Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama dzidziusia

małe dziecki i młoda opiekunka

Polecane posty

Gość mama dzidziusia

mam 9 miesiecznego słodkiego dzieciaczka, ale niestety musze wrócic do pracy i zostawic go na jakies 6 godz w tygodniu-straszne dla młodej mamy...ale zycie to zycie... w tym czasie bedzie sie nim opiekowac opikunka... i tu mam pytanie, uwazacie ze 21 letnie dziwczyna poradzi sobie w opiece nad tak małym dzieckiem...dziwczyna jest studentka, na pierwszy rzut oka wydaje sie odpowiedzialna...jest czysta, zadbana, stawka tez nie wygórowana...tylko ten wiek, jest całkiem młoda i nie wiem czy lepiej poszukac jakies starszej pani do pomocy czy zdecydowac sie na studentke...jesli macie jakies doswiadczenia podzielcie sie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 30000latkaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no no no no no no
Uważam, że dziewczyna dwudziestoletnia może być równie odpowiedzialna jak kobieta pięćdziesięcioletnia :-) Ja mam 23 lata, ale 2 lata temu opiekowałam się półrocznym chłopczykiem. Krzywdy mu nie zrobiłam :-) "dogadywaliśmy" się wspaniale :-) Niestety opieka kolidowała mi z nauką i musiałam (mimo próśb rodziców abym została) zrezygnować. Daj szansę dziewczynie, niech przez kilka dni przebywa z Wami i przy Tobie zajmuje się dzieckiem :-) Taki casting ;-) Powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bziczek
u nas na osiedlu opiekowała sie dziećmi bardzo młoda dziewczyna. Miała z nim fantastyczny kontakt - wyglądała bardziej jak starsza siostra. Dzieciaki ją uwielbialy ;) Zawsze była przy niej cała banda z podwórka ;) fantastyczny kontakt miała i z najmłodszymi i tymi troszkę starszymi. Więc nie ma reguły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerhy5
ja mam 16 lat i opiekuje się 11 mieś. obecnie dziewczynką.Mysle,ze to zalezy indwidualnie od kazdego,ja np świetnie sobie radze ,kocham dzieci.Pare pracodawców oczywiście ze wzgledu na wiek mnie odrzuciło. Ale dowiodłam,że nastki też umieją się opiekować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zosi
od prawie 2 lat moją córką opiekuje się dziewczyna obecnie 21 lat a jak zaczynała miała lat 19. Poradziła sobie wspaniale. Młody osoby są o wiele lepsze bo nie mają żadnych stereotypów na temat wychowania dzieci. Są optymistycznie nastawieni do życia i radośni. Bardziej kreatywni i nie krytykują metod wychowawczych rodziców dziecka. Wiek nie stanowi więc żadnego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×