Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prallinka

Jakie wybieracie ciasta na wesele?

Polecane posty

Gość prallinka

Ja zastanawiam się nad makowcem, sernikiem i czymś lekkim na biszkopcie. Musze zdecydować sie na 3 ale facet nam odradza te 2 "ciężkie" ciasta bo twierdzi, że po torcie to będzie za dużo "ciężkiego" Ma racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe u mnie kobieta doradziła tak. Sernik, bo praktycznie każdy lubu sernik, jedno ciasto biszkopt z galaretką i owocami jakoś się to ciastko nazywa, drugie biszkopt z lekka masą, smietankową, czekoladową itd. Więc każdy znajdzie coś co lubi. Też mam 3 ciasta plus dwa rodzaje drobnych ciasteczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
Mi doradzili to samo!!! Hmm coś w tym musi być. Jeszcze pomyślę :) Zastanawiam siętylko nad tortem bo zawsze chciałam z bitej śmietany ale też odradzają że pójdzie do kosza jak zostanie a tradycyjny nie... mnie to dziwi przecież powinni normalnie do lodówy i niech stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh wiesz co właśnie powinno stać w lodówce, ale radziłabym ci Nawet z jakiejś innej lekkiej masy, wtedy masz pewniejsze, że sie utrzyma i nie popłynie. A kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie bedzie oprocz Tortu weselnego biszkopt z masa ze smietany, z masa czekoladowa. Moze jedne to karpatka, serniki, metrowiec, sekacz, moze babka, beza i to chyba wsio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prallinka
Aaa własnie :) KOPA będzie :D Okokokoko ja mam ślub 20 października, własnie brzuszek zaczoł rosnąć oj ojjjjj /5mc/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaa no to też kochana z października. Ja tez październik. Eee to myślę, że sobie nawet na śmietanowe ciasto możesz pozwolić bo będzie chłodno. Ja też lubie takie ciasta, ale myślę, że najlepsza masa to będzie albo na bazie twarozków, albo troszkę jednak cięzsza, co nie znaczy maślana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajjaaj
ja chcę mieć wszystkiego po trochu!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×