Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
m u s i c _ b a b y

WŁOSY, WŁOSY!! CHCĘ MIEĆ PIĘKNE WŁOSY!!!

Polecane posty

Wypisujmy tu wszystkie przetestowane przez nas odżywki i szampony do włosów, i na co one są :) zapuszczam włosy, mam już za łopatki, a chcę do pasa, marzą mi się długie proste, blond włosy. Osobiście szukam środków na to aby nie był one \'\'sianowate\'\' bo nie farbuję, ale miałam takie cienkie pasemka i ciut mi się zniszczyły, chciałabym też aby były gęstsze!! piszcie, zadbajmy o nasze włosy! piękne włosy dodają uroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, było już wiele tematow o włosach z wieloma poradami, wyszukiwarka nie gryzie. Jeden ze sposobów to jedwab. Poszukaj sobie;) po co zaśmiecać forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomagaczkaaa_**
a jak jest 10000000000.... topików codziennie o tym 'a;e ona łądna' , ' nie dorównacie jej', 'o grubasach'....... :/ to nikt nic nie mówi! :/ wiec daj spokój, każdy ma prawo zakładac topik, ile chce i kiedy chce! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiolad
W takim mlodym wieku masz wlosy zniszczone? Powinny lśnić! Dieta, witaminy, szampony bez chemii, na bazie naturalnych składników. Uzywaj jedwabiu np. Biosilk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komplekswzrostuuuu
co to ten WAX?? :) i tabletki ''Merz special'' gdzie moge kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim ostatnim nabytkiem jeżeli chodzi o kosmetyki do włosów był Krem Odbudowujący INTENSYWNA REGENERACJA PANTENE PRO-V. Muszę przyznać, że okazał się całkiem niezły. Odżywia włosy, są mocniejsze i jakby grubsze. Jutro zamierzam kupić maseczkę Garnier NUTRI GłADKI, zobaczymy jakie da efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojebus..
dziękuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam tak ze nie mam problemów z moimi włosami, wszyscy mi ich zazdroszczą są zdrowe lśniące. mam brązowe włosy i mam piękny złocisty połysk bardzo fajnie to wygląda. Zawsze mialam piękne włosy, jednak kiedy zaczelam uzywac prostownicy sie nieco zmieniły;/ zamówiłam w avonie szampon advance techniques ten zielony 2 in 1 + maseczke odbudowującą + taki preparat przed prostowaniem:) po tych specyfikach moje wlosy powróciły do normy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja stosuję zamiennie Wax, błoto \"Powitanie z Afryką\" i odżywkę Kallos owocową, każda trzymam ok 20 min (wax dłużej) a później po spłukaniu wcieram jedwab. W dotyku włosy sa miłe, miekkie i fajne, ale z wyglądu nadal sianowate :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pipa
Serie wygładzające z Garniera i L'Oreala są genialne. Zwłaszcza jeśli stosuje się szampon + odżywka + co kilka dni maska. Wax to wosk pielęgnacyjny do włosów, mam go w domu, akurat dla blondynek, jest świetny. Włosy są po nim miękkie i z każdym użyciem coraz bardziej odżywione i lśniące. Dla lepszych efektów warto wzbogacić dietę w siemię lniane, tabletki ze skrzypu polnego lub drożdże, które pomagają też w walce z trądzikiem. W całej kuracji przydatna może być zielona herbata (gorzka! Nie pija się jej słodzonej!), wspomagająca oczyszczanie organizmu z toksyn. Jak coś trzeba będzie jeszcze wytłumaczyć, to pytajcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość placenta
Też miałam sianowate i suche po blond pasemkach i Placenta mi je świetnie nawilżyła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go_ga
ja tez chce dlugie wlosy!!!!!! mam b geste, lekko krecone i dosc sianowate wlosy... ostatnio widze poprawe po odzywce klorane do wlosow suchych i zniszczonych, kupuje sie ja w aptece kosztuje kolo 30 zl ale jest b wydajna. wlosy sa po niej miekkie, wygladzone- mniej sie pusza. kupilam sobie tez tabletki na wlosy i paznokcie ze skrzypem polnym, jem od ponad 2 mies i mam wrazenie ze wlosy jakos szybciej mi rosna (ale nie wiem czy to nie jest tylko moje wrazenie;p pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podnosze ;) Ja ze swojej strony polecam odżywkę mleczną kallosa. Super nawilża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biotynę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskooookaa22
myślę, ze trzeba łykacv tabletki np. H-pantoten- niezły skład ma maska mleczna Kallosa stosowac raz w tygodniu szampon oczyszczający włosy z silikonów, aby nie były oklapnięte wcierac w końcówki włosów jedwab albo kryształki Alfaparfu czy RB robic maski z oleju kokosowego+dodoatki- na regeneracje i nawilzenie wcierac biostyminę+pokrzywa++brzoza- na pobudzenie wzrostu włosów jaknajmniej prostownic,suszarek,lakierow i pianek :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trdtrd
oo to mój topik z przed roku, skąd się tu wziął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam maski z Kallosa i o niebo lepsza jest Moc natury WAX, lepsza niz Teatrament Wax (zagraniczny producent) Mam obsesje na punkcje włosów, przez 3 lata je rozjaśniałam i teraz o nie bardzo dbam, oczywiście przestałam rozjaśniać i farbować. Dlatego tez probowałam wielu rzeczy.. Polecam - Moc natury WAX - GLISS KUR olejek pielęgnacyjny (oil nutritive) - jedwab z firmy biosilk czytałam kiedyś na Kafe żeby używać kremu nivea np 3 godziny przed umuciem wlosow lub na noc przed myciem.. Przyznam sie ze robiłam tak i tez są dobre efekty.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to ta BIOSTYMINA
czy idzie ja dostac w aptece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suvbeg
Gdzie można w Łodzi kupić biosilk, ten płynny jedwab???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się przekonałam na sobie, jak super na włosy działa biotyna,bo przez kilka miesięcy brałam lek biotebal, który ma jej największą dawkę. I moje włosy odzyskały piękny wygląd, przestały wypadać i teraz szybciej rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam sklep pieknewlosyonline.pl ponieważ w nim można kupić produkty, które spisują sie na medal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vibonaa
kazda z nas może mieć piękne włosy :) przecież tak naprawdę sekret tkwi w odpowiedniejpielęgnacji i stosowaniu tylko dobrej jakości kosmetyków. Ja już dawno zrezygnowałam z kupowania ich w drogeriach bo serio jakby sie tak przyjrzec blizej na skład to mozna osiwiec... same parabeny, alkohole i siarczany. Ja od wielu miesiecy uzywam tylko i wylacznie kosmetyków z inoar i jestem zachycona ich skutecznoscia. Obecnie jestem swiezo po zabiegu keratynowego prostowania zestawem Moroccan Keratin Treatment i powiem Wan tylko tyle - jest moc ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×