Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem nie wiem

Tata mojego chłopaka powiedział, ze jestem przwrotna

Polecane posty

Gość Nie wiem nie wiem

Jak mam to rozumieć? Nie ma tu żadnej prowokacji,w stylu podtekstu erotycznego, ani nic z tych rzeczy ;) Poprostu, chciałabym wiedzieć, czy to pozytywne, czy negatywne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem
o chorobka, ale własnie powiedział to w sytuacji, w której nic by na to nie wskazywało... Też właśnie tak to rozumiałam zawsze, ale może on rozumie to inaczej i powiedział to tak, jakby miał to być komplement :P Więc już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia_boleslawa
moze wywrotna? sie wywalilas i dlatego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to mialoby zabrzmiec jak komplement to ojciec twojego chlopaka uzywa zwrotow ktorych nie rozumie ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem
Było tak :) Nie mogłam przyjechać do mojego chłopaka, ale ostatecznie zdecydowałam się, ze przyjadę, jego tata wchodzi do pokoju i z uśmiechem mówi: Ty to przewrotna jesteś... Też mnie trochę zamurowało, bo nie wiedziałam o co chodzi i dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia_boleslawa
no to wszyskto jasne, przewrotna jestes i tyle, tatko ma racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewrotny 1. «zachowujący się, działający w sposób nacechowany fałszem, chytrością; też: świadczący o takich cechach» 2. «ukrywający prawdziwe cechy czegoś» Jednak w kontekście sytuacji sądzę, że było to coś w stylu \"kobieta zmienną jest\" ;) Trzeba wziąć poprawkę na fakt, iż ludzie często nie wiedzą co tak naprawdę dane słowo oznacza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena niebieska
oj się nie przejmuj - o to mu chodzilo, że zdanie zmieniłaś a jeśli to Ci tak leży na wątrobie i myślisz, że źle wypadłaś w jego oczach, to następnym razem zrób mu przeprosinowego lodzilka i wszystko się unormuje :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem
Nie mam pojęcia o co mu chodziło...zaczynam się trochę bać, ale znowu z drugiej strony, nie miał żadnych podstaw, zeby mnie tak określić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wiem nie wiem
To może rzeczywiście wezmę tę poprawkę i będę myśleć, ze chodziło mu o coś w stylu "kobieta zmienną jest" :D i tego będę się trzymać dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzena niebieska
nie zrobiłaś nic złego, więc nie mógl źle pomyśleć szczególnie jeśli mówił to z uśmiechem. widocznie niewłąściwego pojęcia użył, a akurat przewrotność jest często mylona ze zmiennoscią posługując się np. takimi wyrażeniami, jak " przewrotny los"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×