułmanami tylko anal - oni posuwają kobiety na przemian z kozami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korrianna
Mnie osobiście strasznie kręcą araby zwłaszcza muzłumanie np z Tunezji czy Algierii. Nie byłam nigdy w związku ale z jednym w relacji "przyjacielskiej" parę razy uprawiałam sex i był cudowny. Super ciało bardzo dobry sprzęt i co najważniejsze wiedział co ma robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaaaaa
a wiesz czy on ma żonę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam, napisal ze wiele ze on jest z kobietami dla kasy i ze jego nie lubia... ale czy mowil prawde nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haj aga18
aga18 odezwiesz sie? pogadajmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś zna ten temat od początku bo trafiłam na 31 stronę i przez kolejnych 14 zastanawiałam się czy ta aga18 to sobie jaja robi czy ona tak na serio. Nie ukrywam już dawno nie miałam takiej beki az mnie brzuch rozbolał od śmiechu głownie z powodu tych co jej odpisywali. Ale wciąż mnie dręczy pytanie czy ona tak na serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka z Albatrosa
Jak już sex z czarnowłosym przystojniakiem to Izraelczyk,Włoch,Grek byle nie arab :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rehgfvbejkvbked
aga to niestety nie projekt tylko prawdziwa osoba poruszająca się na wózku. Jest chyba bardzo samotna i psychicznie też z nia coś nie tak. Ten związek, ciążę zmyslila (przyznała sie). Pewnie była na wakacjach i zauroczyła się w kimś. Dziś odnalazłam jej profil na YT , dwa dni temu polubiła post z jakiś występów tanecznych z tego hotelu piramysa blue lagun w hughardzie wiec widać wciąż w jej głowie tkwą te wakacje, hotel, miejsce, pewnie marzy o arabie... smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To naprawdę przykre co piszesz. Ale teraz się cieszę że ten związek zmyśliła. Biorąc pod uwagę jacy w rzeczywistości są araby mogła zostać bardzo, bardzo skrzywdzona przez jakiegoś sukinsyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,fmv,dsfm vcsfm,d v
widac ze brakuje jej milosci... okrutny los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssucz
ja miałam. Na wakacjach w Egipcie 2 lata temu. Byliśmy na all inclusive i mąż ze znajomymi całymi dniami siedział w hotelu aby chlać. Ja z koleżanką chodzilismy po mieście zwiedzać, i spotkaliśmy dwóch lokalnych panów, którzy zaoferowali, że nas pooprowadzają. Następnego dnia też się umówiliśmy i nastepnego. Któregoś dnia zaproponowali nam, oddzielnie, abyśmy się rozdzielili. My nie chciałyśmy, więc zaproponowali nam pójście na film do jednego z nich. Tego popołudnia po raz pierwszy zdradziłyśmy mężów i przez cały tydzień to robiłyśmy. Było bosko i bardzo mile to wspominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssuz
Ale odradzam. Zarazili koleżankę jakimś syfem a ona to sprzedała swojemu mężowi i kochankowi w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssucz
Nie kolego, niczym nie zarazili, a w łóżeczku obaj byli lepsi od naszych mężów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssucz
Rozbudziłam wasze erotyczne fantazje?. Lubię się drażnić. Ale zdrowie najważniejsze. Uważajcie na siebie bo to co ja przeżyłam jak czekałam na wyniki badań to tylko ja wiem jakie to piekło. Ta niepewność i co ja zrobię jak testy wyjdą pozytywnie? Jak ja to wytłumaczę mężowi i co z moim dalszym życiem? Serio nie polecam. Nie warto. Ja jestem zdrowa ale koleżance syfa sprzedał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssucz
Nikomu niczego nie sprzedał. Akurat obie byłyśmy zadowolone i zdrowe. I zaspokojone, czego naszym debilnym mężom się nie udało od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×