Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fionaa21

co kupilam ostarnio w lumpeksie

Polecane posty

Gość fionaa21

az sie musze pochwalic:D - jesienny welniany czarny trencz esprit za 13 zl- - rurki ciemny jeans diesel za 15 zl - kozaczki saszki za 13 zl - zielone butki peep toe na koturnie gregroe za 19 zl - kilka unik zara i atmosphere -2 szeokie paski czerwony i brazowy - wielka brazowa torbe worek za niecale 100 zl mam najmodnijesze rzeczy na jesien:) polecam wszystkim szmateksy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jan marian rakieta
buty w lumpeksie...gratuluje :o mogli od razu dac masc na grzybice ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
buty byly nowe.. po czy jak po czym, ale po butacg od razu widac, czy sa nowe czy nie. wystarczy spojrzec na podeszwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia2020
owszem w lumpeksach zdarzają sie fajne ubrania, oraz buty, ubrania kupuję butów nie. Wypierz te co kupilas [szmatką i wodą gorąca+ płyn porządnie umyj] i przesmaruj wodą utenioną. Będziesz miała bezpieczeństwo. Ale dobre mogli dać gratisowo maść na grzybice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aosihgu
a ja sobie dziś kupiłam żakiet, spodnie i sweterek :) co prawda nie w lumpeksie, ale również zakupy były :P nienawidzę zakupów, także fajnie, że mam to już za sobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krolowa zycia
ja dawno temu kupilam piekna posciel ( z egipskiej bawelny )z PALOMA PICASSO HOME COLLECTION i jest naprawde ekstra, jakosciowo pierwsza klasa , zaplacilam za nia 9 zl i uwielbiam pod nia spac , jest taka milutka i mieciutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się czepiacie
tej grzybicy... przecież powiedziała dziewczyna, że buty są nowe. Sama widziałam nie raz nowe buty w szmateksach. Pewnie, że widać czy noszone, czy nie. Tak samo kupujesz w sklepie...mierzyło je przed tobą 100 osób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedosc ze w sklepie mierzy
buty ponad sto osob to przeciez moze je oddac ktos kto gdzies w nich wyszedl i tez mial rozne choroby...wiec sie nie czepiajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
gdzie wy mieszkacie ze takie ciuchy(markowe) kupujecie w szmateksach? u mnie w szmateksach to ciuchy jak z bazaru(20 lat wstecz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolusia
a mam znajoma9a nawet 2),ktore tylko w ciucholandach sie zaopatrują i chodzą tak odwalone,ze az mnie zazdrosc bierze. jas nie umiem nic znalezc w takim sklepie,choc bardzo bym chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fionaa21
ja w toruniu. w lumpeksie jest pelno nieladnych ciuchow, ale w dni, kiedy sa dostawy to mozna znalesc takie cuda, ze glowa mala;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkakakka
ale jak jest cena 40zl lub 50za kg to sam tshirt kosztuje z 8zl, nie kazdego stac, a co dopiero buty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdenek smetana
ja jakiś czas temu wygrzebałaem grafitową koszule Versace - 15 zł wygląda jak nówka :-) ale przyznam sie ,iż zadko udaje mi sie znależc coś ciekawego w cichlandach. Mało fajnych rzecy dla facetów , jesli juz sa wygladaja na tragicznie zużyte :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba logiczne, ze sie pierze ciuchy z lumpeksu. jeesu. ja kupilam w sobote przesliczna czarna bluze z kapturem, rozpinana w pionone biale paki a wyglada jak nowa. szerokie granatowe jeansy za 12zl, i bluze czerwona z kapturem za 10zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sobie kupilam piekny plaszcz,ktory wyglada mi na nowy (no przynajmniej nic nie zniszczony) i jestem mega zadowolona :D Co prawda dalam za niego 80 zlotych,ale za nowy bym musiala zaplacic pare ladnych stowek. W sumie chodze tylko do jednego lumpeksu, ktory nie jest tani,ale ciuchy sa super,niektore nowe jeszcze z metkami, wszystko wyprane,wyprasowane i na wieszakach. Nie znosze tych lumpeksow z koszami,w ktorych trzeba przebierac i tym charakterystycznym smrodkiem na wejsciu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna na wydaniu--> ja tez mam awersje do takich seków. no ale juz w sobote wielki dzien! nie moge sie doczekac po prostu aż sobie sprawie cos nowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panna na wydaniu--> ja tez mam awersje do takich seków. no ale juz w sobote wielki dzien! nie moge sie doczekac po prostu aż sobie sprawie cos nowego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno mnie nie było w żadnym lumpie...a wybrałabym się do takiego ogggromnego w Gliwicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dzisiaj
super sweter szary H&M i świetną dżinsową kurtkę zary:D:D:D plus piękny brązowy pasek firmy nieznanej. Całość=38 zł. Stan:idealny. :) Dopiero zaczynam, ale już się cieszę. Właśnie zaoszczędziłam na nową parę butów:D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buty nowe na lato Primark - 15 zł sukienka w wisienki New look (z metkami) - 25 zł spódnica czarna topshop - 7 zł bluza Nike - 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niby wszystko ok ale
torchę za bardzo mi tu lansem na markę pachnie. co z tego, że nike? trochę mnie to śmieszy, jak komuś zależy na marce to zdaje sobie sprawę, że takie ciuchy kosztują. a potem podniecacie się metką kiecki w której już ktoś chodził. nędza. sama kupuję w ciucholandach i prorytetem jest dla mnie to czy dana rzecz jest fajna a nie to czy to puma czy sruma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale marka daje ci pewna
gwarabcje,ze kroj, matewrial, szyciejest dobrei razczej bardziej sie nie posypie. Poza tym masz frajde, bo wiesz ile zaoszczedzilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jak bywam
w Londynie,wskakuje na Camden Market.zawsze tam to dopiero oszalec mozna na maxa....juz dama nie wiem co za ile kupilam,ale to jest az legenda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to widze
ze ciuchlandy postawily na UK sadzac po wymienianych markach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×