Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Annapo

Otwieram nowy klubik dla trochę starszych 30 tek

Polecane posty

M wlasnie auto pakuje i za pol godziny wyjezdzamy... WIELKE 😘 dla wszystkich !!! 🖐️ 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :D zbyt szybko czas mi ucieka... dziś byłam i w ogródku, i dwa razy na włóczędze poza miastem. Psinka polubiła jazdę na moich kolanach i nawet zbytnio się nie denerwuje, gdy witam się z potężnymi psiskami. Kotka trochę zazdrosna - gdy wracam natychmiast do mnie podchodzi i obwąchuje.. a potem muszę dać jej troszkę smakołyków na odczepnego, bo łobuziara wcześniej nie da mi spokoju. Rebeko - szczęśliwej drogi 👄 a potem cudownych wspomnień. 🌼 Annapo - na spotkanie koniecznie z aparatem - muszą być fotki :D Rzena - ja remontu nie mam... a czasu też dużo nie mam - doba jest dla mnie za krótka. Dla wszystkich 👄 chcę jeszcze przygotowac fotki... z rana mam zamiar wrzucić je do Garnka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ A ja dzisiaj byłam na rocznicy komunii u koleżanki córki, później krótka wizyta u rodziców i M przywiózł mnie do domu. Mój syn dzisiaj zakończył turniej, następny od piątku do niedzieli i chyba już koniec w tym roku szkolnym. Przesiedziałam w domu od 16, a właściwie przeleżałam przed telewizorem :-) dawno tak nie odpoczywałam. Pograliśmy z synem w karty, żeby oderwać się, ja od telewizora, on od komputera :-P. A M z córką poszli na koncert Stachurskiego. Kaszubko 🌻 czekam jutro na fotki ze spacerku. Twój piesek niedługo zapomni jak się biega i na pewno na wadze mu przybędzie jeśli na Twoich kolanach spacery będzie odbywał :-D Annapo 🌻 rozmawiałam dzisiaj z synem na temat spotkania i nawet chętnie z nami pojedzie. Powiedziałam mu, że będą maluchy, a on bardzo lubi małe dzieci, no i wspomniałam o Twojej córce, że taka trochę od niego starsza, ale nie miał obiekcji :-D a na koniec zostawiłam niespodziankę w postaci Twojego syna :-) Życzę Wam miłego wieczoru, a ja się żegnam i powoli szykuję się do spanka. D 🌻 O 👄 B 🌻 R ❤️ A 🌻 N 👄 O 🌻 C ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o poranku 🖐️ Stawiam kawę (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)>, życzę miłego dnia i uciekam do pracy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam także! JA znów w pracy i znów nudy, więć piszcie moje drogie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Goja, od dawna nalezala ci sie taka niedziela!!!!! a na spotkaniu, zaloze sie ze twoj syn zakocha sie w corce Ani ;) Kaszubko, no pieknie tak spedzac czas we wlasnym ogrodku, prawda? Mnie cieszy ze moge zerwac sobie kwiatki do wazonu, wczesniej bez, a teraz rozowe piwonie. Potem beda biale. Chce tez posadzic roze, kiedys ;) powoli zaczyna mnie to brac, to cale ogrodnictwo. Zielle, ja dzis mam wolne, jak cala Anglia, i zostaje z dziecmi sama w domu bo M na uczelnie dzis chce jechac. Nie popisze duzo, ale wam macham serdecznie i lapie kawke 😘 Dobrego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam {kwiat] Ja tez na posterunku,ale nie wiem na jak dlugo:(...na razie to sie ciesze bardzo ,ze w ogole mi sie udalo dostac do netu...z powodu tej powodzi mielismy problem z laczeniem i syn co chwilke cos majstrowal przy kompie,a on teraz w takim wieku ,ze wszystko wie lepiej :( i tak pokombinowal ,ze wczoraj w zaden sposob nie szlo sie połaczyc....myslałam ze mu nogi z tylka powyrywam....:Pwczesniej co prawda na stacjonarnym nie bylo netu,ale na laptopie byl,no to jakos szlo przezyc,a wczoraj juz wszystko bylo zepsute:(... dzisiaj rano wzielam sie za instalowanie od nowa i jak na razie mam neta na kompie ,laptopa jeszcze nie sprawdzałam...ale z tego co widze to router chyba nie jest podlaczony... i tak to jest z tymi dzieciakami ,zero nudy:(:)... Kaszubko🌻 ja mam nadzieje,ze nie bede miala napadu sklerozy i nie zapomne o aparacie,ale w koncu nie ja jedna bede wiec sa szanse ,ze fotki beda....:) Zielle🌻 no Tobie to dobrze:P...nudzisz sie i jeszcze Ci za to płaca:)...tez tak chce... Goju🌻 moj syn jakos nie daje sie uprosic,ale cora bedzie na pewno,mam jeszcze troszke czasu wiec bede go urabiac:P... a co do autka ,to my tez planujemy zmiane,ale teraz po tej powodzi to chyba kase trzeba bedzie przeznaczyc na pasze i usuwanie szkod wyrzadzonych przez powodz....takze autko chyba w przyszlym roku wymienimy a na razie trzeba bedzie podleczyc naszego staruszka i zacisnac zeby ,zeby jakos dotrwac do przyszlych zniw... wczoraj maz pojezdzil po polach i niestety chyba zniw nie bedzie w tym roku,tylko trzeba bedzie usunac caly ten balagan,smieci itp.teraz juz zboza nie urosna chocbysmy na nowo zasiali i nie wiem jak przezyjemy...mam nadzieje ,ze chociaz trawa nowa urosnie... ale ponarzekalam,ale takie to moje zycie,chociaz z drugiej strony inni maja jeszcze gorzej... oj na razie to tyle .....milego dzionka wsiem postaram sie zagladac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annapo - Po tej powodzi na pewno będzie sprzedawanych dużo aut uszkodzonych, trzaeba uważać. To wcale nie tak dobrze, jak się nudzisz w pracy nie masz pojęcia jak się czas ciąąąąąąąąggggggggniiiiiie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam komputer z dostępem do internetu, co moge robić, zeby czas szybciej minął? 🌻 Dodam, że nie mogę zainstalować gadu, ani innych aplikacji. Może Wy będziecie miały jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczowy poranek :D Goja - ostatnie fotki wrzucę po południu, ale i tak są już tam inne, nowsze http://www.garnek.pl/kama13/a z soboty. Psinka jest dość wygodna, ale część trasy musi sama na własnych nóżkach pokonać - w tym wypadku ja wygrywam, nie ona :D Dea - gdyby nie deszcz i wiatr... dlatego w ogródku rzadko bywam - w tym roku wciąż jest zbyt zimno i za mokro. Annapo - brak mi słów... gdyby chociaż dali odpowiednie odszkodowanie... przecież to nie był jedynie wybryk natury... no cóż - pomarzyć i pogdybać można jedynie. Zielle - to pozostają jedynie gierki :D zajrzyj tutaj http://www.pasjans.org/pasjans-pajak/ http://www.giercownia.pl/wyszukiwarka/farm_frenzy/ http://www.naprzerwie.pl/naprzerwie/1,89388,6978467,Fajna_gra_logiczna.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko🌻 u mnie ubezpieczenie i tak od powodzi nie wchodzi w rachube,nasze pola i laki na terenie zalewowym i stawki takie wysokie ,ze sie nie oplaca,a pieniadze w tym wypadku nie na wiele pomoga,bo trawy nie kupisz tylko musi urosnac ....tak samo kukurydza,a to w sumie pozywienie naszych zywicielek....z tym co teraz na polach tez nie wiadomo co zrobic,a w ogole to na razie jest tak mokro ,ze nie idzie tam wjechac zadna maszyna.... ja wiem ,ze Ci ktorym zalalo domy i stracili caly dobytek tez nie maja lekko,ale jak maja prace i jeszcze dostana chociaz troszke kasy to powoli sie wygrzebia a u nas to calkiem inaczej wyglada w dodatku na kase tez nie mozemy liczyc.... po powodzi w 97,to dostalimy i pasze i nawet siano przywozono z innych rejonow Polski ale teraz wiecej pol zalanych i nie ma skad tego wziac...ach juz koniec tego narzekania bo tylko glowa mnie rozboli... jakos sobie musimy poradzic,jestesmy zdrowi i nie jeden raz juz gramolilismy sie z klopotow,tylko czasami smutno czlowikowi na duszy ...uff... Zielle...no to moze jednak przynies sobie jakas ksiazke....a dlugo jeszcze bedziesz na tym zastepstwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaszubko - dziękuję 🌻 Annapo - do października na pewno a może i do końca roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pisał od wczoraj? Jestem w szoku. Ale dzień dobry, może z rana ktoś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u mnie znowu zanosi sie na deszcz i nawet nie pytajcie jaki mam w zwiazku z tym humor :(...ciekawe czy kiedys to slonko zajrzy w me strony na dluzej? dzis dzien dziecka ,no to naszym milusinskim wszystkiego naj naj naj lepszego....ja na razie nawet nie mam pomyslu na jakis prezent ,no ale moze po kawie mi sie rozjasni w lepetynce :) teraz musze zajac sie codziennoscia ,bo cosik moj dzieciaczek mi pachnie nieszczegolnie:P... zycze Wam milego dzionka Wesoła zajrzyj na @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja tez nam zloze zyczenia ;) Nam bosmy tez dzieci nie? :D:D:D No i naszym Malusinskim tez ❤️ U nas prezentow dzis nie bedzie, dziewczyny dostaly po ekstra calusie i juz. Duza Mysz mi sie ostatnio cos rozpiescila bo dostala mase presentow na urodzinki, wiec trzeba ja troszke do porzadku doprowadzic oby mi na materialistke nie wyrosla ... ale jak tu zdzialac jak ona juz zamawia sobie presenty na nastepne urodziny???? 😠 co za wspolczesne dziecko! Zielle, ja dzis za duzo nie popisze bo dzis w pracy troszke roboty mam. Wiec narazie wam macham kochane i zycze dobrego dnia! Aniu, nie mam slow pocieszenia, jedyne co to u nas tez dzis deszcze amja byc ... 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) na przekor temu co za oknem posyłam mase 👄 ,:D i 🌻...przeciez nie moze tak byc ,zeby pogoda mi dyktowała jak mam sie czuc:)...moze to przegoni te chmurzyska brrr... Dea[kwiat} u mnie prezenty tez raczej symbliczne:troszke slodkosci i mala kasa,ktorej jeszcze nawet nie dostały,bo ze mnie taka sierotka ,ze tylko" grube" w portmonetce ;)ale przynajmiej beda mieli na dluzej Ciekawe jak tam Rebeka znosi te ciagłe opady... Pusto tu bez niej ,nie? Bylam wczoraj w Krapkowicach zalatwic rezerwacje na nasze spotkanko...niestety lpkal otwieraja dopiero o 12 tej ,a przy tej pogodzie to nie wiem czy pojdzie na laweczce poczekac? no nic moze sie jeszcze wypogodzi... a teraz zycze wsiem milego dzionka i ide cosik porobic...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich! Jak fajnie, że jutro wolne! A dzisiaj jeszcze parę godzin grania w gierki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór - Annapo - jest pusto, bo coraz rzadziej wpadamy na topik.. każda z nas ma jakieś obowiązki i każda ma inne [wolne dla siebie] godziny. Wczoraj pobrałam z netu potężny plik zawierający ponad 1500 książek - dziś od samego rana wszystko porządkuję... usuwam podwójne [bo takie są]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAAAAWWWWWAAAAA!!!!! wstawac spioszki!!! :) (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> (_)> i pachnace buleczki z orzeszkami, mniam, a ja na diecie 😠 :D:D:D Posylam sloneczko tam gdzie potrzebne!!! Kaszubko, racja, ja zabiegana jestem i ostatnio w pracy robota sie na mnie uwziela, buuuuu Mam zaleglosci z wami, przede wszystkim te fotograficzne. Moze w weekend uda mi sie cos przeslac ... Narazie caluje i sciskam mocno i zycze dobrego dnia!!!! Chyba juz nie wpadne dzisiaj bo mam popoludnie wolne a wieczorem wychodze na piwsko z kumpela ;) 🖐️ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesola anka
Dzień dobry:) Annapo byłam @ dzięki :) To jak otwierają o 12-tej to może i spotkamy się w południe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochane ❤️ Oj dawno juz nie zagladalam,zaganiana,zapracowana i tak wogole to powiem wam,ze pracowac juz mi sie nie chce...... naprawde,wczoraj myslalam juz,ze wszystko rzuce w diably.Wzielam dzien wolny bo M potrzebowal wczesniej niz ja auto a ja za to wyspalam sie do woli,tylko,ze pozalatwialam sprawy na miescie i w kuchni spedzilam 5 h.dobre co? za to nie gotuje przez 3 dni,hihi. Poprzedni tydzien byl troszke zwariowany,moj synus mial urodziny i zrobilam mu super impreze a na dodatek sama upieklam torta w ksztalcie boiska do pilki noznej,mowie wam super,jak tylko kumpela wroci z urlopu,posle fotki bo moj telefon teraz nie robi zdjec,przynajmniej dobrych,wiec przy tej okazji pochwale sie moim urodzinowym,rowniez sama pieklam. No dobra starczy tego. Na poczatek 🖐️ Witaj Ziele 🌼 Ja jak Dea w tym samym kraju ale juz niedlugo :D i o nic wiecej prosze na razie nie pytac,bo juz sie zdradzam hihi.. Kaszubko 🌼 Masz racje Kochana,wiosna a raczej lato idzie i coraz mniej czasu na topik,zreszta jak sama wiesz ja teraz robie dodatkowe dwa kursy z synem do pracy i z .....a teraz zdradz mi jak znalezc w necie ksiazki Grzesiuka,bo nieczytalam ostatniej czesci a bardzo mnie zafascynowala. Annapo 🌼 Biedrone robicie? jak macie fajnie,wreszcie niektore sie poznacie,z niecierpliwoscia czekam na fotki. Aaa i trzymam kciuki aby w koncu sloneczko zawitalo do was.❤️ Dea 🌼 Wiesz czytajac gazete natrafilam na diete Duncana i powiem Ci no,no,dosyc ciekawa,tylko jak ja mam dla siebie sama robic posilek a przy okazji dla calej reszty,to juz mi sie nie chce.Ale pochwale sie,ze moja waga spadla o 2 kg.hmmm,dumna jestem ale wciaz brakuje mi kilka do zrzutu. Wesola 🌼 Wreszcie jak to dziewczyny mowia,ktos Cie pozna i bedzie mial ta mozliwosc porozmawiania z najbardziej tajemnicza osobka na tym topiku,hihi. Rzena 🌼 Kochana,wreszcie masz neta,to juz cos,reszta sama przyjdzie powoli.Pozdrawiam. She 🌼 Jak tam moj link? podrzucisz mi go w chwili wolnego czasu? z gory dziekuje,a jak tam na mieszkanku,juz jestes Pania u Siebie? Rybka 🌼 I moc 👄 dla calej reszty a ja ide teraz troszke polezec,za niedlugo M wraca i koniec beztroski hihi. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja - widzisz o Tobie zapomnialam ale to nic za to dostaniesz moc 👄👄👄 Rebeko 🌼 Tobie zycze wspanialego urlopu i milego spotkania.A i dziekuje za fotki. Annapo 🌼 Tobie rowniez dziekuje za fotki. Teraz to juz naprawde koniec papatki Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato 33{kwiat] przypomnij mi kochana jaki link mam Ci podesłać? Jestem tak zakręcona że nie wiem o co chodzi:) Pozdrowienia dla wszystkich, nie mam czasu teraz by pisać, nawet nie nadążam czytać, ale nadal jestem tuż obok;) pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane 🖐️ Ja wczoraj byłam na imprezce z okazji zakończenia sezonu piłki ręcznej. Było super, jak zwykle w tym towarzystwie. Wyślę Wam kilka fotek, z których wynika, że zawodnicy kochają klub kibica :-D Erato 🌻 długo nas będziesz trzymać? Ja już umieram z ciekawości :-) Fajnie, że zdarzają Ci się chwile kiedy możesz dłużej pospać i w ogóle poleżeć. Dziewczyny, a na to spotkanie, to jaki znak rozpoznawczy będziemy miały? Gazetę wyborczą w ręku, czy czerwony goździk? :-D Kończę, bo dzisiaj mnie głowa boli cały dzień po tej wczorajszej imprezie, tak tam było głośno :-P Idę spać, bo muszę odespać wczorajszą nockę. Jutro u mnie ma być ciepło 22st. i bez deszczu. Mam nadzieję, że prognoza się sprawdzi. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
She 🌼 Oj Kochana na tamten topik,przez ktory razem przechodzilysmy w Twojej trudnej acz radykalnej sytuacji.Pozdrawiam i wyluzuj troszke. Goja 🌼 No to sie usmialam teraz,znak rozpoznawczy :D ale mnie rozbawilas,dobre to. A swoja droga Kochana,wiesz ile ja sie musze nameczyc,zeby moc tak sobie polezec,najpierw zaiwaniam trzy doby aby cos zaplanowac a pozniej sama widzisz albo bank do zalatwienia albo cos innego-dobrze,ze w szkole jeszce wolne maja do poniedzialku. A w niepewnosci musze was trzymac,bo sama niewiem co kiedy i za ile :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Erato, ale tak chociaż mniej więcej napisz kiedy będzie coś wiadomo :-P Kaszubko wysłałam do ciebie @ z fotkami i proszę o rozesłanie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goja sorki ale bylam pod prysznicem-wiesz co? wiadomo,to juz mialo byc m-c temu ale tak na powaznie -na dniach. kto wie,moze juz jutro-moze pojutrze....w kazdym mac razie czekamy na odpowiedz i juz zaraz szybciutko was zawiadomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×