Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Rebeko...juz poszło,bo pakowałam jeszcze gorace :)...macie tam u Was takie prawdziwe pączki czy takie w kształcie oponek...?Rebeko,a jak tam imona ,wybraliscie juz cos innego niz Tradycja ;)...U mnie nalodowce wisi kartka i kazdy wpisuje swoje prozycje ,mnie sie nawet Rebeka podoba ,ale reszta rodzinki kreci głowa...Jako ,ze plec dalej nieznana to mamy w czym wybierac...:) A co do płci to moj maz obstawia dziewczynke(poniewaz wszystkie wpadki w okolicy ,to własnie dziewczynki:D,a ja raczej jestem za chłopcem,jakos ten moj brzuch taki podobny do tego jak w srodku byl włsnie syn...ale poczekamy zobaczymy :) U mnie w domu kobietki dra pierze i plotkuja...jak zwyczaj karze...A co do plotek ,to w ostatnim okresie byłam na tapecie,bo wszystkie \"zapracowane\" panie zachodziły w głowe ,gdzie przebywam ,ze mnie juz tyle miesiecy nie widac? Usmiałam sie ,bo nawet moj najblizszy sasiad wmowił zonie ,ze prawdopodobnie zostawiłam mojego meza i wrociłam do mamy...Taka ze mnie wyrodna mama ,ze dzieci mu zostawiłam :)A teraz jak tylko kogos spotykam ,to wszyscy jakos dziwnie patrza na moj brzuch i jestem ciekawa co jeszcze wymysla...moze byc tak ze sie okaże iz nosze dzieciatko nie mojego meza... Takie sa uroki zycia na wsi,ludzie maja wyobraznie ,a ja mam ubaw :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo🌻u nas tak się przyjęło, ze na koniec szkoły są bale. Jak córka kończyła 6 klasę to też był bal:) A sukienkę faktycznie taniej mi się udało kupić bo widziałam na innej aukcji drożej, ale czeka mnie jeszcze kupno butów a to nie będzie tanie niestety. A mieszkanie na wsi też ma swoje uroki;)jak chcesz żeby ludzie o czymś wiedzieli to wiadomo komu i gdzie powiedzieć-a reklama dźwignia handlu no nie?;) Rebeka🌻moja córka co chwilę zmienia zdanie i zaraz po licytacji zaczęła krecić nosem że jednak inna jej się bardziej podoba:P Lepiej jak będziesz miała syna-wygodniejsi sa w wychowywaniu;):D kaszubka🌻wpadl mi do głowy taki pomysł, ze jak juz bedę mieszkac tam gdzie mam mieszkać;) to jak przyjedzie do mnie Rybka to przyjedziemy do Ciebie,co Ty na to?;) Rybka🌻przyjedziesz do mnie prawda? Jakiś rewanż mi się nalezy;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania - masz racje : to sa uroki zycia na wsi, zdaje sie ze jakis czas temu sie rozwodzilas, hihihi ...? :-D :-D U nas sa i oponki i paczki ale dzisiaj \"tradycyjne\" ;-) paczki, wiec zapraszam :-)... juz wcisnelam w siebie 3 :-P, ale jeszcze 4 zostaly ... Imie juz mamy wybrane, ale nie powiem :-P... narazie wiedza tylko dziadkowie, u nas takie glupie przesady panuja, wiec mysle ze sie nie pogniewasz 😘...? Jeszcze kilka dni cierpliwosci :-) U Was napewno ciezszy orzech do zgryzienia, bo 4 osoby musza dojsc do porozumienia... chociaz to Ty powinnas miec glos decydujacy :-) Nie znacie plci bo nie chcecie, czy nie udalo sie jeszcze \"podpatrzec\" ? She 🌻 - obawiam sie ze juz za pozno... nic juz miedzy nozkami raczej nie wyrosnie ;-) :-D :-D Stawiam poobiednia kawe : \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ ... no i te 4 ocalale paczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌻 suknia ładna, Twoja córcia szczuplutka więc będzie na pewno ładnie wyglądać. Annapo 🌻 jasne, że się podzielę bigosem, dla ciebie Rebeko 🌻 tez wystarczy, tylko musicie się uzbroić w cierpliwość, bo z moim deficytem na wolny czas ciężko będzie wykonać to natychmiast :-) Aniu dobrze, że się nie przejmujesz tymi plotkami, a ludzie mają przy najmniej rozrywkę :-D A swoją drogą to wyrozumiałego masz męża. Znikasz na kilka miesięcy, zostawiasz go z dwójką dzieci, wracasz z \"brzuchem\" a on Ciebie z otwartymi rękoma przyjmuje :-D Ostatnio Pan rodzynek nie pojawiał się u nas na ćwiczeniach, może zmienił godziny. W ubiegłym tygodniu go widziałam jak wychodził z siłowni, więc może zrozumiał, że to dla niego będzie lepsze :-D a tak na marginesie jestem rozczarowana, że nie wybrał właśnie mnie :-D :-D :-D Dzisiaj idę na ćwiczenia, jutro chyba na narty, a wieczorem na ćwiczenia, więc w czwartek zakwasy murowane. Miłego wieczorku życzę wszystkim, bo dziś się już chyba nie pojawię. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Nie było netu i kablówki - coś tam naprawiali... :D ale już jestem 🌼 Piotrek w domu siedzi ze swoją chorą nogą i często do mnie dzwoni na skype i na telefon :D teraz znacznie więcej go i widzę i słyszę... a czas ucieka :D She - pomysł bardzo dobry - jednocześnie poznam obie dziewczyny - ale frajda dla mnie. Goja - zakwasy hmmm jest na to sposób - zaangażuj męża - niech zrobi Ci śliczny masaż :D Rebeka - o imionach wnucząt dowiadywałam się zawsze po ich urodzeniu :D Annapo - plotki bywają kapitalne - gdy urodziłam trzecie dziecko znalazły się osoby, które nawet mnie mówiły, że to dziecko nie jest moje, bo nie widziały mnie z brzuszkiem... że kryję własną siostrę wychowując jej dzieciaczka :D 👄 dla wszystkich.... jeszcze dziś wpadnę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko dziekuje bardzo ,a w fotografa bawil sie moj synus:D She trzymam kciuki by sukienka doszla ja osobiscie nie trawie babek (ale to przez moja kuzynke ktora jest po 40 a wystroila sie w babke i wygladala fatalnie bo wszedzie byly waleczki a fujjjjjj);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno heh plotki na wsi tez kiedys mieszkalam i do tej pory sie smieje co ludzie wygadywali na moj temat mieszkalam w internacie wiec nie zawsze przyjezdzalam na weekendy kiedy zajmowalam sie dzieckiem sasiadki(ktora wtracala do rodzicow wlasnie z kolejnym niemowlaczkiem po czym znikala zostawiajac leciwym rodzicom juz dzieciatko,wiec ja by ich troche odciazyc jak wracalam to zabieralam baczki na ile sie dalo) wiec jak spacerowalam z nimi w wozkach po wiosce to oczywiscie byly moje,a to siostra mamy wpadla do nas do domu z pretensjami ze jak tak mama moze na to pozwalac i ze czemu ona sie dowiaduje takich rzeczy od osob trzecich a nie od mamy a chodzilo o to ze jak to mama moze pozwolic na to ze ja do zakonu ide a ja po prostu na czarno sie ubieralam bo ja depeche-ówa byłam:D I do tej pory moja osoba spedza sen z oczu wielu osobom ale jak to mówiła moja śp.babcia jak o tobie mówia to znaczy ,że jesteś kimś ważnym .Wiec sie tego trzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch załatwiałam dla siebie pewną rzecz - dużo pomógł mi Piotrek 🌼 i mąż. Teraz syn zadzwonił, że już w 90% sprawa załatwiona - aż się z radości poryczałam. Oj, dziewczyny - będę miała dla siebie elektryczny skuter :D Jak tylko zrobi się trochę cieplej zacznę uczyć się jeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaszubko ciesze sie razem z toba a jak juz bedziesz miala cacko w domku to go opijemy wirtualnie coby sie dobrze prowadzil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mam dzien superasny bo obudzilam sie i za oknem sloneczko i nie musialm walczyc po nocy ze sniegiem a teraz czas na kawe i herbatke \\_/` >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... ledwo po sniadaniu :-P wiec chetnie jeszcze sie kawy napije - dzieki Rudamaxi 🌻 :-) Kaszubko 🌻 - super, alez Ci to zycie ulatwi !! Trzymie kciuki za te pozostale 10% !!! I jak mowi Rudamaxi, jak juz bedziesz miala \"bryke\" w domu to zrobimy impreze :-) !! Goja 🌻 - baw sie dobrze !! U nas tez sliczne slonce za oknem :-)... wiec moze wyciagne M i do apteki sie przespacerujemy ... zawsze to troche swiezego powietrza lykne ;-) Zycze milego dnia kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Kochane ❤️ Melduje sie w srode :D Ja juz po ceremonii slubnej,fajnie bylo fotki posle ale dopiero po wszystkim bo dzis tylko byla sama ceremonia a jutro impreza - dlatego ze mlodzi dostali w prezencie subnym jeden dzien w ekskluzywnym hotelu z jakuzzi i spa akurat dzisiaj,ale bylo super. Dziekuje Wam mile panie za pocieszenie i dodanie mi otuchy,w sumie M mial za malo czasu i nie dali mu dzisiaj wolnego dopiero jutro wiec na slubie bylam Ja z synem -ale co zrobic take jest zycie i realia a u mlodego jego mama -kurcze zakopalysmy topor wojenny na dwa dni bo dw lata sie nie odzywamy ze soba-nie lubie falszywych ludzi ale na dzis jest ok. Pozdrawiam wszystkich i musze jeszcze kilka rzeczy przygotowac na jutro,nie wiem czy zdaze jeszcze dzisiaj zajrzec ale kto wie? Kaszubko 👄 ciesze sie razem z Toba w koncu bedziesz mogla sie sama poruszac-jestem za bibka rowniez Pozdrawiam🌼 Rebeko 👄 snaiadanko po 12-ej? hihi,jak milo-milego spacerku🌼 Annapo 👄 dziekuje,a plotki to naprawde smieszna rzecz - Jak o Tobie mowia to znaczy ze zyjesz,tak mawiala moja babcia.🌼 Rudamaxi- 👄 Laska jak ladnie wygladasz -zycze duzo szczescia w milosci,dziekuje za fotki.🌼 Goja 👄 Wesola 👄 Jestes? :D 🌼 Rzena 👄 She 👄 suknia sliczna i napewno bedzie corcia ladnie wygladac.🌼 Dea 👄 -a teraz zycze wszystkim milego dnia a ja uciekam do swoich zajec. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! No qrcze ja nie rozumiem ,ze ten czas tak szybko ucieka,wydaje mi sie ze dopiero wstałam a tu juz 14 brrr...ale dzisiaj sama sobie zalatwiłam ciekawe zajecie ,smazyłam nalesniki a ze musi starczyc na 6 osob ,to nie było widac konca ...w dodatku jeszcze sroda popielcowa i maja byc jako \"posiłek do syta\" do tego jeszcze miałam osobiscie smaka na ogorkową i tez sobie nie odmowiłam a co ?... She...no to na szczescie ,ze u nas takich zwyczajow nie ma bo miałabym nie lada kłopot...moja corcia nie lubi zadnych sukienek i zawsze jak juz koniecznie musi ubrac spodnice lub sukienke to sie musze nasluchac ,ze glowa boli...teraz maja w sobote bierzmowanie i dopiero ksiadz przekonał dziewczyny ,ze jednak maja ubrac spodniczki ,i sie zaczeło ,bo w szafie same spodnie i trzeba było kupic cos nowego... Niestety moj syn jesli chodzi o zakupy odziezy to niewiele sie rozni od cory,tyle ,ze nie moge na nich za glosno narzekac bo ja tez nie jestem fanatyczka kupowania ciuchow,a niedaleko pada jabłko od jabłoni... Rebeko...ja tam jestem cierpliwa i poczekam,bo sama tez dopiero po urodzeniu wybierałam to wlasciwe imie ...A co do plci,to ja nie chce wiedziec,bo w sumie to dla mnie nie ma znaczenia...mam juz parke i widze ,ze w wychowaniu nie robi to az takiej roznicy ,zarowno corka i syn sprawiaja pewne kłopoty ale tez oboje dostarczaja sporo radosci i dumy... Goju...jak juz pisałam ja cierpliwie poczekam na ten bigosik,to jedno z moich ulubionych dan,a czym dłuzej czekam tym lepiej smakuje...a co do M,to mysle ,ze jakbym tak rzeczywiscie dorobiła mu rogi ,to nie miałabym co szukac ,bo on nie nalezy do osob ktore łatwo wybaczaja... A co do waszego rodzynka ,to pewnie sie dowiedział ze Ty juz zajeta i nie chciał nikomu wchodzic w parade,bo innego wytłumaczenia nie widze :D :D Kaszubko...to w takim razie ja tez mocno trzymam kciuki i oczywisie pisze sie na oblewanie ...pozdrowienia dla Piotrka,nawet nieprzyjemne rzeczy sie koncza,a co do plotek to własnie jest najlepsze ,ze Ci plotkarze wszystko lepiej wiedza niz sami zainteresowani...;) Rudamaxi...bardzo madra babcie miałas,moja babcia tez była madra kobieta i wiele razy przekonałam sie ze miala dobre podejscie do zycia...jak siegam pamiecia to zawsze miała cos do zrobienia i poprostu nawet nie miała czasu na plotki ,wiec tym bardziej nic sobie z nich nie robiła i ja tez tak sie staram ,ale czasami mnie wkurzaja takie babsztyle ,co to zyja cudzym zycie,bo nawet nie zdaja sobie sprawy ,ze czasami moga komus wyrzadzic krzywde przez glupie gadanie,nie kazdy ma na tyle sił by nie przejmowac sie takimi glupotami... Alem sie rozpisałam ;)...no ale na dzisiaj to chyba tyle z mojej strony ,bo niedługo trzeba nakarmic rodzinke potem do koscioła a potem to juz marne szanse na kompa ,takze pozdrawiam wszystkie panie serdecznie i odmeldowuje sie do jutra :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was miłe panie po 30.chciałabym dołaczyc do was mam 32 lata i synka trzyletniego.pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martika 🖐️ smialo pisz i wskakuj do nas my z mila checia poznajemy nowe osobki -prosze sie zadomowic.🌼 Wesola - no widze ze jestes hihi i co teraz? :D Aniu - nic dodac nic ujac...a nie zrobilas wiecej tych nalesnikow? hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Od rana gubię godziny w zastraszającym tempie :D znów coś robili przy necie i kablówce... dopiero od godziny mam net. Kochane 👄 pewnie, że będziemy oblewać - może już za dwa tygodnie :D Wrzuciłam następne filmiki na YouTube - dziś poszedł z jedną z moich ulubionych - Bolero Ravela w wersji techno. Zawitał również do mnie Pan Leń hiihihihi na nic nie mam ochoty.. za dużo emocji miałam w ciągu ostatnich dni... :D nawet na myślenie nie mam dziś ochoty - pewnie odzywa się już przedwiosenne zmęczenie i brak słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszm ,ale synek mi dopadł kompa i naleśniki sie troche przypaliły ale juz jestem sytułacja opanowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeee......tam grunt to dobry humor :D:D:D:D:D hi,hi,hi,hi........od rana mam dobry humor:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to szybko kawa :D tez przysypiam... a do kawy może tak kokosanki ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko 👄 Pewnie ze opijemy,Ja juz zaczynam od jutra,a w piatek ide ostatni dzien do pracy hurrra 🌼 Martika - Ty tez nalesniki smazysz? poczestuj :D 🌼 Wesola - Ja poprosze kawy Ja ...:D 🌼 - teraz z doskoku bo mam werwe do roboty ale nie omieszkam zajrzec a co? jeszcze sie dzis narobie nie? ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×