Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ariane84

Bardzo podoba mi sie fryzura Rihanny

Polecane posty

Gość ja mam taką
tylko z grzywką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rihannna
no jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jutro ide się tak obciąć, jestem umówiona na godzine 15. boje się tylko że nie będą mi się tak fajnie układały bo z natury nie mam idealnie prostych włosów, ale jestem juz zdecydowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajna fryzurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewuszkaaa
a teraz ma taki helmofon na kleopatre... ta z linka o niebo lepsza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jest
brzydka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZDROSCICIE /
rihanna jest ładna, nie przesadzaj :| ;/ bez przesaddy, roozumiem ze mozna byc zazdrosnicą, ale naprawde nie przesadzaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturc_Ja
moim zdaniem sto razy łądniej jej w brązowych włosach i takich jak miała,teraz jakoś dziewnie wyglada,starzej i ubeira sie jakos tak :/ ale zrestza,co mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fryzjerka aneta
jesli nie macie idealnie prostych naturalnych wlosow fryzurki takiej nie osiagniecie .jesli wam sie kreca lub faluja trzeba je bedzie prostowac albo na szczotce ukladac.porzadna fryzjerka powinna odradzic takie wlosy osoba o nie idealnie prostych wlosach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biol
ja w liceum i kawalek podstawowki sie tak scinalam. a ze prostych wlosow nie mam to wlosy wywijaly mi sie jak tylko chcialy i zawsze bylam na nie wkurzona. wiec jak nie macie idealnie prostych wlosow to nawet prostownica nie zaradzi na dłuższą mete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fryzjerka aneta-------> ja mam falujące włosy i poszłam dziś do fryzjera zrobic sobie upragnioną fryzurkę a\'la rihanna. fryzjerka po obejrzeniu moich włosów stanowczo mi ją odradziła, stwierdzając tak jak ty ze to fryzura do idealnie prostych włosów i ze będe wygladała beznadziejnie gdy nie bede ich codziennie prostować. Doradziła mi inną fryzurkę, dosyć krótką, zgodziłam się i nie żałuję, dla pocieszenia zostawiła mi po bokach troszke dłuższe włosy niz z tyłu żeby choc troszke przypominało to fryzurke rihanny. efekt końcowy jest zadowalający po mimo że nie tak to sobie wyobrażałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna-ka
ja mam naturalnie proste wlosy ale sa bardzo cienkie i malo ich mam. chcialam sobie sciac bardzo podobnie, ale zastanawiam sie czy nie bede wygladala jak zmokla kura? czy odpowiednie cieniowanie doda im objetosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna-ka
po pol h od wyjscia z domu mam juz je klapniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę że odpowiednie
cieniowanie podniesie włosy i sprawi,że nie będą oklapnięte.Ale to musi zrobić dobry fryzjer,nie każdy niestety potrafi dobrze wycieniować:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powariowałyscie z tym
prostowaniem włosów!!!moje włosy są prostsze niż druty, grube i gęste .. ile bym dała żeby miec loki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelaa-----> ja widziałam twoje zdjęcie na innym topicu i mysle ze będzie ci bardzo ładnie w tej fryzurce, masz idealna długość włosów i odpowiednie rysy twarzy do tej fryzurki. a twoje włoski to są takie proste z natury czy prostujesz je prostownicą ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=>Aleja gwiazd bardzo ci dziękuję:) aaa ja mam takie naturalne włosy:) chociaż nie powiedziałabym że mam idealnie proste,właśnie wydaje mi sie że podkręcają mi sie na końcach,są że tak powiem bardzo niesforne:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfg
jakieto dziwne że żeby cos się spodobało to musi być na szczycie listy przebojów, przecież codziennie mijałaś na ulicy dziewczyny właśnie tak ścięte ale dopiero teraz chcesz sie tak ścią bo Ruchana tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruchana
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfhfg
hyhyh co sie śmiejesz :) tak ją nazywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehehehehe
faktycznie bardzo śmieszne.....powyższe komentarze świadczą tylko i wyłącznie o inteligencji (a może i jej braku:/)....co to za ułomne dziecko?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosko wygląda!! bardzo mi sie podoba(i nie tylko mi)...jak zrobie fotke to pokaże:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×