Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kolorowanka24

krakow, gdzie znalezc sklepy z dobra bielizna dla wiekszego biustu??? pomozcie!

Polecane posty

Gość kolorowanka24

pytanie jak w temacie nan 80 D i chociaz wcale nie uwazam ze to jakis wielki biust mam problemy ze znalezieniem ladnej bielizny gdzie w krakowie sa takie sklepy ni kupuje w interenecie bo nie wyobrazam sobie kupowania bielizny bez przymiarki mimo wszystko:/ co do triumpha nie jestem zadowolona no i cena nie szukam czegos taniego moge dac za dobry biustonosz nawet te 70, 80 zl ale po prostun igdzie ich nie widze:/ czy ktos wie gdzie dostac bielizne firmy samanta lub konrad? pomozcie dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.intimo4you.com/ Mają sklep stacjonarny na Wysłouchów 3/1. Ale ja przede wszystkim serdecznie Cię zapraszam na www.biusciaste.prv.pl - jak odkryjesz ile cudów można kupić przez internet, to szybko zmienisz zdanie. Poza tym przeczytaj: http://tiny.pl/5pm3 \"Paradoksalnie kupując przez Internet, nie kupujesz kota w worku. Po przymierzeniu możesz się wycofać. Jeśli stanik Ci nie pasuje, to MASZ PRAWO go nie tylko wymienić, ale całkowicie zwrócić - a sklep odda Ci pieniądze. Zatem zakupy przez internet są zawsze najpierw zakupami na próbę. Możesz zatem przymierzyć stanik nawet kilka razy, pod różne bluzki, bez wracania do sklepu i tłumaczenia sprzedawczyni, że nadal się zastanawiasz i chciałabyś kolejny raz przymierzyć ten sam stanik.\" No, i koniecznie zajrzyj tu: http://tiny.pl/1q2x ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowanka24
niestety nie moge pzrekonac sie do zakupow przez net nawet kiedy robie zakupy w normalnych sklepach, z regoly dopiero ktorys zkolei stanik w moim rozmiarze lezy wlasciwie, rozmiar rozmiarem ,ale zawsze cos odstaje uwiera, splaszcza biust lub cos jeszcze innego kupowanie stanika za posrednictwem netu....przymiarka...odsylanie....kupownie nowego :o....wydaje mi sie baaardzo ciezkie i flustrujace :d ja rowniez buszuje w necie i widze ogrom pieknej biuelizny , po prstu chcialabym znalezc ja gdzies w sklepie...informacje na temat tego gdzie mozna ja znalezc sa dosc ciezko dostepne nawrt na stronie producentow a prtzypuszczam ze nie prowadza jedynie internetowej sprzedazy, czyz nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem w zasadzie nie w producentach, tylko w naszych \"kochanych\" bieliźniakach, które nawet jak sprowadzają bieliznę danej firmy to w bardzo ograniczonej rozmiarówce - 3 obwody i 4 miseczki, a potem wciskają w to klientki. Na Lobby Biuściastych jest gdzieś wątek o sklepach stacjonarnych - może jakieś z Krakowa są opisane? Poza tym przepraszam, że zapytam, ale czy jesteś pewna swojego rozmiaru? Czy pod biustem, mierzone ściśle i na wYdechu, masz minimum 85 cm? A w biuście, mierzone luźno, ile? Może niewielka zmiana obwodu i/lub miseczki sprawiłaby, że więcej staników dobrze by leżało? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylonka
Ja właśnie szukam w necie często w jakimś mnie znanym sklepie czy też na aukcjach można znaleźć porządne staniki z niezłej cenie, a co najważniejsze wygodne i w rozmiarze jaki szukasz. Ja tak czasem kupuję i trafiam na fajne modele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość distol
sklep na Kazimierza Wielkiego (Barabella?), Dietla (Intimo) i na Sławkowskiej (nazwy nie pamietam i zreszta nie polecam tego sklepu, bylam tam tylko 1 raz, bo mają mały wybór nietypowych rozmiarów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość recinto
http://stanikowamapa.prv.pl/ Kraków Adore, Al. Pokoju 24, Brabella, ul. Kazimierza Wielkiego 31, Brafitteria, ul. Krakowska 5, doBRAna, ul. Powstańców Wielkopolskich 18 (King Square, Ip.), Intimo4you, ul. Dietla 50, MamBra, ul. Sławkowska 16, Marcille, ul. Długa 11A, Na rzeczonej sławkowskiej wcale nie jest źle (choć ze wszystkich najbardziej lubię Brafitterię), z 30G/65J dostałam 7 czy 8 staników do mierzenia, i nie wiem o co Ci chodzi z tymi "nietypowymi rozmiarami", 65F pasuje na o wiele więcej kobiet niż 75B.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gozatka
ile mniej wiecej kosztuja takie staniki? moj rozmiar to 65E/65F, dziwi mnie ze jest to uznawane za nietypowe poniewaz moj biust wcale nie jest duzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lefffa
Licz 120 zł i więcej. Taniej jest czasem jak się kupuje przez internet (zwłaszcza w sklepach z UK)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gęsi prać nie potrafią
up up up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś konkrety, spamerko? Jakie marki? Jakie rozmiary? Jaki dyplom ma ta "brafitterka"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×