Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

Dea, kochana 😍, witaj w domku !!!! Fajnie ze Was wypuscili... u nas minimum na 4 dzien wypuszczaja... i tylko kiedy wszystko jest ok. Wtam tez oficjalnie wsrod nas Aleksandre... czyli Ole (?)... Bardzo mi sie podoba to imie, tez sie nad nim zastanawialam... moja przyjaciolka ma tak na imie ale ostatnio bylysmy troszke poklocone ;-) i miedzy innymi dlatego z niego zrezygnowalam :-P Trzymajcie sie cieplutko i czekam na fotki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesylam pozdrowki od Rzeny... teskni za nami i pozdrawia ale chybanie da rady juz zagladnac do Nas przed urlopem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - jak znajdziesz chwilke to napisz nam jak sie wszystko odbylo ;-) ... Byla CC czy jednak 3xS pomoglo ? :-D Ania !!!! HOP HOP !! Pomachaj chociaz lapka !!! Na taras ide... zapraszam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ nie potrafię się skupić na pisaniu... mam kłopoty z mężem.Odezwę się później.... czasem marzę, aby on zniknął z mojego życia... podobno marzenia się spełniają, jeśli mocno tego się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rebeko, raczej Alex, tak je zdrabniaja tutaj i chyba bardziej mi sie podoba, ja lubie chlopiece imiona dla dziewczynek ;) zciagam juz fotki do przeslania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi Kaszubko, przeslalam do ciebie ale narazie tylko trzy, ale bedzie ich wiecej i to niedlugo ;) Rebeczko, cesarka :( cos musi byc z moim cialem niestety, ze moje dzieci nie chca sie rodzic spontanicznie ... no nic, najazniejsze ze wszyscy jestesmy zdrowi i szybko do siebie dochodzimy :) duze caluski - acha, chyba sobie kreuje problem, bo mala spi w ciagu dnia i pewnie w nocy bedzie mi szalala. No ale to pierwszy dzien prawdziwego mleka wiec daje jej spac, niech trawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea - już rozesłałam - dołączyłam również moje zdjęcie - wczoraj zrobione - więc swieżutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🌻 Dea ❤️ Ale słodycz!!!!!! Jeszcze raz gratuluję! Wglądacie ślicznie, Myszka jakie ma długie włoski. Tak mi się nasunęło z tymi SN, że może do trzech razy sztuka :-D Annapo ❤️ Rebeka ma Alice, Dea Alex, a Ty co wymyślisz na A :-) Jak się czujesz kochana? Pomachaj nam chociaż. Kaszubko ❤️ piękne to Twoje zdjęcie, tyle w nim wiosny. Przykro mi z powodu humorków Twojego M. Muszę przyznać, że też nieraz miewam takie myśli jak Ty. Życie... Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej. Rebeko ❤️ przed chwilką byłam na swoim \"tarasiku\" z cieniutkim papieroskiem i myślałam o Tobie. Zastanawiałam się czy w tym samym celu byłaś dzisiaj :-) Rzena ❤️ pozdrawiam i życzę miłego urlopu. Ja do swojego już odliczam dni. 👄 dla wszystkich. Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SLICZNOSCI MI NA POCZTE ZAWITALY :-) 😍 !!! Rrrrany, ja juz zapomnialam jakie to malenstwo jest !! Dea - przesliczna Alex (tutaj tez jest Alex ;-) ) slodziutka i tak pieknie w trojeczke wygladacie :-) A starsza siostrzyczka jaka zadowolona :-)... Oj, tatus musi byc niesamowicie dumny ze swoich dziewczynek :-) !! Powolutku wracaj do formy, oszczedzaj sie, wypoczywaj (mama juz przyjechala ?) i czekamy na dalsze zdjecia... duuuuuzo zdjec bo takich widokow nigdy za wiele :-) A mleczka mozesz troszke podrzucic ;-) bo u mnie sie konczy :-(...juz tylko na jedno karmienie sciagam wieczorem :-( ... Kaszubko - slicznie dziekuje za przeslanie fotek 😘 Ladnie z kwiatami Alex witasz :-) A co do M...mysle ze tylko tak mowisz w zlosci... tez mi sie zdarzaja takie chwile a w rzeczywistosci nie potrafilabym sie z M rozstac... hmmm, dobrze ze on tego nie czyta :-P Goja 🌻 - mnie sie podobaja prawie wszystkie zenskie imiona zaczynajace sie od samoglosek :-) wiec Ania ma jeszcze duuuze pole do popisu :-P... o ile oczywiscie bedzie dziewczynka :-) Niestety na taras w tym samym celu... pozwolilam sobie na malenkie rozluznienie dyscypliny :-(... wiem ze nie powinnam i glupio mi :-O... nie mam nic na usprawiedliwienie :-P Zmeczona dzis jestem strasznie :-O... pojechalam prosto po pracy na zakupy, pozniej szybciutko do domu i nastepne obowiazki... i teraz padam na pyszczek :-(... W sumie zagladnelam glownie zeby sprawdzic czy sie Ania pojawila...i ciesze sie bo sie pojawiala :-) choc nie ta o ktorej pierwotnie myslalam (🖐️ Rybko :-) ) ;-)... wiec teraz sie pozegnam... zyczac dobrej nocy... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania dziś urodzila syna.......
wreszcie......żadna nie oczekuje rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Dea i Aniu bardzo bardzo gratuluje wam kochane niech maleństwa rosna zdrowo. zaraz przesle do kaszubki pewne linki z prosba o rozeslanie dalej Goja super by bylo spotkac sie na weselu ja jade do Krynicy tej za Tarnowem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noz qrde, ale nowiny :-) !!! Czyzby to corcia Ani nam wiadomosc przekazala ? Ne wiem czy moge oficjalnie gratulowac... Tajemniczy informatorze, ujawnij sie ;-) !! Kawa na stole na ten piekny, radosny i sloneczny dzien !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ❤️ Ania ma mój nr telefonu - może poszło tak szybko, że nie zdążyła powiadomić - poczekamy.... ale przyznam się, że ciekawość nie daje mi spokoju :D Goja, już dawno spostrzegłam, że mamy podobnych wariatów, którzy w ten lub w inny sposób umilają nam życie... zawsze mówię, że mąż to najgorzej wychowane dziecko [w rodzinie]... trudno iść przez życie z egoistą i tzw "pępkiem świata"... no, ale bynajmniej się nie nudzimy :D Dea - to śliczne zdjęcie, na którym jesteś z córeczkami - daj na NK 🌼 Cienka - zdążysz nas poznać - ale pisz, zaglądaj częściej... pod moim nickiem jest mój adres @ - napisz do mnie 🌼 I koniec mojego pisania.... Kasia już odpaliła samochód - za parę minut będzie u mnie... odezwę się później... a teraz stawiam kawę, kakao i świeżutkie bułeczki :D z dżemem truskawkowym - oj, coś ten dżem za mną od paru dni chodzi hihiihihihi Rebeko - na tarasik wyskoczymy trochę później 🌼 Co się dzieje z Erato - nie daje mi to spokoju - dziewczyno - odezwij się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cienka - hehe, chory facet w domu to masakra :-O... wspolczuje ! A optymizmem staramy dzielic ... jak tu bedziesz czesto zagladac to tez sie zarazisz, zobaczysz :-)... i szybciutko nas wszystkie poznasz :-) Kaszubko - nie ma problemu, poczekam na Ciebie :-) ... milego dnia z kasia zycze :-)... moze spacer bedzie ...? Tez sie martwie o Erato :-(... ostatnie wiadomosci nie byly zbyt dobre ... ale pocieszam sie tym ze moze nie ma czasu bo... pracuje :-) ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, Cienka, teraz juz wiemy :-P Bylam na dywaniku u szefa ;-)... myslalam ze mnie wyleje :-P, ze mi powie ze takiego obiboka nie chce w ekipie, ale nie... tylko mi troche wyoslil zmiany jakie zaszly przez te 5 miesiecy i tyle... Musze sie wreszcie wziasc do pracy... a tak mi sie nie kce ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaśka się pojawiła :D Rebeko - dziewczyna przyjechała samochodem - musi szybko pozałatwiać swoje sprawy - i troszeczkę również moich - i ... praca czeka - dziś ma drugą zmianę... sezon 🌼 Mężowi się upiekło... a właściwie to mnie - nie wydam kasy - a on dostał pracę społeczną za swoje wybryki.... może teraz do niego dojdzie, że rower i % to niezbyt dobra mieszanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Kaszubko trzymalam kciuki,widze ze maz trafil na ludzkiego orzekajacego,teraz moze byc gorzej jak sady grodzkie moaja zniesc i wszystko bedzie szlo przez zwykle sady Boze pogoda mnie przytloczyla nic mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goja_19 ! sorry, jakoś umknęło mi twoje pytanie na temat mojego nicku,- ale już ci odpowiadami i z przykrością stwierdzam, iz cienka moja postura to nie jest, hm......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego nie robiłam to upomne sie o wasze glosy na linki w mojej stopce, na samym dole;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×