Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kenziziz

BŁĄGAM NIECH MI KTOŚ PORADZI..MAM UCZUCIE FLEGMY W PRZEŁYKU I BOJE SIE ZE TO RAK

Polecane posty

Gość kenziziz

znajoma mi powiedziala ze flegma w przelyku to objaw raka przełyku..a teraz sie tak boje ze tylko mysle o tym mam to uczucie czasami ..ale nie caly czas..poprostu czuje flegme nie w płucaCH ALE W PRZEŁYKU./ wiem ze to moze byc tylko refluks i nic innego ale czy to moze byc też rak...jestem ostatnio caly cza przeziebiona ale to przeciez nie od tego ..ech .moze ktos to mial .. NIE PALE FAJEK WIEC OD TEGO TO NIE JEST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak ja mam
bedziesz tak miec jezeli masz przewlekle chore zatoki wiec sie nie martw pochopnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenziziz
no ale od zatok cos takiego ?wiem ze mam ciagle katar i jestem przeziebiona,..ale czy to od tego..przeciez zbieralaby sie ta flegmma w płucach a nie gardle..ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a jak ja mam
bo to tak powoli splywa po sciankach jak masz chore zatoki i dlatego. Ja tez tak mam i mi lekarz powiedzial ze to od zatok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenziziz
kochana a czy tobie ta flegma w gardle nie przeszkadza.. i jakie masz jeszcze inne objawy przy chirych zatokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kenziziz
Ja sądze ,że to nie zatoki tylko też skłaniam sie ku refluksowi. To objaw refluksowoprzełykowy. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyyttyty
to refluksowa choroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no sadze to samoo
refluks albo cos gorszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden refluks
ja od września zeszłego roku chorowałam na zatoki 7 razy więc jestem pewna, że to wydzielina spływająca z zatok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proponuję odstawić SŁODYCZE
mleko, pić imbir, to na początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadac choleraa
a czemu odstawic słodycze i mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żaden refluks
racja z mlekiem - mleko zamula jeśli już to pić przetwory mleczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .elka.
Też tak mam i to od zatok spływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenziziz
kochane ale wam moze to nie przeszkadza ami to uczucie tego w przełyku tak przeszkadza jakos i ciagle mysle o tym.. to dlaczego tej flegmy nie moge odchrzaknąc ani nic..jakby to bylo od zatok to mogłabym ją odchrząknąc jakos a ona tam siedzi i siedzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mi to przeszkadzało,ale poszłam do laryngologa i wmiare to zaleczyłam wiec tobie tez radze a po drugie im bardziej na to uwagę zwracasz i o tym myslisz tym bardziej i mocniej bedziesz to czuła.Idz do lekrza,dobrze Ci radze a przestaniesz sie męczyć i wkręcać się w raka.....pogratuluj swojej kolezance wiedzy na temat tego typu nowotworów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenziziz
nika a czym to leczylas kochana..pliss powiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już dokłądnie wszystkich leków nie pamiętam,ale wiem ze na same zatoki to dostałam bioparox i on na mnie najlepiej działał. Dostawałam też jakies syropy,ze ta flegma nie zalegała .Czasami mi to wraca,ale nie w takim natęzenie jak kiedyś.Poza tym i tak wybierz się do lekarza bo również może być początek ropnago zapalenia krtani. Warianty są różne,ale wszystkie szybko leczące się więc bardzo doradzam wizytę u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań ludziom ubliżać dziewczyno bo ja od 5 lat mam tarczyce chorą i nigdy lekarz nie mówil,ze to od tarczycy. Jak wyleczyłam zatoki to nie mialam tej flegmy a tarczyca jakoś chora pozostała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj dzieciaku....kretynke te se znajdz u siebie w domu najlepiej mamusie.....a po drugie idz do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem teksu!!!Napisałam jej,ze to mogą być zatoki{ bo sa na 99 % ) i kazałam jej isc do lekarza. Jeszcze raz ci mówię dzieciaku głupi,ze mam chora tarczycę i wiem doskonale jakie daje objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bożeeee co za dzieci
:/ najlepiej zacznijcie sie rzucać piaskiem w piaskownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty naprawde jakś głupia jesteś od kiedy to zapalenie krtani jest smiertelne, sama mialm chyba ze 3 razy i jakoś zyje i antybiotyki na to bralam. I nic jej nie wmówilam bo powiedzialam ,ze może miec to albo zatoki. Dzieciaku ty idz się leczyć i przestan ludzi obrazać bo trzeba byc kretynem zeby myslec,ze zapalnie krtani to smiertelna choroba. Chyba ze strasznego ciemnogrodu jestes dzieciaku!!!! Nie gadam już więcej z toba bo widać ze wiedzy to zadnej nie masz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no senss
tarczyca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooooooodka
nie boj sie-ludzie ze zwyklej sraczki zrobia raka. jestes przeziebiona mowisz- no i proste, wylecz sie a pozniej szukaj sobie nopwotworu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kenziziz
to znaczy ja ciagle mam jakis katar itd..i czasem mi to sie pojawia ale od kilku lat juz to mam a nie jednorazowo kochane..to tak dla sprostowania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jozefinka
Ssaj olej slonecznikowy - obojetnie co to jest- powinno pomoc- tylko nie przerywaj kuracji gdy bedziesz czula sie gorzej- jedynie ogranicz do raz dziennie.Zasypiaj z tabletka propolisowa w ustach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×