Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ART TECH

EGZAMIN NA PRAWO JAZDY

Polecane posty

Gość ja tam zdalam prawko
3 miesiace temu, ale jezdzic nie umiem ... Nie wiem jakim cudem zdalam ? Musze sie zapisac na jakis kurs udoskonalajacy jazde ... bo juz wszystko zapomialam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadać o byle czym. Ja np. na początku mu zaczęłam mówić jak to ja się bardzo stresuję, że tyle egzaminów już w życiu miałam, ale ten to chyba najgorszy. No to zapytał się mnie co to za egzaminy, to mu zaczęłam studiach opowiadać. Później przyuważyłam że z naprzeciwka jedzie babka i gada przez komórę, to mu zaczęłam kity wciskać jacy ludzie są nieodpowiedzialni itp, że w samochodach to powinny być montowane zestawy głośnomówiące i tak dalej. Stres mobilizuje i zawsze coś się wymyśli :) Ale rękaw i ruszanie to miałam tak opanowane, że coś pięknego. Z tą redukcją, to oczywiście prawie nigdy nie pamiętałam, że to trzeba zrobić przed ostrym zakrętem, albo że jeśli będę ostro skręcać w prawo, to warto przed skrętem odbić w lewo lekko :) a co mój facet później się na mnie nakrzyczał podczas jazdy, to nasze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wprawy po prostu nie da się nabrać przed egzaminem! 30 godzin to jest nic! Ja prawko zdałam pół roku temu, od tego czasu przejechałam jakieś 5000 km, ale dalej twierdzę że nie umiem jeździć i stanowię zagrożenie na drodze :) oczywiście idzie mi trochę lepiej niż w dniu egzaminu, ale do wprawy to dojdę po kilku latach jeżdżenia. Najważniejsze to zdawać sobie sprawę z własnych niedoskonałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jasne, ze jak ktos mial tycznosc z autem tylko te 30 godzin, to ma zerowe pojecie o prowadzeniu auta. Jednak cwiczyc, cwiczyc. Wziac ojca, chlopaka, brata, czy kogos, pojechac w pola i uczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam
sie 30 godzin dla kompletnego laika to nic ... ja dopiero po zdaniu prawka tak naprawde nauczylam sie jezdzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
właśnie się dowiedziałam że na egzaminie inaczej są ustawione tyczki niż ja sie uczyłam jeżdzić ;) suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się nie mogę doczekać egzaminu. Pewnie się zestresuje trochę, ale jak już wyjadę z placu ( jak się uda ) to będzie gicio :). Ja mam o tyle dobrze że sama nie będę, bo ze mną zdaje moja szwagierka i ustawiłyśmy się na ten sam dzień i tą samą godzinę :), więc będziemy się wspierać :). ART TECH życzę ci powodzenia jutro. Ja jutro mam dwie godzinki jazdy :) więc musze je wykorzystać jak najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
ZDAŁAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeszcze nie wierze w to, zrobiłam 2 błędy na mieście ale powiedział że miałam szczęście że nikt nie jechał bo musiał by interweniować, jeździłam po mieście 25 minut, myślałam że oblałam, pytam sie go "zdałam" a on jasne dobrze pani jeździ tylko proszę używać częściej kierunkowskazów i patrzeć dobrze na znaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
dzięki ;) kurde ale dzisiaj sie scheje, trzeba to oblać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
nerwy były, noga na sprzęgle latała mi jak oszalała, jak wyjechalan na miasta bylo ok, wyluzowałam sie chyba az za bardzo bo nie zauważyłam znaku i nie włączylam kierunkowskazów w zawracaniu na 3, i jak popelnilam te bledy bylam pewna ze mam oblany i juz totalna olewka i szlo mi super :D powiedzial że bardzo dobrze jeżdżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
dzięki :) w Jastrzębiu Zdroju na Śląsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
Jastrzębia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Katowicach jeszcze nie jezdzilam , wiec trudno mi odpowiedziec na twoje pytanie. ale tak z obserwacji pieszego moge stwierdzic ze dosc duze jest natezenie ruchu ale tez wiadomo ze duzo zalezy od godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
hehe :) wiesz wiadomo dlaczego zamkneli w Rybniku WORD :/ a teraz w Jastrzębiu wszyscy zdają z Rybnika, wodzika, zebrzydowic, raciborza, żor, - poprostu masakra, tyle tych ELek jezdzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ART TECH
dobra ja spadam 🖐️ wszystkim zdającym życzę powodzenia, wiecej pewności na drodze i bedzie git :) Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość internetowy słownik
Gratuluję i tak na przyszłość umie --> źle umiem --> poprawnie Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję Aha i bądź ostrożna na drodze jak już odbierzesz prawo jazdy z tego co pisałaś to średnio jeździsz. Uważaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×