Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agutka30

0,5 kg dziennie... ostro!!!

Polecane posty

Zakładam swój własny temat bo jak tylko gdzieś się przyłączam to topik upada... ja nie wiem co jest;DDD postanowiłam schudnąć i to dosyć drastycznie... ważę 68kg a mam jakieś 165cm wzrostu. postanowiłam że w miesiąc zrzucę 10kg... też sobie wymyśliłam;DDD w każdym razie wystartowałam ostro. Dziś była głodówka i senes... ojoj ale mnie przeczyściło;DD a od jutra max 500kcal... chciałabym chudnąć 0,5kg dziennie. Czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a latek ile masz
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agataaaaann
ja tez bym przyłączyła się- jakis plan??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat mam 22. w sumie 15października dopiero pojawię się na zajęciach i chcę wygladać inaczej... stąd te pomysły... 0.3 kg dziennie tez mnie zadowala;D a dużo pijesz i ćwiczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proana
nie wiem czy pytanie ylo do mnie-ja mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zrobicie sobie krzywdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko zrobicie sobie krzywdę
powychodzą Wam rozstępy od nagłego spadku wagi, skóra bedzie niejędrna....ja tak miałam, ale jak koniecznie chcecie się odchudzac to proszę bardzo, tylko potem nie płaczcie że ciało zrobilo się nieładne i żadne kremy i balsamy nie pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę ćwiczyła i w ogóle prysznic zimny i kremy itd i nic takiego nie nastąpi... zresztą wole rozstępy niż oponki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajl
pojawisz sie wychudla na poczatku roku akademickiego, a potem znajomi beda patrzec, jak cie z dnia na dzien dopada efekt jojo.. to jest dopiero wstyd.. lepiej sobie postaw cel nie 10, a 5 kg..kolejne 5 stracisz w ciagu kolejnych 2 miesiecy. przynajmniej bedzie to trwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola Ola
powodzenia;) ja musze schudnąć dwa kg do piatku... postanowiłam jeść tak; na śniadanie jogurt i kawa potem 2jabłka i obiad np ryba po grecku i potem jabłko... ważę 62kg wzrost 160. mam 17lat... za 1,5 miesiąca mam półmetek... czy uda mi się schudnąć do 55? i jak to zrobić? nie piszcie nic o jojo ani o tym że rujnuje zdrowie... proszę poradźcie;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siniorka
coś szybkiego dla Ciebie... Warzywna - 3 kg w 4 dni Jej podstawą jest warzywny koktajl, który pijemy przed każdym posiłkiem. Poza tym można jeść warzywa, ryż, pieczywo pełnoziarniste, chudy ser. Dieta przede wszystkim oczyszcza organizm. Spadek wagi spowodowany jest głównie ubytkiem wody. Przepis na koktajl • 3 marchewki • pół selera • małą cebulkę • i 5 pomidorów obierasz ze skórki, drobno kroisz i miksujesz. Dopełniasz wodą mineralną do objętości litra, schładzasz. Koktajl pijesz na pół godziny przed każdym posiłkiem i gdy czujesz głód. Przykładowe menu • śniadanie: 100 g chudego białego sera z pęczkiem rzodkiewek • II śniadanie: 2 jabłka i pomarańcza • obiad: szklanka ryżu uprażonego na łyżce oliwy z dodatkiem pomidora, papryki lub innych warzyw (cukini, kabaczka, pieczarek) • kolacja: mała główka sałaty z ogórkiem, cebulką i natką oraz 2 grzanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o... aż spróbuję od środy to zastosować... i zobaczymy... zmykam poćwiczyć... Dziewczyny... bierzemy się za siebie OSTRO!!! za miesiąc będzie 15kg mniej... no;) żeby było chociaż 10 hehe;) 3mam za nas kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do śmiesznej
ogranicz się do 300kcal, ale pij duużo wody. Dużo tzn 3litry. Gwarantuje Ci że schudniesz!! ja zrzuciłam tak 8kg a moja siostra 9, także naprawdę warto. Z tym że ja dużo ćwiczyłam. Skakanka, rower, rolki, bieganie i gimnastyka... ale warto było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tola Ola
śmiechotka i dużo ruchu... za miesiąc to będziemy laski że hej;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do śmiesznej
A w ile czasu schudłyście? (Ty i Twoja siosrta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do poprzedniczki
w miesiąc, może trochę dłuzej... w sumie wystartowałysmy 1 lipca. do tej pory staram się ograniczac do 1200kcal ale już nie chudnę... za to utrzymuję wage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja od dzisiaj zaczełam ta diete w której sie chudnie 5 kg w 3 dni jest tu jeden topik na ten temat i bardzo mi sie spodobal za 3 dni wam powiem jakie rezultaty i czy warto wyprobowac:) nie wieżę ze schudne az 5kg z 3 tez bym sie bardzo cieszyla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę schudnąć...
A ja dostałam od kumpeli zmodyfikowaną kopenhaską i od jutra zaczynam:) Chcę w 40 dni zrzucić 8-10 kg i musi mi się udać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaaaaaaaa
ty wez lepiej w ogole nic nie jedz:| gratuluje efektu jojo bo 500 kcal to jets stanowwwwwwwczo za malo dla organizmu jak sie zucisz na jedzenie to od niego nie odejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do musze schudnać
a na czym polega ta zmodyfikowana kopenhaska,wkleisz menu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę schudnąć...
Z każdej diety można wyjść bez jojo, tyle że wymaga to silnej woli i długiego czasu. Ja na przykład wolę szybciej schudnąć i dłużej wychodzić z diety niż chudnąć wolno i potem zacząć od razu jeść normalnie, bo kiedy nie widzę efektów, szybko się poddaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę schudnąć...
DZIEŃ 1, 8 1 kubek kawy Lunch: 1 jajko na twardo kawałek brokułu pomidor Obiad: kawałek pojedynczej piersi z kurczaka sałata DZIEŃ 2, 9 śniadanie: 1 kubek kawy Lunch: kawałek pojedynczej piersi z kurczaka sałata Obiad: 1 plaster szynki jogurt naturalny DZIEŃ 3, 10 śniadanie: 1 kubek kawy 1 tekturka (pieczywo chrupkie) Lunch: kawałek brokułu jabłko pomidor Obiad: 1 plaster szynki 1 jajko na twardo sałata DZIEŃ 4, 11 śniadanie: 1 kubek kawy Lunch: tarta marchewka, 1 jajko na twardo 1/2 serka wiejskiego Obiad: jabłko jogurt naturalny RAZEM DZIEŃ 5, 12 śniadanie: marchewka Lunch: chuda ryba (najlepiej mintaj) Obiad: kawałek pojedynczej piersi z kurczaka sałata kawałek brokułu DZIEŃ 6, 13 śniadanie: 1 kubek kawy Lunch: kawałek pojedynczej piersi z kurczaka sałata z olejem i cytryną Obiad: 1 jajko na twardo duża marchewka DZIEŃ 7 śniadanie: herbata Lunch: kawałek pojedynczej piersi z kurczaka obiad: -nic Podobno działa tak samo jak zwykła kopenhaska, a nie ma tych ohydnych befsztyków i szpinaku:) Kumpela schudła na niej 7 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muszę
fakt,wygląda smaczniej,zaraz wydrukuje siostrze ,dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzam sie od 10.09 i jem 300-310kcal : jem tylko obiadek;p serek wiejski 200kcal grahamka 100kcal i bulion 5kcal i zuje gume bez cukru oraz duzo pije;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenia87
polecam owocowo awrzywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe dietowiczki;) postanowiłam ważycć się co 3dni i jutro jest właśnie ten trzeci dzień... zobaczymy jak to mi tam idzie... jem nie wiele, nie łączę mięsa z chlebem, staram się nie jeść pieczywa chociaz dziś nie mogłam wytrzymać i zjadłąm pół drożdżówki z serem... to dltego że pracuje w barze i to bylo akurat pod ręką.. byłam strasznie głodna i mechanicznie wzięłąm tą drożdżówke... ale to nic;) poza tym troszkę ćwiczę i jem max do 16... potem tylko woda, ewentualnie jakiś owoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Kochane wkońcu uroczyście mogę zmienić stopkę;)))) ale jestem happ... czuję się taka leciutka... i juz mnie ubywa hehe;D coś tu pusto... piszcie o swoich efektach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona zapatrzona
Witaj Śmiechotko! Postanowiłam dołączyć się do jakiegoś topicu. Co prawda ja na swojej diecie chudne 0,5 kg przez ok. 3 dni ale fajnie jets się gdzieś dołączyć i podyskutować. Trzymam kciuki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×