Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Marin

Złoto i srebro razem - co myślicie?

Polecane posty

Zastanawiałm się ostatnio jak by to wyglądało ;) Od razu zaznaczam,że nie chodzi mi o kilka pierscionkow na jednej rece srebrych i na drugiej zlotych ani o efekt \"choinki\" tylko np o jakiś 2 delikanych łancuszkach złotym i srebrnym. Co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhfdhf
nie powinno mieszac sie zlota ze srebrem. wyjatek stanowi obraczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno teraz modne jest łączenie złota ze srebrem, ale mi się to nie podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu się nie powinno? jakiś przesąd się za tym kryje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie takie połączenie jest strasznie tandetne i kiczowate. Ale są gusta i guściki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi się zdaje że osoby
które tu piszą nie wiedzą chyba o czym mowa. ja sama nosze na jeden rece zloty,na drugej srebrny pierscionek,srebrny lancuszek i zlote kolczyki. i co? jakos nikt mi jeszcze nie powiedzial ze wygladam kiczowato. przeciez osoby majace np zlota obraczke nie zrezygnuja z noszenia srebrej bizuterii,ludzie nie badzcie tacy zacofani. P.S. nie chcialam nikogo obrazic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię takie zestawienie ostatnio. Tyle, ze białe i żółte złoto. Jest bardzo modne w jubilerstwie. Przykładem są np. obraczki Bulgari. A jakie bransoletki są. Wow! Ja sama noszę np. łańcuszek z białego złota, zawieszkę z żółtego i do tego koła z białego złota. Kiedyś tez mi się to nie podobało, ale złoto białe jest the best i w niektórych przypadkach może je zastapić srebro, ale taki mocno świecące, wypolerowane, ładnie białe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi takie połącznie zupełnie niepasuje.... jak dla mnie srebro i złoto to dwie przeciwności... i nieważne czy to będzie delikatne, dla mnie to połącznie zawsze sie bedzie kojarzyło z burżujstwem i brakiem gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt koczowatości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczyt kiczowatości
;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie nosze zlota bo nie
lubie ->a mi się zdaje że osoby-to ze nikt ci nie powiedzial to nie znaczy ze wygladasz znanym projektantom mody jak czesto widac tez nie wszystko wychodzi biale zloto z zoltym jest czyms supelnie innym bo ten metal ma po prostu inny blask niz srebro dlatego biale i zolte zloto mozna swobodnie laczyc a zlota i srebra nie (nawet zbyt dobrze biale ze srebrem nie wyglada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kapsikkk
ja mam obraczke i pierscionki zlote...do tego mam srebrny zegarek i lancuszek na reke...uwazam ze to bardzo dobrze wyglada.. a zreszta ludzie... jesli wam sie cos podoba to zakladajcie nie patrzecie na innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkakonewka
a mi w analizie kolorystycznej wyszło że pasuje mi złoto (żółte) (o czym sama dawno wiedziałam-jakoś lepiej się czułam w złocie niż w srebrze) ewentualnie złoto w połączeniu z innymi metalami ale złoto ma przeważać. więc może nie kierujcie się modą na dany metal tylko wybierajcie to co do Was pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie nosze zlota bo nie
mi pasuje zloto ale nie lubie:P zdecydowanie wole srebro albo miedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .tiku tiku
srebro + zloto noszone razem powoduje zle wibracje tzn. aura jest niesprzyjajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bardzo
Mi się nie podoba taka mieszanka,jestem w ogóle zwolleniczką małej ilości biżuterii,kwesta gustu,ubrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vilemo 28
obecnie widziałam biżuterię chyba z Verony lub kruk łączącą odcienie nawet trzech metali srebro, złoto i ciedź ale to już połaczenie stałe wszystko zacżęło się od obrączek z srebro i złoto ale różne pierścionki srebro i złoto to choinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie lepiej zdecydować się tylko na jedną, albo złotą albo srebrna. Ja niestety mam alergie na zloto wiec mogę nosic tylko prawdziwe srebro. Fajne rzeczy znaleźć można na www.rzeszowski-jubiler.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdsdf

A ja często nosze łączone wzory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to nie robi różnicy. Chociaż o wiele więcej biżuterii mam ze srebra albo innych materiałów niż ze złota ... Poza tym uwielbiam zmiany tak więc wolę czasami zamówić sobie coś ze sztucznego tworzywa a za miesiąc zmienić na coś zupełnie w inny deseń. Często równiez noszę biżuterię w łaczeniu złota oraz srebra. 
Ostatnio spodobała mi się biżuteria Pandory: https://pl.pandora.net/pl/prezenty/ Zamówilam sobie bransoletkę z tej firmy - jak na razie zaczynam dopiero kolekcjonować i mam kilka charmsów. 

Głównie srebro plus dodatki ze złota ( mam również jednego charmsa błekitnego) Raczej nie będę juz dodawała do bransoletki kolorów, tak aby nie stała się zbyt kolorowa 😉

Edytowano przez trybuna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi sie takie polączenia również podobają. W wielu kompletach biżuterii mozecie zobaczyć połaczenie złota ze srebrem, mam taką bransoletke i taki zegarek. Kiedys miałam rownież bransoletke z charmsami, nie od pandory ale od innej firmy. Bransoletka jednak znudziła mi się tak wiec przestalam ją nosić.

Co jakiś czas lubię sobie kupic do kolekcji coś nowego. Jeśli szukacie oryginalnej srebrnej biżuterii, polecam zajrzeć sobie tutaj https://www.ankabizuteria.pl/bizuteria-srebrna-925 W sklepie mozna dostać rownież akcesoria do czyszczenia biżuterii. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×