Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Erato 👄 wszystkiego dorego z okazji urodzin. Dużo zdrowia i spełnienia marzeń 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Ruda ❤️ przykro mi, ale na pewno będzie dobrze. Bądź dobrej myśli i nie poddawaj się. Wierzę w Ciebie, jesteś silną kobietą. Ja w niedzielę mam dwie komunie. Dwie u chrześnic mojego M. Jedna u córki mojego brata, a druga u córki mojej przyjaciółki. W różnych kościołach i o różnych godzinach. Wychodzi na to, że od 10:30 do ok.13:30 będziemy w kościołach :-D Czas ucieka, a ja nie mam pojęcia w co się ubiorę. Coś muszę kupić, ale sama nie wiem co ja chcę. Największy problem mam z butami. Chcę kupić jakąś sukienkę a do niej buty na obcasie. Jak M to usłyszał, to natychmiast kazał mi kupić buty na płaskim maleńkim obcasiku. Powiedziałam, że będę go trzymać pod rękę, ale powiedział, że nie ma takiej opcji. Więc oprócz ciuchów i butów muszę szybko szukać faceta, który pozwoli wziąć się pod rękę :-D :-D Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrej nocki. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jeszcze do Was sie pozalic i wykrzyczec ... M chory i jak to chlop : oczywiscie umiera i marudzi jak stara baba 😠 !!! Chyba mnie przy nim szlg trafi [wsciekly ]!!! A Alice urzadzila nam po poludniu i wieczorem przy jedzeniu taki cyrk ze myslalam ze nas sasiedzi oskarza o molestowanie dziecka :-P Sprobuje jej jeszcze dac jesc za pol godzinki \"na spiocha\"... mam nadzieje ze cos zje bo jak nie to mi dziecko z glodu bedzie rano wylo :-O... Nic to, jutro bedzie lepiej... bo musi ;-) Erato 🌻 - wszystkiego najlepszego, spelnienia marzen i zeby sie Wam wszystko szybciutko poukladalo 😘 !! Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻... lista byla ,a mnie nie :D...no to chyba musze sie troche usprawiedliwic ;)... wczoraj udało mi sie naklonic mojego małzonka na zalatwienie kilku papierkowych spraw...stanie w urzedach ,przychodni,banku itp.zajelo nam cały dzien,potem odebralismy core i na zakupy i sie zaczelo :(...cora ,jak to prawdziwa kobietka nie potrafila szybko zdecydowac co kupic i ostatecznie skonczyło sie na awanturze,wg mojego slubnego zakupy maja wygladac nastepujaco,wchodze do sklepu,kupuje i wychodze .... po tym wszystkim musiałam jeszcze zrobic jakies papu i zaliczyc wywiadowke u corki...wieczorkiem jeszcze pomogłam synowi w pracy z jezyka polskiego ,ktorej dzisiaj zapomniał wziac do szkoly :O sklerotyk jeden :) :)... dzisiaj tez nie zapowiada sie ciekawie .... Erato🌻 wszystkiego najlepszego:sporo zdrowka i powodzenia ,spełnienia marzen razem z bukietem 🌻 i cała fura 👄 z okazji urodzin,sorki ze troszke spoznione ,ale naprawde szczere... Rebeko🌻 no to teraz masz dwoje dzieci do obiegania,nie wiadomo,ktore bardziej kłopotliwsze..posylam moc dobrych fluidkow na te ciezkie dni ;)... Goju 🌻troszke rozumiem Twojego meza,On to chyba z troski o Ciebie proponuje ten niski obcasik :D...myslałam ,zeby Ci podesłac MM do podtrzymywania,tyle ,ze on nie cierpi takich imprez ... Rudamaxi🌻 glowa do gory !...to pewnie jakies chwilowe,ostatnio mialas sporo stresu i moze to mialo wpływ na te wyniki... Kaszubko🌻 dzieki za wiadomosci od Erato... Milego dzionka zycze całemu skladowi i oddalam sie troszke popracowac....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Zachciało mi się trochę chorować .... powoli wracam do zdrowia - ale wciąż nie mam na nic ochoty. Rebeko - wydaje mi się, że już kiedyś pisałam o tym, iż przez pierwsze tygodnie życia dziecko jest połączone z matką niewidzialną pępowiną... tak jest również i w Twoim przypadku :D Maleńka odbiera także również wszystkie Twoje emocje... dlatego płacze i marudzi. Mamy coraz mniej wpisów - czyżby niektóre z nas już zniechęciły się.... już mają dosyć topiku ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda ❤️ będzie dobrze - wszystkie będziemy Ciebie wspierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadam Wam pomachać. Dzisiaj miałam pracowity dzionek. A na koniec dnia byliśmy na meczu piłki ręcznej. Ostatni w tym sezonie. Nasi panowie widowiskowo zagrali. Kaszubko ❤️ zdrówka życzę Rebeko ❤️ dla Twojego M również zdrowia, a dla Ciebie i Alce spokoju Annapo ❤️ moi panowie też za zakupami nie przepadają. Mój syn podobnie jak Twój rozkojarzony Buziaki dla wszystkich 👄 Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 chociaz slonko na dworze ,to jakos tak zimno.... humorek tez nie dopisuje,wiec nawet pisac sie nie chce:(...ale Wesola skusiła mnie aromatem kawy,wiec przy okazji skresle pare słow :)... wczoraj moja cora była w Czestochowie na zjezdzie szkol im.Kard.S.Wyszynskiego...wystepowała tam jako chórzystka...ale najwieksze wrazenie wywarlo na niej spotkanie z koronowana glowa...tak,tak nie ma to jak wielki świat :)...akurat na Jasnej Gorze przebywala ksiezna (i teraz objawia sie moja skleroza,bo nie pamietam ,jakiego kraju :D chyba Finlandii) z cala swita i przechodziła koło corki i jej kolezanek.....w Warszawie natkneły sie na p. Kozuchowska,teraz ksiezna,ciekawe kogo spotkaja nastepnym razem...:) Kaszubko🌻 duzo zdrowka zycze,bo idze,ze ma to wpływ nawet na Twoje wpisy,czemu nie ma sie co dziwic ;)...dzieki za linki od Maxii... Miłego dzionka zycze i pozdrawiam cały sklad...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wpływ na to co wypisuje ma humorek :D...nie wiem Kaszubko ,skad "idzie zdrowko"....moze to jakas intuicja ;)...mam jednak nadzieje ,ze jak juz to dojdzie ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Annapo ❤️ zdrowie faktycznie powoli powraca, a na to co piszę i ile piszę ma również wpływ mój humorek - a z tym jest ostatnio kiepsko. Wiosna - ciągnie mnie na dwór... a tu muszę być w domu i czekać, aż będzie mi lepiej - to jedno... a drugie...hmmm dobijają mnie zmienne humory i decyzje męża... nigdy nie wiem co wymyśli... i nigdy nie znam jego reakcji na to, co powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Buziaki wszystkim przesyłam. Widzę, że jakaś niesprzyjająca aura panuje w całym kraju. Ja też jakoś bez humoru dzisiaj jestem. Kaszubko 🌻 mój M też jest nieprzewidywalny. Czasem coś palnie nie zastanawiając się, później rozmawia ze mną jak gdyby nigdy nic, a ja się męczę, bo nie potrafię tak obojętnie podejść do jego słów. Annapo 🌻 u mnie słoneczko świeci, ale też jest zimno. W dodatku od rana boli mnie głowa. Wzięłam dwie tabletki ale nie pomogły. Jakaś zmęczona jestem, chyba zaraz pójdę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazda z nas mieszka gdzie indziej ,ale mamy podobne przezycia...u mnie tez na humor zalezny od postawy mojego wspolmalzonka i tak jak u wiekszosci z Was nie wszystko co robi czy mowi ,jest dla mnie zrozumiale..:D...pocieszajace ze nie sama sie z tym borykam... Ciekawe czy nasi panowie tez maja z nami takie problemy?...Pewnie tak... A teraz zycze milego wieczoru i do jutra......🖐️.... Rebeko🌻 posylam nastepna dawke dobrych fluidkow ,bo widze ,ze Twoje \"dzieci\" tak Cie dzisiaj zajely ,ze nawet nie masz chwilki dla nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo ❤️ Goja ❤️ Zastanawiałam się dość długo nad tym, co oni myślą o nas - no cóż - wiem tylko tyle, że dopóki nie marudzę, że nie wykonał tego czy tamtego... Dopóki przymykam i przymykałam oczy na jego wyskoki - wszystko jest i było ok :D Nie cierpię słów : zaraz, za chwilę... bo u męża "zaraz" to albo faktycznie zaraz ... lecz najczęściej za dobrą godzinę. Z drugiej strony - kiedy on coś chce - to ma być to natychmiast. Chyba [mając takich mężów] jesteśmy aniołkami hihihi tym bardziej, że jakiś nasz błąd oni pamiętają to cholernie długo i często wspominają - lecz mają pamięć wybiórczą - swoich błędów i potknięć nie pamiętają wcale 🌼 Rebeka faktycznie dziś zaganiana - jedno duże dziecko zabiera jej znacznie więcej cierpliwości i czasu niż to maleńkie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :-)... rzeczywiscie zabiegana jestem ;-) Wesola 🌻 - do mnie zapach nie dolecial... widocznie za daleko ;-) Goja 🌻 - szykuje Ci sie bardzo pobozna niedziela :-D Jak tam zakupy ? Masz juz kreacje ;-) ? Ruda 🌻 - piekne zdjecia ! A wynikami sie nie martw... jestesmy z Toba, bedzie dobrze 😘 !! Ania 🌻 - Twoja corka co i rusz o \"Wielki Swiat\" sie ociera... moze nastepnym razem bedzie to jakis mlody i przystojny ksiaze....? Jak mu wpadnie w oko to bedziesz miala koronowanego ziecia i corke ksiezniczke ;-)... Dziekuje za fluidki, juz jest niezle :-) Kaszubko 🌻 - cos w tej pepowinie jest ;-)... dzisiaj zostawialm M samego z mala na cale przedpoludnie (a co !!) i jakos tak nie chciala spac ani jesc i plakala... a jak wrocilam to pieknie zjadla (no fakt, mogla byc juz po tym porannym niejedzeniu glodna :-P ) i tak mi cudownie w oczy przy karmieniu patrzyla 😍 ... Tylko z zasypianiem pojawil sie maly problem... zazwyczaj ladnie sama zasypiala w lozeczku a dzisiaj marudzila i musialam do Niej kilka razy chodzic zanim zasnela... pewno sie bala ze mamusia znow sobie gdzies pojdzie ;-)... Widze ze wszystkie mamy ten sam podsatwowy problem : faceci :-D... No ale uczciwie przyznam ze, jak mowi Ania, oni pewno tez maja z nami takie problemy... jak tak sie czasami zastanowie to stwierdzam ze sa dni kiedy jestem nie do zniesienia, istna zolza ze mnie wychodzi i dziwie sie bardzo, bo M te dni jakos wyjatkowo dobrze znosi... Nikt z nas nie jest aniolem :-).. na szczescie :-D Pozdrawiam caly sklad !! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hip, hip...huraaaa - musimy częściej pomarudzic, ponarzekac na tych naszych facetów hihihihi dostałam przed chwilą aż 15 rozmaitych czekolad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi, Kaszubko, i co teraz z Twoim postanowieniem ograniczenia slodyczy ? ;-) :-D Mala pojedzona i wykapana (dzisiaj pozno :-O ale sie nam jedzonko troche poprzestawialo) i zasypia w lozeczku a mamuasia ma czas dla siebie :-)... moze uda sie nam reaktywowac nasze piatkowe pogaduszki ...? Oj, pomarzyc mozna ale chyba nie tak szybko... Ania i Dea teraz przez najblizsze tygodnie beda mialy troszke wiecej zajec 😍, Erato nie ma dostepu do kompa... A ja juz sie nie moge doczekac naszych nastepnych topikowych maluszkow !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko - oprócz czekolad doszły również kwiaty z ogródka i jeszcze kupił ciasta - muszę zrobić dobrą minę do złej gry hihihihi czekolady będę stopniowo dozować - innego wyjścia nie mam, ale ciasta - już musiałam trochę zjeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co jest spioszki kochane :-) !!! Kawa , grzanki i soki na stole... a ja uciekam do fryzjera bo moje wlosy juz o pomste do nieba wolaja ;-) :-D :-D Milego dnia !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale pustki.............. U mnie słońce :) Dzisiaj biegnę na ślub koleżanki a potem wesele........i zabawa do rana:D:D:D:D:D:D:D Pogodę ma wymarzoną ciekawe czy życie też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ❤️ Po tak długiej przerwie znów wyruszyłam na trasę - świeże powietrze mnie wymęczyło.... za kilka dni znów będę mieć swój aparat - wtedy porobię zdjęcia - jak w ogródku jest kolorowo. Mam zamiar porobić zdjęcia innych ogródków - niektóre są warte uwagi... szczególnie te gdzie właścicieli ich sami wszystko wykonali i gdzie dużo dopomogła im sama przyroda. Oczy same mi się zamykają... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌼 Co chwilę pada - ale nie wystraszyło to Maciusia - przeszedł z mamą - jak zwykle przywitał się z Psotka i z Kotką... potem miał ochotę na krówki... a wreszcie zaczął się bawić. Teraz chłopczyk w swoim domu już śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam week-end\'owo 😍 A my tez czekamy na znajomych...hihi, bedzie impreza ;-) :-D bo chyba sie krowkami nie zadowola... zraszta ich nie mam... Kaszubko, znow mi smaka zrobilas !! Moc 😘 dla calego skladu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej troche mnie nie bylo ale w czwartek bylam na pielgrzymce bo mam o co sie teraz modlic a wczoraj i dzisiaj bylam w poznaniu. Ciesze sie ze zdjecia sie wam podobaly. ja po 24 maja ide do szpitala czeka mnie szereg badan w tym punkcja lędzwiowa,ktorej sie troszke boje,ale mam nadzieje ze jej wyniki stwierdza ze diagnoza z rezonansu to koszmarna pomylka buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam po przerwie 🌻 teraz ja robie za \"marnotrawna \"...:D nawet nie mam nic na swoje wytłumaczenie,ot obowiazki i zły humorek :(...nic mi sie nie chce a wszystko denerwuje....😠... Rudamaxi...trzymam mocno kciuki zeby poszlo o Twojej mysli... Kaszubko....dzieki za przeslanie linkow i ta druga widomosc,postaram sie odpisac ,ale nie chce tego robic teraz ,bo mam taki humor ,ze nic dobrego by z tego nie wyniklo,prosze o wybaczenie i cierpliwosc... Wesola ...mam nadzieje,ze imprza sie udala i dobrze sie pobawilas... Rebeko...jak tam fryzurka? podoba sie? Posylam Wam wiazanke 🌻 i moc słonecznych promykow zyczac dobrej niedzieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doby ❤️ Ruda [👄 to jest koszmarna pomyłka - ja w to wierzę - nawet lekarze się mylą - to przecież też tylko ludzie. 🌼 Annapo 👄 dość często mamy podobne humorki. Dziś jest pochmurnie, ale w moim sercu wielka radość - Piotrek przyjeżdża ❤️... kocham wszystkie moje dzieci... ale Piotrek jest najmłodszy i urodził się po 10 latach przerwy ... tak będzie również i u Ciebie Annapo - dla tej najmłodszej dzieciny oddasz całe swoje serce [minus tą część, która zajęta jest przez starsze dzieci] Rebeko 👄 kuszę jak zwykle hihihihi w ogródku już kwitną truskawki.... czekam... nie chcę bowiem tych ze sklepu - to nie to samo - to nie ten smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ... :-) Rudamaxi 🌻 - wierze ze to tylko pomylka... jak mowi Kaszubka, lekarze to tez ludzie i moga sie pomylic. Dla Ciebie duza 😘 !! Ania 🌻 - fryzurka taka sobie... cos mi w niej nie pasuje ale sama nie wiem co :-O... chyba trzeba bedzie kolorek na to rzucic ;-) to moze bedzie lepiej :-P. A Ty sie nie denerwuj... zlosc pieknosci szkodzi ;-) ... i dle Twojego \"lokatora\" 😍 tez nie jest wskazana :-) Kaszubko 🌻 - ja wlasnie wczoraj jadlam pyszne truskawki :-)... kuiplam takie \"extra\", zaplacilam za nie jak za zboze :-O ale warto bylo, bo smakowaly wysmienicie :-) ... mialy lekki posmak malin ;-) mniam ! U nas OK... Alice sobie zwiekszyla ilosc jedzonka i przerwy miedzy posilkami ;-)... i troche sie nam przez to wieczorna kapiel opoznia... chyba przejdziemy na 4 butelki dziennie (plus ta wieczorna \"na spiocha\") ... skoro myszka potrafi sie najesc na 4 godzinki to przeciez nic na sile ;-) ... Jeszcze dobrze by bylo tak do 8h00 pospac... dzisiaj byla pobudka o 7h00 wiec jest nadzieja ;-) Dobranoc kochane 😍 !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kawa na stole... zrobilam w termosie, bo z tego co obserwuje od kilku dni, to na niektore z Was bedzie musiala do popoludnia poczekac ;-) ...a moze i kilka dni :-(... Pogoda ;-) 😘 sie nam poprawila wiec jest dzisiaj szansa na spacer :-)... Nareszcie !! Po 4 dniach siedzenia w domu !!! Zycze milego dnia kochane 😍 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witam 🌻 no to ja do kawy od Rebeki dostawiam cała mase roznych ciast komunijnych :) u nas byla wczoraj w parafii komunia a zwyczajowo znajomym posyla sie karte z drobnym prezentem w zamiam za to dostaje sie ciasto...posłałam 3 takie karty ... :D takze nie krepujcie sie :)... moj humorek tak troszke ku lepszemu mimo tego ,ze wczoraj miałam malutki wypadek ....jechałam zawiesc meza na festyn,gdzie grał z orkiestra pare kawałkow i jak wracalismy to jakims cudem urwalam rure wydechowa z auta :(...takie u nas drogi :( :D...kazdy kogo mijałam to sie ogladał ,maz mnie pocieszal ,ze przeciez mam okulary i pod słonce jade ,takze mało prawdopodobne zeby ktos mnie rozpoznał :D...ale i tak czułam ze płone ze wstydu... najgorsze ,ze teraz jestem uziemiona,dopoki tego nie naprawi :(... Rebeko...ja nie wiem jak Ty mozesz takie filmiki spokojne ogladac! mnie ciarki po plecach przeszły,a co do fryzurki ,to moze \"lacata\" ponownie zrobisz :D...miłego spacerku,a jak maz juz mu lepiej? Kaszubko...ja tez jakos nie mam ochoty na te sklepowe truskawki,chociaz kusza wygladem....to juz wole moje z zamrazarki,co prawda nie sa takie sliczne ,ale przynajmiej jakos smakuja... Pozdrawiam cała ekipe i lece powiesic pranie,ale postaram sie jeszcze zajrzec....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×